Panie doktorze, co nowego w grindcorze?
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
-
patogen
- zaczyna szaleć
- Posty: 233
- Rejestracja: 18-02-2018, 11:47
- Lokalizacja: Mielec
Re: Panie doktorze, co nowego w grindcorze?
Rewelacja ! Jak w 1995 roku .
