Polski BM
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18041
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Polski BM
No zajebiście jedzie nowy HEXENALTAR. Zajebiście!
Łeb urywa jak przy starym URN.
Łeb urywa jak przy starym URN.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18041
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Polski BM
zapowiedź nowego od Black Witchcraft
Black Witchcraft - Death, My Dear Companion...
Track taken from upcoming album "Ex Ossibus Templum Ei Erigemus" which will be released Summer 2026 by Under The Sign Of Garazel Productions | Black Metal from Poland
Black Witchcraft - Death, My Dear Companion...
Track taken from upcoming album "Ex Ossibus Templum Ei Erigemus" which will be released Summer 2026 by Under The Sign Of Garazel Productions | Black Metal from Poland
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
-
C//A
- w mackach Zła
- Posty: 896
- Rejestracja: 14-01-2024, 14:45
Re: Polski BM
Widzę wznowienia Veles z logiem Dead Christ Commune. Czy to reaktywacja tej wytwórni, czy "hołd" dla jej dziedzictwa -- wie ktoś?
- Maleficio
- zahartowany metalizator
- Posty: 5459
- Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
- Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
- Kontakt:
-
C//A
- w mackach Zła
- Posty: 896
- Rejestracja: 14-01-2024, 14:45
Re: Polski BM
Wjechał nowy Thy Killing Hand.
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4392
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
Re: Polski BM
końpakty und vajnyle w Garazelu:
https://www.utsogp.pl/thy-killing-hand- ... -5469.html
https://www.utsogp.pl/thy-killing-hand- ... -5468.html
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18041
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Polski BM
No i mamy zajebisty debiut THY KILLING HAND. Odniesienia muzyczne są wyraźne. Z jednej strony hellenistyczne z drugiej polskie. Ale są to odniesienia zmyślnie, zgrabnie a czasem finezyjnie zaadaptowane na grunt własnej czarnej sztuki. Nie ma tu niszczycielskiej wściekłej kanonady ani brutalnego bezlitosnego tempa. Jest masa diabelskiego klimatu, atmosfery sabatu odbywającego się w potępionych ruinach albo w gęstym niedostępnym lesie. To bardziej soundtrack do czarostwa niż koncertowa muzyka "taneczna".
Świetna płyta!!!!
Świetna płyta!!!!
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4392
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
Re: Polski BM
Foulpest - Come unto evil
dwa numery, niecałe 12 minut muzy ... ale kurwa jakiej !!!!!
zajebista czarna polewka bez udziwnień, w stylu starego Szron czy innego Darkthrone (jak jeszcze grał black metal
)
wydane na "siódemce" jakis czas temu, a teraz na kasecie przez Garazela.
zdecydowanie czekam na następne ruchy i chce więcej !!!!!
dwa numery, niecałe 12 minut muzy ... ale kurwa jakiej !!!!!
zajebista czarna polewka bez udziwnień, w stylu starego Szron czy innego Darkthrone (jak jeszcze grał black metal
wydane na "siódemce" jakis czas temu, a teraz na kasecie przez Garazela.
zdecydowanie czekam na następne ruchy i chce więcej !!!!!
-
olgims
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2335
- Rejestracja: 06-09-2010, 23:25
Re: Polski BM
Dobre!!! Oby tylko nie okazali się być jakaś nastoletnia emo-grupa od rekonstrukcji lat 90tych jak to nieszczęsne diabolical fullmoon, na które dał się nabrać niejeden sezonowiec.Stoigniew pisze: ↑18-06-2026, 21:04Foulpest - Come unto evil
dwa numery, niecałe 12 minut muzy ... ale kurwa jakiej !!!!!
zajebista czarna polewka bez udziwnień, w stylu starego Szron czy innego Darkthrone (jak jeszcze grał black metal)
wydane na "siódemce" jakis czas temu, a teraz na kasecie przez Garazela.
zdecydowanie czekam na następne ruchy i chce więcej !!!!!
"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen
I laugh as I cast the first stones at Christ
-Werner von Urslingen
I laugh as I cast the first stones at Christ
-
C//A
- w mackach Zła
- Posty: 896
- Rejestracja: 14-01-2024, 14:45
Re: Polski BM
Nie znam za dobrze dorobku DF. Niezależnie od tej nazwy, jak w/g Ciebie wygląda "prawdziwy" zespół BM zakładany współcześnie przez obecnych nastolatków?olgims pisze: ↑20-06-2026, 11:29Dobre!!! Oby tylko nie okazali się być jakaś nastoletnia emo-grupa od rekonstrukcji lat 90tych jak to nieszczęsne diabolical fullmoon, na które dał się nabrać niejeden sezonowiec.Stoigniew pisze: ↑18-06-2026, 21:04Foulpest - Come unto evil
dwa numery, niecałe 12 minut muzy ... ale kurwa jakiej !!!!!
zajebista czarna polewka bez udziwnień, w stylu starego Szron czy innego Darkthrone (jak jeszcze grał black metal)
wydane na "siódemce" jakis czas temu, a teraz na kasecie przez Garazela.
zdecydowanie czekam na następne ruchy i chce więcej !!!!!
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4392
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
Re: Polski BM
Czyli że co, młodzieży odmawia się grania Black metalu ?? Nie mogą się inspirować rzeczami które były wydawane jak ich jeszcze nie było na świecie ??
MIŚ w pełnej krasie, "jesteś za młody na Heroda... A co Herod nigdy nie był młody?? "

MIŚ w pełnej krasie, "jesteś za młody na Heroda... A co Herod nigdy nie był młody?? "
- Raagoon
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1384
- Rejestracja: 14-01-2005, 15:53
Re: Polski BM
Zostały ino 3 placki. Ja swój brałem z Norma Evangelium bo też u źródła było najwcześniej wiadomixStoigniew pisze: ↑15-06-2026, 18:16
końpakty und vajnyle w Garazelu:
https://www.utsogp.pl/thy-killing-hand- ... -5469.html
https://www.utsogp.pl/thy-killing-hand- ... -5468.html
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17857
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
-
atr
- w mackach Zła
- Posty: 691
- Rejestracja: 10-04-2009, 20:23
Re: Polski BM
Bdb się to prezentuje. Czekam na pełny materiałAscetic pisze:
Hjertet mitt slår i mørket
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17857
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Polski BM
Ba! Jak się okazuje można miesznąć ironami, morphine, watainem, czy skandynawską blekową psychodelią, a jakość i koncept artystyczny jest dalej zachowany. Brakuje mi tego, co miało być, co miało się pojawiać, według założenia twórcy, no chyba, że zostałem strollowany, choć tego się .. nie robi, nie wkręca się z tym jaki pierwiastek nieoczywisty i dla Polaka teoretycznie ważny, miał się w muzyce WM pojawić. Bez względu na wzgląd, kibicuje, wypatruję i na muzyczną jesień z muzyką WM się szykuję się.
ps. Szrama/ P. ma unikatową barwę głosu. To jeszcze bym dodał, że mnie się tak zawsze zdawało, teraz jestem jakby o tym przekonany.
ps. Zmiana perkusisty na Pana ze Species to zabieg jak dla mnie intrygujący. Nadstawiam ucha jak te inspiracje/ inklinacje, domniemam, że zupełnie różne, różnych muzyków, się zejdą.
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
- Order_of_Nine_Angels
- zaczyna szaleć
- Posty: 204
- Rejestracja: 09-02-2026, 00:07
Re: Polski BM
Kurwa jakie gówno.
Zakon
Zakon
- 10,5
- postuje jak opętany!
- Posty: 340
- Rejestracja: 09-12-2014, 08:28
-
olgims
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2335
- Rejestracja: 06-09-2010, 23:25
Re: Polski BM
jak już to powinni nazywać się VVielki Kvrwa Mrok, stracona szansa a byłaby przednia komedia, bo muzyka iście kabaretowa.
"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen
I laugh as I cast the first stones at Christ
-Werner von Urslingen
I laugh as I cast the first stones at Christ
-
Żwirek i Muchomorek
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1117
- Rejestracja: 30-05-2025, 23:31
Re: Polski BM
Bardzo dobre. Daję okejkę, bo będą z nich ludzie. Może nawet już są. Wygląda na to, że mają na siebie pomysł.
Tam nie ma Morphine. Jest saksofon, to fakt - i wariacje na temat "Świeta wiosny" Strawińskego grane na tymże (3:05-3:08 mniej więcej, to ten sam motyw co otwiera balet Igorrra) - ale to wszystko.
Why can't we all just walk away?
***
Baton w krainie kangurów
***
Baton w krainie kangurów
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17857
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Polski BM
Miałem kilka pewniaków. "Merytoryczne wypowiedzi" typu: "Gówno/ cyrk/ kabaret" (wiadomo, lol-ki nigdy nie zawodzą) i te już bardziej merytoryczne "to nie morphine" (z czym właściwie można się zgodzić). Mam jeszcze 2 ze dwa teksty bez których to miejsce nie byłoby tym miejscem. Przyznać też muszę, że porównania do IRA bym się kurwa jednak nie spodziewał xD
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete




