PLAGA

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
choronzon14
postuje jak opętany!
Posty: 340
Rejestracja: 22-02-2010, 09:29
Lokalizacja: Z dupy konia

Re: PLAGA

14-11-2011, 12:12

Wlasnie odsluchuje te Plagi z CDkow i calkiem zajebiscie to brzmi. Surowe, bez zbednej spiny, a zarazem zadne garazowe granie. Potencjal jest.
I will burn alright
Awatar użytkownika
Realista
weteran forumowych bitew
Posty: 1360
Rejestracja: 18-12-2009, 11:13

Re: PLAGA

14-11-2011, 12:51

Nowe MCd Plagi mnie zabiło, doskonały materiał, w zasadzie wszystkie trzy numery rozpierdalają w drobny mak, oczywiście ktoś powie że chłopaki rżną z Mgły po całości ale tak do końca bym się z tym nie zgodził. Jak dla mnie pierwsza trójka w BM w Polsce w tym roku.
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: PLAGA

14-11-2011, 12:55

Bez "w Polsce", ten materiał niszczy globalnie.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Ihasan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2449
Rejestracja: 15-03-2006, 23:53
Lokalizacja: East Prussia
Kontakt:

Re: PLAGA

14-11-2011, 13:06

Realista pisze:Nowe MCd Plagi mnie zabiło, doskonały materiał, w zasadzie wszystkie trzy numery rozpierdalają w drobny mak, oczywiście ktoś powie że chłopaki rżną z Mgły po całości ale tak do końca bym się z tym nie zgodził. Jak dla mnie pierwsza trójka w BM w Polsce w tym roku.
Pozostałe dwa to? :)
Black Magic Mushrooms

https://ancientdead.com/index.php
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: PLAGA

14-11-2011, 13:10

MI ten materiał się mniej podoba niż demko, ma w sobie coś takiego buraczanego szególnie w momencie " sznur ! sznur ! w rękach diabła " :)
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: PLAGA

14-11-2011, 13:12

Dziwnym nie jest, wiadomo że "Noose! Noose! In Devil's hands!" brzmi pierdylion razy lepiej.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: PLAGA

14-11-2011, 13:26

Ja akurat jestem zwolennikiem tego aby zespoły używały ojczystych jezyków, bardzo lubię polski BM w naszym jezyku, tutaj w tym momencie jednak za bardzo przypominało to zwykł krzyk.
Awatar użytkownika
Realista
weteran forumowych bitew
Posty: 1360
Rejestracja: 18-12-2009, 11:13

Re: PLAGA

14-11-2011, 13:57

Only_True_Believers pisze:MI ten materiał się mniej podoba niż demko, ma w sobie coś takiego buraczanego szególnie w momencie " sznur ! sznur ! w rękach diabła " :)
Co Ty piszesz? Doskonały tekst i do tego wykrzyczany z pasją... Zajebioza!
Ihasan pisze:
Realista pisze:Nowe MCd Plagi mnie zabiło, doskonały materiał, w zasadzie wszystkie trzy numery rozpierdalają w drobny mak, oczywiście ktoś powie że chłopaki rżną z Mgły po całości ale tak do końca bym się z tym nie zgodził. Jak dla mnie pierwsza trójka w BM w Polsce w tym roku.
Pozostałe dwa to? :)
Na tę chwilę to BOP i DM :) no i jeszcze powiedzmy ten na S, ale nie wiem czy to BM. :)
Vitriol
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 03-07-2006, 12:13

Re: PLAGA

14-11-2011, 14:12

Morph pisze:Dziwnym nie jest, wiadomo że "Noose! Noose! In Devil's hands!" brzmi pierdylion razy lepiej.
Przyjebać się trzeba dla zasady, wszak Diabeł to wieś, a Devil rozpierdala. :)
https://www.facebook.com/kontaminationvvv" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: PLAGA

14-11-2011, 14:13

Angielski to dla wielu jak wiedza tajemna, stąd ta nobilitacja :D
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: PLAGA

14-11-2011, 14:14

nie wiem jak to brzmi, ale akurat ten fragment na papierze po polsku wyglada znacznie lepiej niz po angielsku
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: PLAGA

14-11-2011, 14:15

Kurwa, żeby to aż sobie dla porównania drukować?
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: PLAGA

14-11-2011, 14:15

:twarzpalma:
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: PLAGA

14-11-2011, 14:17

:twarztroll:
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

Re: PLAGA

14-11-2011, 14:22

Morph, zmień avatara, przez ostatnie kilka topiców byłem przekonany że wypowiada się jester ;)
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2323
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

Re: PLAGA

14-11-2011, 14:24

Dziwne, przecież one nie są brzydkie.
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: PLAGA

14-11-2011, 14:24

No wiesz, gdzie tym dwóm wysublimowanym damom do kopciuchów od jestera?
Give birth to something dead
Give birth to something old
Vitriol
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 03-07-2006, 12:13

Re: PLAGA

14-11-2011, 14:24

jak się nazywa ta po prawej?
https://www.facebook.com/kontaminationvvv" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: PLAGA

14-11-2011, 14:25

Stoya
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2323
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

Re: PLAGA

14-11-2011, 14:26

Właśnie naszła mnie zbieżność źródłosłowu z wyrazem "stać / stoi".
ODPOWIEDZ