ARMAGEDDA / LIK

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

01-08-2007, 10:53

Trzeba być niezłym gumiakiem żeby stawiać "ond spiritism" nad "The Final War Approathing"
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

01-08-2007, 10:58

Trzeba być mega gumiakiem żeby stawiać "The Final War Approathing" nad "ond spiritism"
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

01-08-2007, 11:16

[quote][i]Wysłane przez boroowa[/i]
Trzeba być mega gumiakiem żeby stawiać "The Final War Approathing" nad "ond spiritism" [/quote]

Albo pisanką :]
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

01-08-2007, 11:30

[quote][i]Wysłane przez Morph[/i]
Olej Lonndom, jak chcesz depresyjnie a porządnie to zaraz będzie/już może jest NEX "zero". [/quote]
chyba nie znam, co to jest ?
Awatar użytkownika
KAKAESIAK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2458
Rejestracja: 19-01-2007, 17:32
Lokalizacja: KALISZ

01-08-2007, 11:36

Znam dwie płytki "Only True..." i "Ond Spiritism..." bardziej do mnie przemawia ta pierwsza płytka.
In a world of compromise...some don't
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

01-08-2007, 11:38

[quote][i]Wysłane przez COFFIN[/i]
[quote][i]Wysłane przez Morph[/i]
Olej Lonndom, jak chcesz depresyjnie a porządnie to zaraz będzie/już może jest NEX "zero". [/quote]
chyba nie znam, co to jest ? [/quote]

O ile Lonndom to BM wpadający lekko w doomowe klimaty to tu odwrotnie. Taki mały, umownie to nazwijmy, "drimtim" ze Szwecji. Płytka naprawdę zacna, tu masz profil myspace:

[url]http://www.myspace.com/nexofficial[/url]
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

01-08-2007, 11:41

o kurwa, niezłe ;) Składzik i stajnia i wszystko wiadomo. A przy okazji - nowy Bergraven może być niezły
Awatar użytkownika
black_lava
rasowy masterfulowicz
Posty: 2031
Rejestracja: 25-08-2005, 09:24
Lokalizacja: O.

02-08-2007, 07:34

jeżeli chodzi o Arma-to druga płytka jest naprawdę fajna.może nie jest to moja ulubiona kapela,ale szkoda,że się rozwiązali.mogli stworzyć jeszcze coś ciekawego.
static
starszy świeżak
Posty: 27
Rejestracja: 20-01-2007, 20:01

02-08-2007, 09:40

[quote][i]Wysłane przez NifelheiM[/i]
Trzeba być niezłym gumiakiem żeby stawiać "ond spiritism" nad "The Final War Approathing" [/quote]

dla mnie "TFWA" sie nieliczy,tylko dwie kolejne, a "Ond Spiritism" cenie najbardziej za ta niesamowita"szarawa" (wiem,ze glupie,ale inaczej tego nie umiem opisac) atmosfere.Jestem niezlym gumiakiem,hehe
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

02-08-2007, 09:47

ja teraz poluję na "Strength Through Torture" i "In Blackest Ruin". Jeśli dobrze pamiętam to jedna to 7", druga 10" ?
Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
rozkręca się
Posty: 78
Rejestracja: 20-01-2008, 18:49
Lokalizacja: warszawa

09-03-2008, 20:30

mam cala dyskografie tej zacnej hordy i niestety wielka szkoda ze juz nic wiecej nie wydadza , co do zamych plyt kazda jest bardzo dobrym kawalkiem muzyki
only death is real
mistrzsardu
zahartowany metalizator
Posty: 3667
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

09-03-2008, 21:01

Znam tylko "Ond..." i jest to pozycja bardzo dobra moim zdaniem....
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
rozkręca się
Posty: 78
Rejestracja: 20-01-2008, 18:49
Lokalizacja: warszawa

09-03-2008, 21:07

ond jest ,,najlzejsza '' ale przez to ma swoj klimat , polecam zapoznanie sie z wczesniejsza tworczoscia tej hordy
only death is real
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

09-03-2008, 21:56

Armagedda im wcześniejsza tym lepsza.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9055
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

10-03-2008, 12:23

Wszystkie płyty zajebiste, z tym że "Ond Spiritism" najlepsza.
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: ARMAGEDDA

26-08-2010, 08:27

Obrazek

ARMAGEDDA - I AM

Released by Eisenwald Tonschmiede & Nordvis:
CD in 6 panel digisleeve, printed on rough cardboard.

Hidden from light in the depths and chambers of mysticism and woe until now, The great gate has finaly opended! 4 never before published songs except for “I Am” which was performed live during the “Marching Towards Christian Extermination” tour back in 2002, this EP features a great, lost recording from somewhere back in 2001 - 2002, that will now live forever!

Tracklist:

1. Den Skrivna Eskatologin
2. De Vanhelgade
3. I Am
4. Cold Eon
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Herezjarcha
w mackach Zła
Posty: 700
Rejestracja: 28-06-2009, 23:46
Lokalizacja: skądinąd

Re: ARMAGEDDA

27-08-2010, 08:27

Czyżby przygotowywali grunt pod reaktywację ? :twisted:
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: ARMAGEDDA

27-08-2010, 08:47

Względnie pod zastąpienie tymczasowego kopca ziemi pełnoprawnym, kamiennym pomnikiem :D.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Husar
weteran forumowych bitew
Posty: 1585
Rejestracja: 29-01-2007, 03:04

Re: ARMAGEDDA

27-08-2010, 13:31

to stare kaławeczki. Fajnie
Live is Thrash! Thrash of the Dead!
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: ARMAGEDDA

26-01-2011, 14:52

Tematu o lik chyba nie ma
Obrazek

1. The Other Realm
2. Death Breeder
3. Ed Еnger
4. The Delusionist
5. Insjunken
6. A Filthy Ride
7. Kallad till Bortgеng
8. The Second Wind
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ