WRATHPRAYER

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
White Pharaoh
postuje jak opętany!
Posty: 595
Rejestracja: 04-03-2010, 18:20

Re: WRATHPRAYER

19-03-2013, 16:05

Japoniec pisze, żeniedługo cedeki powinny być w Europie, więc wytrwałości. Też czekam na cd.
metalized pisze:Może i ja cedeka bym zgarnął, w takim tempie katowania pikczer stanie sie historią bardzo szybko.
To trzeba było kupić gramofon, a nie zdzierak hehe
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: WRATHPRAYER

19-03-2013, 16:11

White Pharaoh pisze:Japoniec pisze, żeniedługo cedeki powinny być w Europie, więc wytrwałości.
Bdb. Czekam.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
metalized
weteran forumowych bitew
Posty: 1292
Rejestracja: 24-08-2009, 23:18
Lokalizacja: Bobolice i okolice

Re: WRATHPRAYER

19-03-2013, 16:20

White Pharaoh pisze: To trzeba było kupić gramofon, a nie zdzierak hehe
mam garmofon a nie szczotkę drucianą, ale jak co chwila słucham to może się zjechac lekko :D
P.J.E.C.
White Pharaoh
postuje jak opętany!
Posty: 595
Rejestracja: 04-03-2010, 18:20

Re: WRATHPRAYER

19-03-2013, 16:22

Nie no, tak sobie żartuję. Sam również mam bdb gramofon, a nie szczotkę drucianą;)
Awatar użytkownika
metalized
weteran forumowych bitew
Posty: 1292
Rejestracja: 24-08-2009, 23:18
Lokalizacja: Bobolice i okolice

Re: WRATHPRAYER

19-03-2013, 16:23

Oj zajarzylem, ale trzeba naspamowac trochę głupot, skoro nic rzeczowego nie potrafie sklecić :D
P.J.E.C.
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 15:56

krz63 pisze:MVP miało mieć, ale po raz kolejny zawiodło oczekiwania klientów.
a titi grubasku:

WRATHPRAYER - THE SUN OF MOLOCH CD

Obrazek

dostępne od ręki:
TYLKO mail -> malignantvoices@gmail.com

lub allegro:
http://allegro.pl/wrathprayer-the-sun-o ... 12421.html

wydanie jak na NWN! bardzo ok.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3025
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 15:59

Ogromny zawód w porównaniu do oczekiwan.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Kurt
rasowy masterfulowicz
Posty: 3179
Rejestracja: 24-12-2010, 15:54
Lokalizacja: Łódź

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 16:39

A tam, głupoty gadasz. Świetna płyta; doskonały łącznik pomiędzy barbarzyństwem Witchrist i odrobinę bardziej subtelnym graniem Mitochondrion, ale wcale nie odstępujące od poziomu wspomnianych kapel. Mnie zdecydowanie kupili.
The madness and the damage done.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 16:50

I to jest dobra wiadomość, uprzedzająca w zasadzie moje pytanie.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 20:54

jasne ze SIID pierdoli lub przynajmniej przesadza. płyta jest bdb, w swoim stylu czołówka 2012. zresztą już chyba każdy chętny ją zna.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11725
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 21:00

ja nie znam. odlóz,
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
DCI Hunt

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 21:01

mi tez odłóż, nazbierałem już siano na dil, jutro idę wpłacić na konto i jedziemy z koksem.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 21:04

To ja już piszę maila do Sovińskiego.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 21:06

słuszne decyzje podejmujecie panowie ;)
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 21:07

Sova to chyba smaruje cedeki kokainą, cały czas coś u niego kupuję a po przetrawieniu nic z tego na półce nie zostaje :D
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 21:16

tak, smaruję cedki koką, przecież to jasne.

jak Mare nie zostawisz na półce to już więcej z tobą wódki nie piję, hipsterze ;)
Awatar użytkownika
metalized
weteran forumowych bitew
Posty: 1292
Rejestracja: 24-08-2009, 23:18
Lokalizacja: Bobolice i okolice

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 21:18

So_It_Is_Done pisze:Ogromny zawód w porównaniu do oczekiwan.
Mogę tylko zrobic pfffff pogardliwe. Zajebista płyta i jedna z lepszych jakie wyszły w tamtym roku. Epka juz zwiastowala konkreciznę ale przy pełniaku to ta epka nie istnieje nigdy jej nie było.
P.J.E.C.
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 21:18

Mare akurat zostaje. Piłem do tych wszystkich Svartidaudów, Isratłumów i Serpent Nuarów. Nic z tego się nie zaaklimatyzowało.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: WRATHPRAYER

25-03-2013, 21:38

Svartidaudi kurwa świetny, reszta dyskusyjna.
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: WRATHPRAYER

26-03-2013, 00:34

E tam świetny, świetne to są najsłabsze albumy Mayhem, świetna to jest zimna cytrynówka w upał, to jest co najwyżej przyzwoite.
Give birth to something dead
Give birth to something old
ODPOWIEDZ