SONDA PREZYDENCKA

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
Zablokowany

W PIERWSZEJ TURZE GŁOSUJ SERCEM

DE EKONOMIZD
1
1%
NEKO-MAGDALENA
6
5%
GAŚNICOWY
14
13%
KOTŁOWNIA
4
4%
PIWĄSWAR
0
Brak głosów
MACIAKOV
2
2%
MEMCEN
10
9%
UŁAN BATYR
4
4%
IMPERATOROWA
8
7%
STANOSKY
3
3%
CZASKOWSKI
32
29%
BEZPARTYJNY SAMODZIERŻAWCA
0
Brak głosów
POTĘŻNY DUŃCZYK
28
25%
 
Liczba głosów: 112
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 12:44

nawet szrek się poznaU i mówi, że Lord Nawrkład nenenene!

https://x.com/i/status/1925499966350336457
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12578
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 12:47

mistrzsardu pisze:
22-05-2025, 19:14
Jest jakaś ruchawka w narodzie. Dzisiaj na siłce chcąc - niechcąc, raczej niechcąc słyszałem dwie rozmowy o wyborach i kandydatach. Nie pamiętam by kiedykolwiek siłownicy rozmawiali o takich sprawach.
Na forume tez wybory to zawsze byl taki okres, ze najlepiej byloby w ogole nie wchodzic dla zdrowia psychicznego, bo wiekszosci bije na czerep.
Find your flow
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17858
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 12:49

immortal69 pisze:
23-05-2025, 12:24
Ascetic pisze:
23-05-2025, 11:59
immortal69 pisze:
23-05-2025, 11:19
Czyli lenie, prymitywy, złodzieje i oszuści głosują na Karolka, a pracusie, kulturalni, prawi obywatele na Rafałka?
Ciekawe, których okaże się wińcej w narodzie?
Dobra zarzutka, taka nieprowokacyjna. Zadałbym pytanie, po co pytać, jak sie zna odpowiedź, ale patrz punkt pierwszy.

Można też dodać do pytania, pytanie czy sa w tej grupie jebanae trolle co nakurwiają 24 h na dobe, lisami, giertychami i innymi, ale tutaj odpowiedź też sama sie pisze.

A pytanie na które jednak nie znam odpowiedzi, jak można byc lewusem i lekarzem15k> zarazem, będąc głównym beneficjentem systemu. Wariactwo bez odpowiedzi.
Wiadomo, że jak przymrużysz oko to "chamów "w narodzie wyjdzie więcej. Ot lekka prowokacja. W sumie nie wiem co mnie ruszyło, że postanowiłem napisać...

Z tymi lekarzami lewakami to faktycznie niezły rebus. Chyba, że pokolenie młodych doktorów tak w głębi serca brzydzi się tymi kontraktami b2b i chętnie by oddali z 50% w dochodowym tylko Państwo nie chce brać :sarcasm2:
Bez wątpienia. Dociera do nich co ludzie myślą o ich pazerności, akceptują tę narrację, ale wiedzą, że ktoś musi ten syf odwalać, te gownianą robotę robić. To się nazywa poświęcenie.

Żeby nie było. Pisze z łóżka szpitalnego w MSWIA. Mam tu jak w bajce, czuje się jak w domu po 50 wizytach na przestrzeni 2 lat. Gdybym nie miał żony, tutaj bym znalazł coś czuje. Rewelacja. Trafiłem nawet jak był kowid, sala dwuosobowa, choć 6tka normalnie, same znajome twarze może poza pianistą sxopeniwskim z którym sobie tu leżymy i gadamy o muzyce xD. Reasumując, złego słowa nie powiem o tych młodych lekarzach. Nawet jak operacja wisi na włosku stwierdziliśmy z doktorem, śmiejąc się hehehe, że się może w niedzielę spotkamy na marszu tylko nie wiadomo po której kto będzie stronie. Fajni ludzie, uśmiechnięci, zadowoleni, tylko system ich zepsuł i wmówił im, że są ponad czymś ponad czym nie są. Właściwie to nawet te buractwo, buta, mniemanie o sobie może nie być ich winą. Na podatnych i pazernych trafiło, bo tutaj też są na prawdę porządni, pomocni i rzeczowi w swojej robocie ludzie. Trochę takich, trochę takich. Tak to widzę, obserwując to prywatnie ale i też częściowo zawodowo. Muszę jeszcze o to ich lewactwo podpytać, czy to nie jakaś fanaberia nie wynikająca z tego, że im się w dupach poprzewracało.
Ostatnio zmieniony 23-05-2025, 13:00 przez Ascetic, łącznie zmieniany 3 razy.
lys på slutten av lys

dra til helvete
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 12:51

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
tabaluga
weteran forumowych bitew
Posty: 1631
Rejestracja: 07-08-2017, 16:05

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 14:39

https://zyciestolicy.com.pl/szwadrony-t ... -warszawa/

to może jakaś szlachetna ustawka , homokommando rafała vs kibole pisowca ?
MAGA // FAFO // RESTORE BRITAIN // OZE-SROZE
Awatar użytkownika
masterful
weteran forumowych bitew
Posty: 1686
Rejestracja: 07-11-2001, 13:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 14:56

Kto mieszka w Polsce, w cyrku się nie śmieje
mistrzsardu
zahartowany metalizator
Posty: 3666
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 15:21

Zorro mistrz!
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 15:40

Obrazek
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Nerwowy
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6844
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 16:08

mistrzsardu pisze:
23-05-2025, 15:21
Zorro mistrz!
no kurwa

Obrazek
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 16:13

tabaluga pisze:
23-05-2025, 14:39
https://zyciestolicy.com.pl/szwadrony-t ... -warszawa/

to może jakaś szlachetna ustawka , homokommando rafała vs kibole pisowca ?
Nie. Niech się bandyci sami napierdalają. Najlepiej do końca.
Przecież to lubią. W dupala przyjmą najwyżej we więźniu.
"Gazetę warszawską" też czytasz?
bdb periodyki. :toxic: :D :lol:
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Miczurin
zaczyna szaleć
Posty: 175
Rejestracja: 03-03-2018, 12:04

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 17:30

Trzeba przyznać, że ma chłop łeb do interesu. xD
  • Według ustaleń "Gazety Wyborczej", Jerzy Ż., od którego Karol Nawrocki przejął kawalerkę, to recydywista, co najmniej dwa razy skazany za przestępstwa seksualne;
  • Ż. miał zaatakować w 2011 roku kobietę, która szła na spacer z dzieckiem w wózku, i przytrzymując ją, masturbować się i grozić gwałtem;
  • Gdańska prokuratura potwierdziła "Wyborczej", że skazany za to Ż. jest słynnym już "panem Jerzym", któremu miał pomagać kandydat PiS na prezydenta;
  • To właśnie w areszcie, w którym Ż. przebywał po popełnieniu tego przestępstwa, miało dojść do podpisania umowy sprzedaży kawalerki Nawrockim.
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,319 ... azano.html
Awatar użytkownika
masterful
weteran forumowych bitew
Posty: 1686
Rejestracja: 07-11-2001, 13:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 20:06

Rafał trenował uśmiech. Jest lekceważący. Ostatnio był spięty.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10934
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 20:09

Na ich miejscach powinna dzisiaj debatować Magdalena z Adrianem.
Ostatnio zmieniony 23-05-2025, 20:11 przez hcpig, łącznie zmieniany 1 raz.
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
Awatar użytkownika
masterful
weteran forumowych bitew
Posty: 1686
Rejestracja: 07-11-2001, 13:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 20:11

Jak wygra Nawrocki będziemy tęsknić za tym bombelkiem.


Obrazek
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17858
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 20:11

Hatefire pisze:
22-05-2025, 08:38
Ascetic pisze:
22-05-2025, 08:02
Lewus to nawet człowieka przed wejściem do rezonansu będzie zaczepiał xD Co za ludzie, od 7 rano … na czerwonym posterunku. Baczność!
Tak po prostu mi się skojarzyło z twoją narracją.

Ps. rezonans profilaktyczny, czy celowy? Ja przerobiłem przez ostatnie dwa lata 5 gastroskopii i jedna kolonoskopię. Generalnie zdrowia życzę. Fajnie mieć kogoś na Forume, żeby się napierdalać ;-)
Szukamy rozwiązań, tak, abym pożył dłużej niż te 5 lat które wychodzą z tabelek.
Obrazek


W temacie. Karol "rączki bliżej ciała", Karol - "chcesz w pierdol?", zluzuj gacie, bo spięty jesteś na tej debacie, a Warszawa i tak piękna, radosna, uśmiechnięta, nawet z okna śpitala, na ciebie nie zagłosuje

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23-05-2025, 20:15 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
lys på slutten av lys

dra til helvete
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 5323
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 20:12

masterful pisze:
23-05-2025, 20:06
Rafał trenował uśmiech. Jest lekceważący. Ostatnio był spięty.
Niski poziom merytoryczny debaty pomaga się wyluzować. Nawrocki na razie lekko z tyłu.
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
olgims
rasowy masterfulowicz
Posty: 2335
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 20:15

Lukass pisze:
23-05-2025, 20:12
masterful pisze:
23-05-2025, 20:06
Rafał trenował uśmiech. Jest lekceważący. Ostatnio był spięty.
Niski poziom merytoryczny debaty pomaga się wyluzować. Nawrocki na razie lekko z tyłu.
Rafalala narazie dyzmą kaczyńskiego wyciera posadzkę - wychodzi po prostu amatorka obywatelskiego...
"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen

I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10934
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 20:17

Jest Pan finansowany przez Pana Solosza? WTF?
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17858
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SONDA PREZYDENCKA

23-05-2025, 20:19

Zaraz mu tej wody zabraknie .... Jak wiadać z karola nic się więcej nie dało wycisnąć, mowy ciała w miesiąc nie wyuczysz, dalej czuje się jakby był szefem bramki knajpy w gdańsku
lys på slutten av lys

dra til helvete
Zablokowany