W planach mam kolejne podejście pod Trelldom. Są to ciężary jednak. Uważnie, Trzeba dozować, aby się nie zatruć i zrzygać.
Na rozgrzewkę wezmę inne trelle i trolle, z NRsK-iej krainy. Letnie, luźne, idealne pod pride-month, który jest widoczny w tym tolerancyjnym (pozornie!!) kraju, w wielu miejscach.
Jak w fińskiej Wielkiej Grze padło by pytanie, czy Kaaos ma obok szybkich i jeszcze szybszych hardcorowych kawałków jakiś postpunkowyyyyy, należałoby odpowiedzieć twierdząco. W kolabo z Pyhat a właściwie to gościnnie, ale zawsze.
Nabijka przednia. Tak jak spora część twórczości od Pyhat, choć i tak tam Musta P dzielił i rządził.