
Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- SATYROS
- w mackach Zła
- Posty: 833
- Rejestracja: 19-12-2014, 22:59
- nagrobek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4336
- Rejestracja: 15-10-2014, 11:08
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

Blending noisy electronics and pumping beats with live instrumentation, the band draws inspiration from the militant minimal techno of Detroit, 90s Gabber, and the thrashing riffs of Hardcore Punk. featuring guest appearances from Iggor Cavalera (Sepultura, Cavalera Conspiracy), LA electro-punks La Pregunta? and vocalist Lulu (Fairytale, Twisted Thing) - as well as an expanded dual-guitar line-up, "Machine Hallucinations" broadens the sonic spectrum only hinted at on previous releases.

new wave/post punk z Sarajewa. ich jedyny LP z 1984. piękna sprawa.

jeden z ciekawszych zespołów współczesnej nowej fali bałkańskiego (zagrzeb) hc punk z bezpośrednimi odniesieniami do brzmień sceny yugo punk lat 80tych. super.
- Harlequin
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 9494
- Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
- Lokalizacja: Koko City
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
To Lotio. Costam to widziałem, ze wczoraj na fb wrzucał Dibry bo brzydki, generalnie opis zachdcajacy i bedzie słuchanenagrobek pisze: ↑27-06-2026, 10:40
Blending noisy electronics and pumping beats with live instrumentation, the band draws inspiration from the militant minimal techno of Detroit, 90s Gabber, and the thrashing riffs of Hardcore Punk. featuring guest appearances from Iggor Cavalera (Sepultura, Cavalera Conspiracy), LA electro-punks La Pregunta? and vocalist Lulu (Fairytale, Twisted Thing) - as well as an expanded dual-guitar line-up, "Machine Hallucinations" broadens the sonic spectrum only hinted at on previous releases.
new wave/post punk z Sarajewa. ich jedyny LP z 1984. piękna sprawa.
jeden z ciekawszych zespołów współczesnej nowej fali bałkańskiego (zagrzeb) hc punk z bezpośrednimi odniesieniami do brzmień sceny yugo punk lat 80tych. super.
- nagrobek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4336
- Rejestracja: 15-10-2014, 11:08
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
sprawdź sobie też debiut, mi chyba najbardziej siedzi
-
Morbid Marcin
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1451
- Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
- Lokalizacja: warszawa
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Trelldom/Goetia/Gouge/Vafurlogi
Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
http://www.discogs.com/seller/morbidmarcin?limit=50 NOWE RARY SIĘ CZAJĄ....
-
Nasum
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 16691
- Rejestracja: 21-01-2011, 11:12
-
Metsejmikin
- postuje jak opętany!
- Posty: 484
- Rejestracja: 17-02-2018, 21:19
-
NoGodsNoMasters
- postuje jak opętany!
- Posty: 465
- Rejestracja: 14-02-2026, 22:11
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Mnóstwo słonecznych melodii.
-
HCDamage
- w mackach Zła
- Posty: 735
- Rejestracja: 16-06-2023, 12:58
-
Metsejmikin
- postuje jak opętany!
- Posty: 484
- Rejestracja: 17-02-2018, 21:19
- vicotnick
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2595
- Rejestracja: 25-08-2006, 22:15
- Sybir
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12115
- Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
- Lokalizacja: Voivodowice
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

Wchodzi idealnie przy panującej aurze.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
-
Alter Ego
- w mackach Zła
- Posty: 761
- Rejestracja: 07-02-2026, 12:51
-
szczylun
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2550
- Rejestracja: 20-02-2018, 23:15
-
Alter Ego
- w mackach Zła
- Posty: 761
- Rejestracja: 07-02-2026, 12:51








