DEATH

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
piotraz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2596
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: DEATH

27-05-2026, 10:57

Ja wolę DTA.
Soundterror
postuje jak opętany!
Posty: 616
Rejestracja: 29-06-2021, 15:15

Re: DEATH

27-05-2026, 11:09

Hellrocker pisze:
27-05-2026, 10:52
Bardzo bym chcial, by zamiast tego wreszcie ukazal sie jakis fajny oficjal z wszystkimi demosami Mantas/Death, podreperowane ewentualnie w studiu, z fajnym bookletem, chronologicznie ulozone. Kupilbym od razu. Tego czegos zlinkowanego powyzej nie kupie.
Niby spoko, ale jednak zawsze przy tych kapelach Death pochodnych czuje sie tak jakbym sluchał utworów death ze zmienioną kolejnością riffów wziętych z oryginału.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17582
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: DEATH

27-05-2026, 11:51

w sumie wyszło ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Hellrocker
w mackach Zła
Posty: 894
Rejestracja: 17-07-2010, 11:58

Re: DEATH

27-05-2026, 12:14

Żułek pisze:
27-05-2026, 11:51
w sumie wyszło ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tak, jest demo Mantas na oficjalu, super, ale co z tymi wszystkimi demosami Death? Ich bylo chyba az 4...
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17582
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: DEATH

27-05-2026, 12:38

na pierwszym składaku Zero Tolerance jest poza Control Denied "Infernal Death" (1985) (tracks 5 - 7) & "Mutilation" (1986) (tracks 8 - 10)
a na drugim jest
Tracks 1-5 taken from the demo "Death by Metal" from 1984.
Tracks 6-11 taken from the demo "Reign of Terror" from 1985, laid down over a five-hour period during October 1984 in the back room of a music store...
Tracks 12-19 recorded alive After Dark Club, Houston, Texas 12/4/1990.

więcej oficjalnie chyba nie ma nic wydane
chociaż
The Schuldiner family didn't wish for this, and the other "Chuck Schuldiner" demo to be released, but Karmageddon Media insisted on releasing them anyway without their consent.
;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Hellrocker
w mackach Zła
Posty: 894
Rejestracja: 17-07-2010, 11:58

Re: DEATH

27-05-2026, 12:52

Żułek pisze:
27-05-2026, 12:38
na pierwszym składaku Zero Tolerance jest poza Control Denied "Infernal Death" (1985) (tracks 5 - 7) & "Mutilation" (1986) (tracks 8 - 10)
a na drugim jest
Tracks 1-5 taken from the demo "Death by Metal" from 1984.
Tracks 6-11 taken from the demo "Reign of Terror" from 1985, laid down over a five-hour period during October 1984 in the back room of a music store...
Tracks 12-19 recorded alive After Dark Club, Houston, Texas 12/4/1990.

więcej oficjalnie chyba nie ma nic wydane
chociaż
The Schuldiner family didn't wish for this, and the other "Chuck Schuldiner" demo to be released, but Karmageddon Media insisted on releasing them anyway without their consent.
;)
A, to nawet nie wiedzialem, ze te dema w ogole gdzies sie oficjalnie ukazaly. No ale jakis skladak by sie przydal, pozostaja bootlegi.
sisterhood
postuje jak opętany!
Posty: 637
Rejestracja: 21-12-2010, 16:26

Re: DEATH

27-05-2026, 13:10

Najlepiej niech to zrobi DSR i będzie git ;) Sam bym łyknął.
Hellrocker
w mackach Zła
Posty: 894
Rejestracja: 17-07-2010, 11:58

Re: DEATH

27-05-2026, 13:31

sisterhood pisze:
27-05-2026, 13:10
Najlepiej niech to zrobi DSR i będzie git ;) Sam bym łyknął.
+1
Hellrocker
w mackach Zła
Posty: 894
Rejestracja: 17-07-2010, 11:58

Re: DEATH

27-05-2026, 17:51

Soundterror pisze:
27-05-2026, 11:09
Hellrocker pisze:
27-05-2026, 10:52
Bardzo bym chcial, by zamiast tego wreszcie ukazal sie jakis fajny oficjal z wszystkimi demosami Mantas/Death, podreperowane ewentualnie w studiu, z fajnym bookletem, chronologicznie ulozone. Kupilbym od razu. Tego czegos zlinkowanego powyzej nie kupie.
Niby spoko, ale jednak zawsze przy tych kapelach Death pochodnych czuje sie tak jakbym sluchał utworów death ze zmienioną kolejnością riffów wziętych z oryginału.
To jestes blizej prawdy niz Ci sie wydaje, bo ten udostepniony utwor LTD to jest wlasnie cover Death😉
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17582
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: DEATH

11-06-2026, 00:08

nastepny wjechał ;)

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6669
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: DEATH

22-06-2026, 11:54

Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 4388
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: DEATH

22-06-2026, 13:20

A ić Pan fchuj... "Spiritual toporne...", " The sound rozwleczone i przegadane..." .....
Nie wiem co za idiota to pisał, ale niech se włączy papkę z RMF i pobawi się klockami... WiP
Awatar użytkownika
Nerwowy
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6836
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: DEATH

22-06-2026, 21:24

No cóż - obecnie każdy może sobie pisać czy opowiadać o muzyczce, kwestia że nie każdy powinien :hehehe:
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Deathhammer66
w mackach Zła
Posty: 985
Rejestracja: 25-01-2015, 21:40

Re: DEATH

22-06-2026, 21:49

Stoigniew pisze:
22-06-2026, 13:20
A ić Pan fchuj... "Spiritual toporne...", " The sound rozwleczone i przegadane..." .....
Nie wiem co za idiota to pisał, ale niech se włączy papkę z RMF i pobawi się klockami... WiP
Brzmi jak serii pt. "stereotypowe opinie na temat..."
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16687
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: DEATH

23-06-2026, 21:25

Te recenzje to takie utyskiwanie na wszystko, podane w takiej intelektualnej otoczce która sprawia wrażenie, że pisała ja osoba o wysublimowanym guście, osłuchana i znająca się na rzeczy. Być może tak jest faktycznie, ale szukanie na siłę dziur y w całym w takiej płycie jak "Spiritual healing" moim zdaniem jest po prostu słabe.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 4388
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: DEATH

23-06-2026, 21:41

Kol. Nasum, szanuję i doceniam chęć kulturalnego podejścia do tematu ale nie warto, bądźmy szczerzy, gość co pisał te bzdety to w dupie był i gówno widział, pewnie jakiś szczyl milenials chciał zabłysnąć swoją erudycją ale się zwyczajnie zbłaźnił
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17582
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: DEATH

23-06-2026, 21:45

Stoigniew pisze:
23-06-2026, 21:41
Kol. Nasum, szanuję i doceniam chęć kulturalnego podejścia do tematu ale nie warto, bądźmy szczerzy, gość co pisał te bzdety to w dupie był i gówno widział, pewnie jakiś szczyl milenials chciał zabłysnąć swoją erudycją ale się zwyczajnie zbłaźnił
ten to pisał https://www.facebook.com/p/%C5%81ukasz- ... 712624993/
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
NoGodsNoMasters
postuje jak opętany!
Posty: 448
Rejestracja: 14-02-2026, 22:11

Re: DEATH

23-06-2026, 21:52

To co napisał o SH samo się komentuje. Przecież, gdy wyszła ta płyta jej ewentualna krytyka dotyczyła właśnie aspektów technicznych. Była zbyt wypolerowana w stosunku do poprzedniczek. Nie wiem gdzie był wtedy pan Łukasz, ale się domyślam. Oczywiście każdy niech sobie pisze co chce. Perspektywa czasu wiele zmienia. Jednak określenie toporność jest tu kompletnie chybione.
ODPOWIEDZ