Wasze sporty
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- lucass
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1005
- Rejestracja: 14-05-2007, 17:00
- Lokalizacja: lublin
- Only_True_Believers
- zahartowany metalizator
- Posty: 3380
- Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
- Lokalizacja: planeta małp
[quote][i]Wysłane przez wookasch[/i]
[quote][i]Wysłane przez NifelheiM[/i]
3 lata walki rycerskie , na zasadach Hard[/quote]
Znaczy co - do wyprucia flakow? heheheh [/quote]
Na Hard jest dozwolona każda broń i można robić co sie chce z wyjątkiem pchnięć i ciosów między nogi .
Na lite po każdym trafieniu jest rozejście i zabroniona jest broń drzewcowa , miecze oburęczne , topory i buzdygany.
[quote][i]Wysłane przez NifelheiM[/i]
3 lata walki rycerskie , na zasadach Hard[/quote]
Znaczy co - do wyprucia flakow? heheheh [/quote]
Na Hard jest dozwolona każda broń i można robić co sie chce z wyjątkiem pchnięć i ciosów między nogi .
Na lite po każdym trafieniu jest rozejście i zabroniona jest broń drzewcowa , miecze oburęczne , topory i buzdygany.
- Only_True_Believers
- zahartowany metalizator
- Posty: 3380
- Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
- Lokalizacja: planeta małp
- Only_True_Believers
- zahartowany metalizator
- Posty: 3380
- Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
- Lokalizacja: planeta małp
- Only_True_Believers
- zahartowany metalizator
- Posty: 3380
- Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
- Lokalizacja: planeta małp
- rob
- w mackach Zła
- Posty: 964
- Rejestracja: 31-01-2004, 12:54
- Lokalizacja: z Piekła
-
streetcleaner
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2226
- Rejestracja: 11-04-2006, 09:36
Re: Wasze sporty
Pudzian to jest jednak kolo:) człowiek orkiestra, wygra wszystko w mma , a potem bedzie lekkoatletą, nowym wojciechem mannem w szansie na sukces i piłkarzem. I da sobie rade;)))
-
Pelson
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2481
- Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
- Lokalizacja: Jeteborie
Re: Wasze sporty
Dobry temat, pogoda sprzyja
Wyczynowo lekka atletyka, pod postacią głównie 200 i 400m, nawet z sukcesami
. Oprócz tego piłka nożna, koszykówka i pływanie, wszystko w latach szkolnych, względnie (nożna) studenckich.
Obecnie siłownia, oczywiście bieganie, ale nie te gołębie człapanie, tylko krótsze, ciekawsze i bardziej intensywne formy. Poza tym pływanie, rower i dyscypliny sezonowe, czyli latem- kajak, zimą- narty. Staram się codziennie ruszać odwłok, a tydzień bez co najmniej 4-5 sesji treningowych uważam za zmarnowany.
Wyczynowo lekka atletyka, pod postacią głównie 200 i 400m, nawet z sukcesami
Obecnie siłownia, oczywiście bieganie, ale nie te gołębie człapanie, tylko krótsze, ciekawsze i bardziej intensywne formy. Poza tym pływanie, rower i dyscypliny sezonowe, czyli latem- kajak, zimą- narty. Staram się codziennie ruszać odwłok, a tydzień bez co najmniej 4-5 sesji treningowych uważam za zmarnowany.
-
streetcleaner
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2226
- Rejestracja: 11-04-2006, 09:36
Re: Wasze sporty
bardzo podobne podejscie mam, ruch musi byc;)
- Set
- postuje jak opętany!
- Posty: 609
- Rejestracja: 02-02-2006, 21:23
Re: Wasze sporty
Właśnie, czas najwyższy ruszyć dupsko i popracować na kondycją i ogólną formą, tym bardziej, że od Sylwestra nie palę i coś z tymi kilogramami przybywającymi pasuje zrobić. Albo poczekam aż dobiję do 100 kilo i wtedy?
Mam ciągoty ku bieganiu w plenerze, są ku temu zajebiste warunki, a i porozciągać się i pokopać jak za młodu też można.
NECRO SKINS SOCIETY
- Scaarph
- zahartowany metalizator
- Posty: 6143
- Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
- Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb
Re: Wasze sporty
a ja się odgrażałem, że do stówki dobiję i starczy. ale, że już mi brakuje niecałe 5 kg, to chyba jednak przesunę sobie tę granicę do 120 kg a później się zobaczySet pisze:Albo poczekam aż dobiję do 100 kilo i wtedy?
a sporty? otóż całkiem sporo.
chlanie na czas, chlanie wytrzymałościowe, chlanie wyczynowe, chlanie na odległość, chlanie full contact... chciałem nawet iść w tym w zawodowstwo, bo rokowałem nadzieje, ale kontuzja nie pozwoliła











