Niegdyś masterulowy top trend, koszulkę zrobioną przez niejakiego Wiatra noszę do dziś, choć wygląda już jak czysta nędza
Wznowienia...
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- Raagoon
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1383
- Rejestracja: 14-01-2005, 15:53


