

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
nie wiedziałem że mój pies (RIP) nagrał płyte


Zacząłem poważnie brać pod uwagę targnięcie się do Wrocławia lub Krakowa.
MANOWAR dobry na każdą porę dnia. Ja lecę chronologicznie od wczoraj przez swój zbiór płyt Manowar, teraz jeszcze leci Louder Then Hell, potem poleci Hell on Stage i to będzie tyle. Kolejnych wydawnictw nie mam i nie potrzebuję.Żwirek i Muchomorek pisze: ↑03-06-2025, 11:45Ten Manowar wyżej wygląda na dobry plan na dalszą część dnia. Tymczasem:
![]()


Och kol zulek, ty gluptasie, to byl czlowiek przebrany za psa.
