MANOWAR

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12538
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: MANOWAR

23-06-2026, 14:17

Dragazes pisze:
23-06-2026, 14:00
On Tuesday, January 26, 2027, the Atlas Arena Łódź will shake with the definitive performance of Kings Of Metal. Łódź is a city forged in fire, iron, and the unbreakable will of a population that refused to be ground down. There is no better stage on earth for anthems of pure steel.

On Wednesday, January 27, 2027, the Tauron Arena Kraków will witness the complete performance of Fighting The World. As the ancient royal capital and soul of Poland, Kraków holds a deep heritage of legends, a place where a mythic hero once slew a dragon and built his kingdom over its lair. It provides the magnificent backdrop required for our ceremony of defiance.
Zajebiscie ze beda w Krakowie, aczkolwiek ChatGPT nie napracowal sie nad tymi opisami :ban:
Find your flow
Miczurin
zaczyna szaleć
Posty: 171
Rejestracja: 03-03-2018, 12:04

Re: MANOWAR

23-06-2026, 14:31

city forged in fire, iron, and the unbreakable will of a population that refused to be ground down. There is no better stage on earth for anthems of pure steel.
Opis bardziej pasuje do Świętochłowic albo Chorzowa.
piotraz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2596
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: MANOWAR

23-06-2026, 14:40

Ale ktoś przestrzelił z miejscami :copium:
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17581
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MANOWAR

23-06-2026, 15:25

no temacik już jest ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12538
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: MANOWAR

23-06-2026, 15:33

piotraz pisze:
23-06-2026, 14:40
Ale ktoś przestrzelił z miejscami :copium:
Dlaczego? Na mniejsze koncerty typu Behemoth blokuje sie polowe Taurona.
Find your flow
Awatar użytkownika
Nerwowy
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6836
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: MANOWAR

23-06-2026, 19:44

To jest też wybitnie memiczny zespół, więc zainteresowanie może nagle wyjebać poza skalę bez racjonalnej przyczyny jak to miało miejsce w przypadku Pentagram i Crowbar.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Major Zagłoba
postuje jak opętany!
Posty: 570
Rejestracja: 08-11-2024, 16:30
Lokalizacja: Zaolzie
Kontakt:

Re: MANOWAR

23-06-2026, 20:20

Szkoda że nie Spodek z setem z Kings of Metal. Pozostaje Ostrawa z FtW.

Ciekawi mnie frekwencja, niby długa przerwa w Polszy ale jakość ostatnich materiałów nie nastraja do niczego. Sześć lat temu zagranico nie można było mówić o pełnej hali a A Ostravar Aréna wg wiki łyka do 11k ludzi.
piotraz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2596
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: MANOWAR

23-06-2026, 20:28

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
23-06-2026, 15:33
piotraz pisze:
23-06-2026, 14:40
Ale ktoś przestrzelił z miejscami :copium:
Dlaczego? Na mniejsze koncerty typu Behemoth blokuje sie polowe Taurona.
Nie sprzedając spodka na 1 koncercie w pl, ani Torwaru na 2, rzucać się na takie obiekty żeby zapełniać połowę bądź mniej... Po co?
Nie chcieli powtarzać miast? Nie ma jak na 6-7tys?
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5458
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: MANOWAR

23-06-2026, 21:07

No to Łódź
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 4388
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: MANOWAR

23-06-2026, 21:20

a ja widzę same plusy.
zakładam że bilety będą dostępne do końca, na spokojnie, bez szaleństwa jak na Metallice czy inne topowe zespoły, że bilety schodzą w parę minut, jakieś wirtualne kolejki, jakieś chuje muje dzikie węże... chcesz kupić dzisiaj to se kupisz dzisiaj, chcesz za miesiąc to za miesiąc, chcesz se zrobić prezent na Mikołaja czy innego Chuja Gwiazdora, to se kupisz wtedy...
na spokojnie, bez szaleństwa i wariactwa,
frekwencja i tak będzie zadowalająca - jakieś 7-9 tysięcy na halę, to dobry wynik.
widzimy się w Krakowie :)
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12538
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: MANOWAR

23-06-2026, 21:45

piotraz pisze:
23-06-2026, 20:28
Nie sprzedając spodka na 1 koncercie w pl, ani Torwaru na 2, rzucać się na takie obiekty żeby zapełniać połowę bądź mniej... Po co?
Nie chcieli powtarzać miast? Nie ma jak na 6-7tys?
W Krakowie trochę chyba nie ma nic wielkości połowy Taurona, do Studio wchodzi max 1500 ludzi. Widocznie chcieli w końcu zagrać w Polsce i tyle.
Find your flow
ODPOWIEDZ