Ostatnio oglądane filmy v.2

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1668
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

27-06-2026, 21:40

w chusteczkę gorąc to nic lepszego jak film na upalnej pustyni wejść nie mogło
Obrazek
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17604
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

27-06-2026, 21:53

z Amazonka ;)

Obrazek
Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Stary Metal
rozkręca się
Posty: 67
Rejestracja: 21-12-2025, 00:31

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

27-06-2026, 22:35

Obrazek

O kurwa.
Totalne krwawe polskie podziemie z 1997 roku. Bardzo brutalny film o powrocie komunizmu do Polski.
Film przez kilka lat wyświetlanych poza oficjalnymi kanałami.

Totalny odjazd. Opis mówi z jaką jazdą mamy do czynienia.

Jakaś tam awantura była z prezydentem Białegostoku w związku z filmem.

O, tutaj można obejrzeć:

Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

27-06-2026, 23:54

Ktoś próbował? Obrazek
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17604
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

28-06-2026, 00:32

Raagoon pisze:
27-06-2026, 23:54
Ktoś próbował? Obrazek
Uwe Boll :lol:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3295
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

28-06-2026, 02:49

Oki pisze:
27-06-2026, 21:40
w chusteczkę gorąc to nic lepszego jak film na upalnej pustyni wejść nie mogło
Obrazek
Świetny film, choć musiałem trochę o nim pomyśleć żeby docenić
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1668
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: Ostatnio oglądane filmy v.2

28-06-2026, 09:04

DST pisze:
28-06-2026, 02:49
Oki pisze:
27-06-2026, 21:40
w chusteczkę gorąc to nic lepszego jak film na upalnej pustyni wejść nie mogło
Obrazek
Świetny film, choć musiałem trochę o nim pomyśleć żeby docenić
Mnie zaskoczył bo kompletnie czegoś innego się spodziewałem, ale wizualnie bajka no i rzeczywiście mnogość możliwych interpretacji.
ODPOWIEDZ