Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- TheDude
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7857
- Rejestracja: 23-03-2011, 00:43
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
- 987654321k
- w mackach Zła
- Posty: 776
- Rejestracja: 12-12-2018, 19:43
-
SamborWilk
- w mackach Zła
- Posty: 961
- Rejestracja: 02-09-2015, 12:00
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4389
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
dla oddechu od tych blekowo-defowych chargotów lubię sobie posłuchać takiego ckliwego melodyjnego progresiv /art rocka, zajebista muzyczka

a potem pewnie poleci nowe IQ

a potem pewnie poleci nowe IQ
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Świetna płyta.ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑24-05-2025, 16:24Tego Ad Hominem słuchałem raz ale zrobiło wrażenie. Jest w tej muzyce coś takiego, że czuć, że artysta ma autentycznie pomieszane pod kopułą, zerową empatię dla ludzi i mógłby patrzeć jak kogoś zżerają szczury tak jak ja oglądam mecze Starcrafta.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- nagrobek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4330
- Rejestracja: 15-10-2014, 11:08
- wonsz
- zahartowany metalizator
- Posty: 3807
- Rejestracja: 18-02-2018, 14:59
-
SamborWilk
- w mackach Zła
- Posty: 961
- Rejestracja: 02-09-2015, 12:00
- Harlequin
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 9490
- Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
- Lokalizacja: Koko City
- Jimmy Boyle
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2710
- Rejestracja: 21-12-2010, 21:06
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17840
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Nowe doomowisko.

„Spirit” jebaniutcy jakiego klimata tu wyciosali! Czapki z głów jakie to saintvitusowe jest. Majster-sztyk, ciary … też.
^^^ Będę kręcił tym wałkiem do upodlenia duchowego i słuchowego.

„Spirit” jebaniutcy jakiego klimata tu wyciosali! Czapki z głów jakie to saintvitusowe jest. Majster-sztyk, ciary … też.
^^^ Będę kręcił tym wałkiem do upodlenia duchowego i słuchowego.
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
-
backslifer
- w mackach Zła
- Posty: 801
- Rejestracja: 08-10-2018, 15:08
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Uwielbiam trzy pierwsze plyty Witchcraft, nawet nie wiedzialem, ze cos nowego nagrali. No i po pierwszym odsluchu - no bardzo fajnie, ale im dalej w las tym bardziej zaczela mi sie dluzyc. Moze po prostu nie mialem momentu, na pewno bede jeszcze sluchal. W ogole ten zespol zniknal mi z radaru od czasu wydania Alchemist i chyba musze to w koncu nadrobic. Warto cos z plyt po 2007?
- Bonecrusher
- zahartowany metalizator
- Posty: 3600
- Rejestracja: 16-05-2013, 15:29
-
Metsejmikin
- postuje jak opętany!
- Posty: 480
- Rejestracja: 17-02-2018, 21:19
- Gumiak
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1212
- Rejestracja: 28-12-2012, 19:41
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Legend to ich najlepsza płyta. Nucleus ma momenty, przedostatnia nie istnieje.backslifer pisze: ↑25-05-2025, 07:30Uwielbiam trzy pierwsze plyty Witchcraft, nawet nie wiedzialem, ze cos nowego nagrali. No i po pierwszym odsluchu - no bardzo fajnie, ale im dalej w las tym bardziej zaczela mi sie dluzyc. Moze po prostu nie mialem momentu, na pewno bede jeszcze sluchal. W ogole ten zespol zniknal mi z radaru od czasu wydania Alchemist i chyba musze to w koncu nadrobic. Warto cos z plyt po 2007?
-
Metsejmikin
- postuje jak opętany!
- Posty: 480
- Rejestracja: 17-02-2018, 21:19
-
backslifer
- w mackach Zła
- Posty: 801
- Rejestracja: 08-10-2018, 15:08
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Po kilkukrotnym przekreceniu nowego Witchcrafta nie moglo byc inaczej.
-
Br00tal
- postuje jak opętany!
- Posty: 665
- Rejestracja: 03-02-2024, 17:42
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12565
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
To jest tak wspaniała muzyka na niedzielne popołudnie, że aż czuję się błogosławiony, że mam szansę tego słuchać. Zupełnie pozagatunkowe.


Find your flow























