Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale
"Dyskusje o muzyce metalowej"
-
Heretyk
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 9055
- Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
- Lokalizacja: beskidy
18-01-2008, 19:45
Morph pisze:Jest gęsto, jest smoliście, jest zajebiście.
W końcu to dorwałem, nic więcej nie trzeba dodawać.
-
COFFIN
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7969
- Rejestracja: 23-11-2005, 21:28
18-01-2008, 21:12
A Ty gdzie kupiłeś i ile wyszło ? W The End już nie ma, więc pozostaje mi w tym momencie chyba tylko Ebay
'Come the Blessed Madness'
-
Heretyk
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 9055
- Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
- Lokalizacja: beskidy
19-01-2008, 10:28
Hehe miałem szczęście - kolega się pozbywał, bo mu to kompletnie nie podeszło (?).
Dałem 4 dyszki.
-
COFFIN
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7969
- Rejestracja: 23-11-2005, 21:28
19-01-2008, 17:40
Niedługo kończy się aukcja, mam nadzieję, że do tych 13-tu € uda sie wygrać....
'Come the Blessed Madness'
-
Pan_Kimono
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2228
- Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
- Lokalizacja: tu i tam
20-01-2008, 23:47
Płytka doszla przedwczoraj. Zajebiste, nie wiem czemu ale mam skojarzenia ze starym Dissection albo Thy Worshiper, klimat jakiś znajomy.
KVLT lizania CZASZKI
-
Morph
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 8973
- Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
- Lokalizacja: hyperborea
-
Kontakt:
25-01-2008, 13:10
O, już są w Agonii

Give birth to something dead
Give birth to something old
-
COFFIN
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7969
- Rejestracja: 23-11-2005, 21:28
25-01-2008, 20:28
w końcu

'Come the Blessed Madness'
-
Only_True_Believers
- zahartowany metalizator
- Posty: 3380
- Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
- Lokalizacja: planeta małp
25-01-2008, 21:27
Kurwa, doszła 1 dzień, po tym jak sobie zamowiłem paczke ! chuje .
-
COFFIN
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7969
- Rejestracja: 23-11-2005, 21:28
25-01-2008, 21:35
Ale kto

?
'Come the Blessed Madness'
-
Only_True_Believers
- zahartowany metalizator
- Posty: 3380
- Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
- Lokalizacja: planeta małp
25-01-2008, 22:23
Wszyscy ! kwartał czekałem az ta płyta będzie i odkładałem zamowienie, wkońcu zwątpiłem , i zamowiłem ... następnego dnia jest :/ , ja zawsze tak mam , chuje !!!
-
Morph
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 8973
- Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
- Lokalizacja: hyperborea
-
Kontakt:
25-01-2008, 23:13
A to nie mogłeś "domówić"? Znając pana J. jeszcze nie wysłał.
PS. GENIALNY awatar

Give birth to something dead
Give birth to something old
-
Trojan
- postuje jak opętany!
- Posty: 546
- Rejestracja: 08-04-2005, 00:29
- Lokalizacja: Kraków
25-01-2008, 23:22
Morph pisze:O, już są w Agonii

najwyższa pora
Down the bottle's nest
-
Only_True_Believers
- zahartowany metalizator
- Posty: 3380
- Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
- Lokalizacja: planeta małp
26-01-2008, 00:06
Morph pisze:A to nie mogłeś "domówić"? Znając pana J. jeszcze nie wysłał.
PS. GENIALNY awatar

Zamowiłem ok 13, a ok 16 juz poszła paczka, następnego dnia był juz Svartsyn
Twoj tez przyjemny, tylko dziecko powinno być na czarno

-
COFFIN
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7969
- Rejestracja: 23-11-2005, 21:28
26-01-2008, 10:02
Grunt, że w końcu jest. W ostatniej chwili zrezygnowałem z aukcji na Ebay'u, bo F. przysłał maila, że do końca tygodnia będzie na 100 %. Cenę ma ok, a ta na aukcji poszła za 12 €. Żeby wygrać musiałbym dać pewnie z 14 €, do tego 5 € wysyłka i cena fajna

'Come the Blessed Madness'
-
boroowa
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1623
- Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
- Lokalizacja: 3miasto
01-02-2008, 14:25
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
-
Houwitser
- rozkręca się
- Posty: 88
- Rejestracja: 24-10-2007, 13:29
01-02-2008, 14:54
10 czy 15 zł to jest solidnie
jeszcze niedawno -zanim pojawiło się w Agonii -większość zainteresowanych za taką samą lub większą kasiurę kupowała na zachodzie
-
Heretyk
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 9055
- Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
- Lokalizacja: beskidy
01-02-2008, 19:04
Kurwa właśnie słucham Timeless Reign, ja jebię... ta płyta jest doskonała.
-
COFFIN
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7969
- Rejestracja: 23-11-2005, 21:28
01-02-2008, 19:15
Dzisiaj pierwszy raz z oryginała

Różnica jest porażająca, płyta zabija

'Come the Blessed Madness'
-
COFFIN
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7969
- Rejestracja: 23-11-2005, 21:28
04-02-2008, 21:28
Jeśli kogoś interesuje :
"SVARTSYN - TIMELESS REIGN LP. Soon to be released by Blut & Eisen. More information will come."
'Come the Blessed Madness'
-
COFFIN
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7969
- Rejestracja: 23-11-2005, 21:28
29-02-2008, 21:15
Heretyk pisze:ja jebię... ta płyta jest doskonała.
Nic dodać, nic ująć

Narobiłem sobie takiego smaka, że z chęcią posłuchałbym już następnej płyty

Ale pewnie przyjdzie poczekać na nią ze dwa, trzy lata

'Come the Blessed Madness'