info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi
Moderator: Gore_Obsessed
-
Order_of_Nine_Angels
- zaczyna szaleć
- Posty: 200
- Rejestracja: 09-02-2026, 00:07
19-06-2026, 17:25
NoGodsNoMasters pisze: ↑19-06-2026, 16:15
Wchodzisz na forko , a tu jeden wariat wyzywa wszystkich od pań przydrożnych, drugi każe natychmiast się oddalić, inny stęka, trzeci sapie. Wszystkiego dopełnia oskarżanie o szmalcownictwo, przyczepianie się o każdy drobiazg i zaproszenie na klapsa. Pomniejszych wyzwisk i złośliwości nie wspominam. Czy to taka zbiorowa terapia, by w życiu prywatnym być lepszym człowiekiem?
To nie terapia tylko szachy 69D u lewarow od czasów pandemii.
Zakon
-
Nerwowy
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 6834
- Rejestracja: 20-06-2009, 14:07
22-06-2026, 19:04
To lewactwo jest z wami teraz w jednym pokoju czy każdy tam siędzi w osobnej celi w tej waszej psychuszce?

De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
-
Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17807
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
23-06-2026, 16:01
Zajęcia/ ćwiczenia (skoordynowane, sprawnie przeprowadzone, testowo i cyklicznie realizowane) w rozciąganiu gumy odbyte. Konsekwencji brak? Jakoś mało to wychowawcze.
lys på slutten av lys
dra til helvete