KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2573
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 19:26

fugazi pisze:
11-06-2026, 15:27
Protrusion u Karola
https://selfmadegod-store.pl/pl/p/PROTR ... n-CD/20340
No i ok. 30 cd poszlo w kilka godzin.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11504
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 19:40

knaar pisze:
11-06-2026, 19:26
fugazi pisze:
11-06-2026, 15:27
Protrusion u Karola
https://selfmadegod-store.pl/pl/p/PROTR ... n-CD/20340
No i ok. 30 cd poszlo w kilka godzin.
wzięłę 25 sztuk na chandel XD
Awatar użytkownika
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2573
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 19:56

SODOMOUSE pisze:
11-06-2026, 19:40
knaar pisze:
11-06-2026, 19:26
fugazi pisze:
11-06-2026, 15:27
Protrusion u Karola
https://selfmadegod-store.pl/pl/p/PROTR ... n-CD/20340
No i ok. 30 cd poszlo w kilka godzin.
wzięłę 25 sztuk na chandel XD
Karol pisał na bookfejsie, że mu się trafiło 25 wybrakowanych płyt i nie wie co zrobić, bo wydawca uciekł do Naddnistrza. Sprawdź, czy Twoje ok. Podobno błędnie wytloczyli covery Aion grane przez Acid Drinkers, albo odwrotnie.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12536
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 20:08

Raz tak kupiłem parę lat temu 25 CD December's Fire po 5 zł i potem sprzedawałem Amerykanom za 5€. Za uzbierany hajs kupiłem dwie dobre czekolady!
Find your flow
Awatar użytkownika
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2573
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 20:20

Teraz czekolada w cenie. Jeśli ich jeszcze nie zjadłeś to możesz odkupić co najmniej 40 płyt December's Fire
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11504
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 20:20

knaar pisze:
11-06-2026, 19:56
SODOMOUSE pisze:
11-06-2026, 19:40
knaar pisze:
11-06-2026, 19:26


No i ok. 30 cd poszlo w kilka godzin.
wzięłę 25 sztuk na chandel XD
Karol pisał na bookfejsie, że mu się trafiło 25 wybrakowanych płyt i nie wie co zrobić, bo wydawca uciekł do Naddnistrza. Sprawdź, czy Twoje ok. Podobno błędnie wytloczyli covery Aion grane przez Acid Drinkers, albo odwrotnie.
Na moich sztukach, wszystko wydaje się być GUT. Na stronie A cd, mam gAION, na Be jest ACID Drunkers.
Bieda tylko, że to digi kartonowe, ale COFFINu nauczył, przepakowywać, docinać karton w plastik, także jest plan, by to ojebać jako brazylijsko LITZencję na egaju. :super:
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17580
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-06-2026, 22:39

brał ktoś coś z www.vinyls-shop.com ?
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Alter Ego
w mackach Zła
Posty: 744
Rejestracja: 07-02-2026, 12:51

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

13-06-2026, 15:01

Potężna dostawa z Xtreem Music dotarła do SMG.
Disgorger
zaczyna szaleć
Posty: 176
Rejestracja: 04-05-2007, 13:26

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

13-06-2026, 20:36

Alter Ego pisze:
13-06-2026, 15:01
Potężna dostawa z Xtreem Music dotarła do SMG.
Nareszcie jest HETSHEADS - We Hail the Possessed...brakowało mi tego.
"Something is rotten in the state of Poland"
Awatar użytkownika
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2573
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

14-06-2026, 17:07

Niestety w pl bieda w pewnych obszarach. Ostatnio są zaniedbania z nowościami z Memento Mori, o meksykańskim Chaos Records też nikt nie pamięta. I Voidhanger to w pl biały kruk.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2709
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

14-06-2026, 17:51

knaar pisze:
14-06-2026, 17:07
Niestety w pl bieda w pewnych obszarach. Ostatnio są zaniedbania z nowościami z Memento Mori, o meksykańskim Chaos Records też nikt nie pamięta. I Voidhanger to w pl biały kruk.
Dorzuciłby do tego Caligari Records.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17580
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

22-06-2026, 12:16

eeee fanik tym razem sie nie popisał, 4 miechy czekania i dupa płyta nie załatwiona
chociaż akurat tego się spodziewałem ze może tak być bo non stop co jakiś czas znikała i pojawiała się na sklepie i tak w koło macieju (nie z klanu) :roll:
ale za to inną pojebali bo inny spis utworów jest na stronie a inna przyszła :fu:
dobrze że reszta się udała ;) ale zwrot trza robić :darksidepepe:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
ggfh
weteran forumowych bitew
Posty: 1279
Rejestracja: 09-03-2015, 17:32

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

22-06-2026, 17:38

Co to za plyta, ze sie na nia 4 miesiace czeka??
sisterhood
postuje jak opętany!
Posty: 637
Rejestracja: 21-12-2010, 16:26

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

22-06-2026, 17:41

Wiele mają w kategorii "do 90 dni roboczych". Ja czekałem np na to
https://www.discogs.com/release/2994781 ... lack-Light

i też się nie doczekałem.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17580
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

22-06-2026, 17:42

kompaktowa :hehehe:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12536
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

22-06-2026, 18:23

ggfh pisze:
22-06-2026, 17:38
Co to za plyta, ze sie na nia 4 miesiace czeka??
tektoniczna
Find your flow
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3669
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

23-06-2026, 13:32

knaar pisze:
14-06-2026, 17:07
Niestety w pl bieda w pewnych obszarach. Ostatnio są zaniedbania z nowościami z Memento Mori, o meksykańskim Chaos Records też nikt nie pamięta. I Voidhanger to w pl biały kruk.
z Memento Mori to akurat troche inna historia jest o ile dobrze pamietam :)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9481
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

23-06-2026, 15:19

A co to sie stało z Raulu I Memento Norrisu?

Co do I Wójchujanger to chyba przez 8merch mozna zamawiać, a wysył z krakowa za śmieszny hajs.

Kaliszgari miewa Waldek, ale rzadko, wiec akurat w przypadku tego labelu biere bezpośrednio. Flenser też chyba nie ma dystrybucji u nas.

Z Chlałeś Records faktycznie słabo z dystrybucją, kiedyś Eryke brał od nich troche i miał za dobry piniondz.

Z Headsplit Records i Iron Fortress też słabo z dystrybucją
Metsejmikin
postuje jak opętany!
Posty: 480
Rejestracja: 17-02-2018, 21:19

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

23-06-2026, 18:48

Harlequin pisze:
23-06-2026, 15:19
A co to sie stało z Raulu I Memento Norrisu?

Co do I Wójchujanger to chyba przez 8merch mozna zamawiać, a wysył z krakowa za śmieszny hajs.

Kaliszgari miewa Waldek, ale rzadko, wiec akurat w przypadku tego labelu biere bezpośrednio. Flenser też chyba nie ma dystrybucji u nas.

Z Chlałeś Records faktycznie słabo z dystrybucją, kiedyś Eryke brał od nich troche i miał za dobry piniondz.

Z Headsplit Records i Iron Fortress też słabo z dystrybucją
Chaos records od jakiegoś czasu ma swój europejski sklep, ale tylko że swoimi tytułami. Koszty wysyłki jednakże akceptowalne.
Ja polecam to:
Awatar użytkownika
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2573
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

23-06-2026, 20:37

Jak tylko otworzyli ten europejski oddział Chaos to porównywałem i taniej wychodziło z Meksyku zamowić. Teraz nie wiem, dawno zamawiałem.
ODPOWIEDZ