news

the newest reviews

Epitome

ROTend ___2022
Przyszło nam czekać osiem długich lat na nowy album rzeźników z Epitome. Koniec końców jednak wybiła godzina "W" i płyta zagościła w moim odtwarzaczu. Pierwsze takty są powolne, ciężkie, jakby przygotowywały nieświadomych słuchaczy na zbliżającą się dźwiękową masakrę, a ta rozpoczyna się już po kilkunastu sekundach. Trwa nieprzerwanie przez następne 30 minut p...

Hostia

Resurrected meat ___2022
Tym wszystkim, którzy nie mogą doczekać się najnowszego, pełnowymiarowego albumu Hostii, gentelmeni tworzący muzykę w tym projekcie postanowili przyjść z pomocą i nieco ulżyć wszystkim zniecierpliwionym owieczkom. Jak wiadomo, nic tak nie cieszy jak porcja nowej muzyki - idąc tym tokiem rozumowania, dostajemy epkę, która z jednej strony uspokaja fanów, bo mogą posłuchać sobie no...

news

 • Upon the Altar (pl) - live video z nadchodzącego splitu z DeathEpoch

  2022-07-15

  Tarnowski Upon the Altar prezentuje muzyczne video nagrane na żywo w studio PiekłoNiebo. Na program muzyczny złożyły się utwory z nadchodzącego splitu z grupą DeathEpoch. Materiał zostanie wydany przez Putrid Cult w połowie sierpnia i nosić będzie tytuł "The Dead Chant". 

   

  Nagranie ma format studio live, muzycy wykonali cały set na żywo - SETA 100. Realizacją audio-video zajął się Ataman Tolovy, w swoim studio nagraniowym PiekłoNiebo.

  Lista utworów:
  1. The Dead Chant
  2. Interludium I - Ablutio In Igne
  3. ... After Us Only Silence
  4. Interludium II - Ablutio In Sanguine
  5. Hiems Nuclei Pro Humanitatis
  6. Interludium III - Ablutio In Fecas
  7. Theotokos Wept

  Zapis video jest dostępny poniżej: 

     Jak czytamy w notce prasowej na temat wspomnianego studio: "PiekłoNiebo to studio, które powstało na przekór. Akustyka drewna i analogowe graty nadają szlachetnego brzmienia odważnym wykonawcom. Muzykę nagrywa się tu na żywo, zgodnie ze standardem SETA, opracowanym przez stada naukowców przetrzymywanych w podziemnych laboratoriach o nieznanej lokalizacji. Wnętrza zostały zaprojektowane przez zespół uznanych konstruktorów - Naturę i Przypadek. Koordynował Diabeł."

   

   

  www.facebook.com/uponthealtarofficial
  uponthealtar.bandcamp.com/

  added by: Olo
  source: Solid Rock PR

  Upon the AltarDeathEpochPutrid CultAtaman TolovyPiekłoNiebo


Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.