Dowcipy v. n'ta

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
535

Re: Dowcipy v. n'ta

13-04-2019, 23:54

Całkiem niezła riposta. Jak na pracownika budżetówki.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6044
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Dowcipy v. n'ta

13-04-2019, 23:57

Żadna riposta, lubię i szanuję Tru(m)pa, mimo jego zapalczywości. A Ty co, grzebiesz w moim życiu? Twoje nie jest wystarczająco ciekawe? :)
535

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 00:02

W dupie se grzebię i właśnie coś znalazłem, a teraz głośno myślę co to.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6044
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 00:08

Tęga riposta - jak na robola tyrającego u prywaciarza, który przed chwilą trzymał ci chuja w dupie i coś tam zostawił :)

No i po co? Nie szkoda procentów?
535

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 00:13

Spoko. Nie wysilaj się milicjancie. Wiem że cię boli i tyle mi wystarcza. Tyram. To fakt, ale nawet nie zauważysz kiedy cię kupię, a teraz pozwól, że tylko się z ciebie pośmieję. Traktuj to jak zaszczyt i podejdź kiedyś do wujka na jakimś koncercie. Przybijemy piąteczki.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6044
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 00:27

Odkąd oddałeś równowartość dwóch Tatr na utrzymanie serwera, stałeś się wyjątkowo pyskaty, wycieruchu :)
535

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 00:37

byrgh pisze:Odkąd oddałeś równowartość dwóch Tatr na utrzymanie serwera, stałeś się wyjątkowo pyskaty, wycieruchu :)
Oczywiście. Olo i Jędrek świadkami, że to była co najmniej skrzynka. Mam nawet gdzieś kopię przelewu. Wkleić ci zakłamany milicyjny przybłędo?
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6044
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 00:39

Zamknij parszywy ryj, partaczu ziemniaczany, bo ci wytoczę sprawę i jeszcze będziesz mnie błagał o mydło w płynie.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 00:50

Dziewczyny nie drapcie się.
Stop mowie nienawiści!
Jebać PiS!
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
535

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 00:51

Po pierwsze nie strasz bo się wiesz co zrobisz, po drugie nie ma problemu. Mogę ci wysłać namiar na prawnika. Ciekawe o co wniesiesz, bo chyba nie o ponowną kastrację. W ogóle byrdziu nie idź tą drogą bo cię rozjadę. Fizycznie, mentalnie. werbalnie i w ogóle tradycyjnie. Rozstańmy się we względnym pokoju i spokoju. Taka propozycja.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6044
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 01:05

Mylisz się, jak sądzisz, że będę leczył cię z twojego poczucia niższości, nygusku. Tak że zrób badania na zaburzenia równowagi po tym chuju w dupie, a potem łap za najdłuższą łopatę na budowie i wypierdalaj, bo browary zbankrutują.

Zresztą - pozew już się pisze, więc odetkaj skrzynkę pocztową, wszak w odtykaniu jesteś najlepszy.
535

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 01:10

Gupi jesteś, Sram w mordę tobie i twym bliskim, Możesz mnie o to pozwać. Ciekawi mnie wynik owego przedsięwzięcia, Informuj na bieżąco.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6044
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 01:34

Niczego innego nawet bym się po tobie nie spodziewał. Wychodząc z osiedla, co rusz muszę omijać najebane cielska takich jak ty. Dogadalibyście się.
535

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 01:58

W porządku byrdziu. Umówmy się zatem na którymś z nadchodzących koncertów. Opowiesz mi o swoich troskach , przekażesz cenne uwagi na temat diety. Myślę że to męska uczciwa propozycja.

edit
Byś łatwiej mnie znalazł i wszystkim którzy mają z tym problem, uważając, że jestem w stanie ukryć się w jakimkolwiek polskim klubie lub jego ubikacji, przekazuję bezcenną wskazówkę jak wygląda sto dwadzieścia kilogramów żywej miłości do DHG.

Obrazek
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1862
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 10:03

Ahahaha pozwy do sądu, kurwa przechodzicie samych siebie.
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12114
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 11:14

Panie Kolego, Pan się nie śmieje - połowa forume już pewnie drży ze strachu.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10468
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 11:58

Sybir pisze:Panie Kolego, Pan się nie śmieje - połowa forume już pewnie drży ze strachu.
Szczególnie, że francuskie czołgi, które mają tylko jeden bieg, ten wsteczny ruszyły do ataku :)
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1862
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 12:21

Proponuję dożywotni ban i usunięcie wszelkiego smrodu, chyba że już szeroko zakrojone śledztwo w jest w toku xD i podchodziłoby to pod tuszowanie śladów przestępstwa xDD zdaje się, że prawnika też gdzieś tu mamy? Kurwa napisałbym coś, ale mam czystą kartotekę i niech tak pozostanie :D

p.s. Już wiem czego riven nie pisze, pewnie nie ma dostępu do internetu tam gdzie odsiaduje :D
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17859
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 12:50

Mental pisze:Proponuję dożywotni ban i usunięcie wszelkiego smrodu, chyba że już szeroko zakrojone śledztwo w jest w toku xD i podchodziłoby to pod tuszowanie śladów przestępstwa xDD zdaje się, że prawnika też gdzieś tu mamy? Kurwa napisałbym coś, ale mam czystą kartotekę i niech tak pozostanie :D

p.s. Już wiem czego riven nie pisze, pewnie nie ma dostępu do internetu tam gdzie odsiaduje :D
jak nikt z gościem, co straszy na forume, nie zrobi porządku to ja nie wiem co się musi stać żeby tą zakałę wyałtować z grona normalnych ludzi. jak to wczoraj czytałem to przecierałem oczy ze zdziwienia.

dodam, że z tego co wcześniej napisał 535 rozsyła też pogróżki poprzez PM.

w kontekście takich akcji jak dla mnie wklejanki muszą wystarczyć. bo normalnie to tutaj nie jest.
lys på slutten av lys

dra til helvete
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6044
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Dowcipy v. n'ta

14-04-2019, 12:57

Jesteście niezastąpieni :D

POGRÓŻKI :DDD
ODPOWIEDZ