MEDICO PESTE

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8014
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: MEDICO PESTE

21-09-2012, 18:04

Vitriol pisze:może jesteś głuchy :)
Właśnie wręcz przeciwnie, w końcu zacząłem utrzymywać higienę uszu.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9055
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: MEDICO PESTE

21-09-2012, 20:11

Lykantrop pisze:Ja tam nadal nie mogę zrozumić o co halo z tym całym Medico Peste...
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9917
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: MEDICO PESTE

21-09-2012, 20:13

Poczekajcie panowie na pełną płytę może najpierw.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9055
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: MEDICO PESTE

21-09-2012, 20:14

poczekamy, ale koncertowo jest w chuj przeciętnie
Awatar użytkownika
maciek z klanu
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11725
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: MEDICO PESTE

21-09-2012, 20:26

wg mnie koncertowo jest bardzo dobrze... zajebisty trans + oprawa sceniczna
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: MEDICO PESTE

21-09-2012, 22:15

Maleficio pisze:Ja chyba najbardziej czekam na nowy Cultes Des Ghoules
No przecież nie lubisz Mortuary Drape :P
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9917
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: MEDICO PESTE

21-09-2012, 22:21

trup pisze:
Maleficio pisze:Ja chyba najbardziej czekam na nowy Cultes Des Ghoules
No przecież nie lubisz Mortuary Drape :P
Przecież nie chodzi o muzykę, tylko o czosnkowe interesy :)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1453
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: MEDICO PESTE

21-09-2012, 23:04

Heretyk pisze:poczekamy, ale koncertowo jest w chuj przeciętnie
w krakowie koncertowo wypadli najlepiej z całej ekipy.
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: MEDICO PESTE

21-09-2012, 23:19

mocne słowa. żałuję, że nie jestem w stanie zweryfikować.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
Loathe
postuje jak opętany!
Posty: 422
Rejestracja: 27-09-2011, 19:08
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: MEDICO PESTE

21-09-2012, 23:31

Heretyk pisze:
Lykantrop pisze:Ja tam nadal nie mogę zrozumić o co halo z tym całym Medico Peste...
Ależ Panowie... W przeciętnej Pladze widzicie pretendenta do tytułu najlepszego zespołu w PL a teraz kwestionujecie zajebiostość Medico Peste? Czegoś tu nie czaje.
Nic, naprawdę nic nie pomoże
jeśli Ty nie pomożesz dziś miłości
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8014
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: MEDICO PESTE

21-09-2012, 23:33

Obawiam się, że nigdy nie widziałem w Pladze pretendenta do czegokolwiek.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Loathe
postuje jak opętany!
Posty: 422
Rejestracja: 27-09-2011, 19:08
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: MEDICO PESTE

21-09-2012, 23:37

B. słusznie.
Nic, naprawdę nic nie pomoże
jeśli Ty nie pomożesz dziś miłości
Awatar użytkownika
metalized
weteran forumowych bitew
Posty: 1292
Rejestracja: 24-08-2009, 23:18
Lokalizacja: Bobolice i okolice

Re: MEDICO PESTE

21-09-2012, 23:38

PureHate pisze: w krakowie koncertowo wypadli najlepiej z całej ekipy.
Wcale nie - obejrzalem że dwa kawałki i poszedlem uprawiac konwersacje. Bestial Raids wtedy był naj i Mgla także lepiej niż MP.
Demówka MP nadal mi robi nieźle i tasma wraca często a nowke wypadnie poznać, na razie nie jestem całkiem przekonany, ale nie lubię oceniac po fragmentach, usłyszę całość i będę sobie rozważał dobre/ niedobre.
P.J.E.C.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9055
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: MEDICO PESTE

23-09-2012, 10:14

Loathe pisze: Ależ Panowie... W przeciętnej Pladze widzicie pretendenta do tytułu najlepszego zespołu w PL a teraz kwestionujecie zajebiostość Medico Peste? Czegoś tu nie czaje.
ja nawet nie bardzo wiem, co to jest ta Plaga, tak że daruj sobie.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: MEDICO PESTE

28-09-2012, 14:12

JEST TRACKLISTA!!!

The tracklisting is as follows:
I The Great Illumination
II Livid (Kill Yourself or Die Trying)
III Thanksgiving
IV Meanwhile in Gehinnom…
V Tremendum et Fascinans
VI I Wither Without Your Grace
VII The Sigil


http://www.ztmag.com/blog/news/?p=10239
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Holi
w mackach Zła
Posty: 972
Rejestracja: 14-09-2007, 08:01
Lokalizacja: Hell

Re: MEDICO PESTE

01-10-2012, 13:55

no faktycznie, tym razem jest track lista
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: MEDICO PESTE

02-10-2012, 21:13

propagandę czas zacząć

CD - 27 zł
TS - 38 zł

malignantvoices@gmail.com
dzisiaj też pewnie pojawi się na allegro

wysyłki od 15.10.2012

Obrazek

Obrazek



Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: MEDICO PESTE

02-10-2012, 21:24

KURWA !!!! Sample MOTZ ! TS taki jak powinien być - zamówienie na komplet z cd zaraz leci i czekam ( jak pewnie wielu ) na winyl ...
... aha Kapitanie Sova, będzie awans ;)
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: MEDICO PESTE

02-10-2012, 21:27

27zł... no to uwagi zostały wzięte pod uwagę i nie ma kolejnej żółtej kartki!!!:-)
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: MEDICO PESTE

02-10-2012, 21:33

Kurwancka, dobra wiadomość, tylko żeby się jeszcze Terratur sprężyło, bo mnie nerwy jak postronki ze stali nie wytrzymią :D :D :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ODPOWIEDZ