KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2573
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

23-06-2026, 20:41

Co do I, Voidanger to chyba malo kto wie, ze to z Krakowa wysyłane. Sklep z walutą w euro robi zmyłę.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12538
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

23-06-2026, 21:47

knaar pisze:
23-06-2026, 20:41
Co do I, Voidanger to chyba malo kto wie, ze to z Krakowa wysyłane. Sklep z walutą w euro robi zmyłę.
Jak wiele amerykańskich sklepów w Europie, aczkolwiek labele z którymi rozmawiałem nie były specjalnie zadowolone ze współpracy z 8merch, bo zakładam że to o nich chodzi
Find your flow
ODPOWIEDZ