SVARTSYN

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5447
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

12-10-2007, 19:39

O tym dokładnie piszę. Niektórzy myślą, że za kosmiczne pieniądze można już sprzedawać nawet nowości, "kulty potencjalne". Jeśli to będzie nadal postępować może za jakiś czas wrócimy do czasów PRL - płyta za pół pensji?
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Trojan
postuje jak opętany!
Posty: 546
Rejestracja: 08-04-2005, 00:29
Lokalizacja: Kraków

14-10-2007, 20:25

Po kilku przesłuchaniach jest co najmniej bardzo dobrze.
Down the bottle's nest
Awatar użytkownika
Duvelor
weteran forumowych bitew
Posty: 1538
Rejestracja: 12-10-2006, 20:16

14-10-2007, 22:16

Czyżbyś kupił za tę cenę ? ;)
Awatar użytkownika
Trojan
postuje jak opętany!
Posty: 546
Rejestracja: 08-04-2005, 00:29
Lokalizacja: Kraków

14-10-2007, 23:34

Na razie kradzione od ruskich ;)
Down the bottle's nest
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

16-10-2007, 20:23

Wkurwia mnie taka sytuacja, że prawie półtora miesiąca po premierze, a u oficjalnego dystrybutora nadal nie ma płyty....Ki chuj, no ;)
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Duvelor
weteran forumowych bitew
Posty: 1538
Rejestracja: 12-10-2006, 20:16

16-10-2007, 22:24

Może się w zerwane sieci łowców dorszy zaplątała. Bałtyk czysty nie jest, dużo szlamu i innego gówna.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

21-10-2007, 20:31

Właśnie dostałem info, że płyta będzie do jednego - dwóch tygodni...
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

14-11-2007, 16:45

To jakieś przegięcie jest, dwa miechy i dalej nic...
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

14-11-2007, 17:02

co sie tak przejujesz, zassaj se mp3 i jak za pół roku ciągle to będziesz chciał to wtedy kupisz.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

14-11-2007, 17:03

Mam od jakiegoś czasu. Zrobiłem miejsce na półce i denerwuje mnie wolne ;)
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

03-12-2007, 21:47

Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

03-12-2007, 21:49

18,90€ z przesyłką?? postoję

był koleś co miał za 16.
Najbliżej byłem sklepu gdzie jedna sztuka była za 16$ z przesyłką, ale jakiś skurwysyn mi ją podprowadził.

W ogóle to jakaś parodia w Polskich sklepach - ani nowego Svartsyn, ani Tyrant, a oba bym sobie z chęcią nabył :/
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

04-12-2007, 18:41

Szkoda gadać, kurwa...
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

28-12-2007, 16:34

Morph, płyta już doszła do Ciebie ? Ciekawe jak wygląda to wydanie w rzeczywistości.
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

28-12-2007, 16:36

Jeszcze nie X[
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

28-12-2007, 16:42

Może w końcu sie pokaże, dzisiaj dostałe maila : "będzie na dniach". Oby...
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Trojan
postuje jak opętany!
Posty: 546
Rejestracja: 08-04-2005, 00:29
Lokalizacja: Kraków

28-12-2007, 17:31

też bym chciał to w końcu pomacać, hehe
Down the bottle's nest
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

29-12-2007, 16:16

Chyba byłby cud, gdyby się pojawiła przed Sylwestrem... :?
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

07-01-2008, 15:30

Oooo jak miło to wreszcie w łapie poczuć. Nareszcie płyta Svartsyn nie ma trącącego wsią layoutu, nareszcie W PEŁNI brzmi tak jak powinna, nareszcie mam ją w łapie.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

07-01-2008, 15:37

przesluchalem to kilkanascie razy i nadal nie moge zrozumiec co w tym krazku moze zachwycac. Jest gesto, jest smoliscie, jest nudno.
Coś tam było! Człowiek!
ODPOWIEDZ