black metal dla mas und eternal XD
Spectral Wound 24-25.04.2025 Wawa, Poznań
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- SODOMOUSE
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11505
- Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
- Lokalizacja: POSERSnań
Re: Spectral Wound 24-25.04.2025 Wawa, Poznań
NYCHTS
https://www.youtube.com/watch?v=0aItxEaNx4o
Zygmunt Konieczny - Jańcio Wodnik (1994)
https://www.youtube.com/watch?v=TFDS5dh ... rt_radio=1
https://www.youtube.com/watch?v=0aItxEaNx4o
Zygmunt Konieczny - Jańcio Wodnik (1994)
https://www.youtube.com/watch?v=TFDS5dh ... rt_radio=1
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12581
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Spectral Wound 24-25.04.2025 Wawa, Poznań
Jester, jesli to czytasz, to sa wlasnie takie zespoly (Lamp of Murmuur i Spectral Wound) ktorymi obecnie ludzie sie szeroko jaraja (ostatnie 5 lat);)
Find your flow
- Raagoon
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1384
- Rejestracja: 14-01-2005, 15:53
Re: Spectral Wound 24-25.04.2025 Wawa, Poznań
Winiary przesłali.mi.linka z biletami. Także są. Na bramce również.
Ktoś tam u nich nie ogarnia bo dziś zrobili wpis widzimy się w voodoo. Bilety były nieaktywne bo cena wczorajsza nie zaktualizowana.
Wiedeń, Warszawa i inne był soldout więc radzę się spieszyć.
Lamp Murmuur śledzę od demówek i aż do ostatniej był to oryginalny twór z dungeonem w początkach i blackmetalowej nowej fali na pełnej.
Polecam jego side na
A w Spectral Wound gdy słyszę echa quebec klimaty typu Monarque to jest moc.
Ktoś tam u nich nie ogarnia bo dziś zrobili wpis widzimy się w voodoo. Bilety były nieaktywne bo cena wczorajsza nie zaktualizowana.
Wiedeń, Warszawa i inne był soldout więc radzę się spieszyć.
Lamp Murmuur śledzę od demówek i aż do ostatniej był to oryginalny twór z dungeonem w początkach i blackmetalowej nowej fali na pełnej.
Polecam jego side na
A w Spectral Wound gdy słyszę echa quebec klimaty typu Monarque to jest moc.
- Rejwan
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2090
- Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
- Lokalizacja: WWA
Re: Spectral Wound 24-25.04.2025 Wawa, Poznań
Lamp of Murmuur zajebiste było, granie pod At the Heart of Winter mi się bardzo podoba
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
- morbid
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2251
- Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
- Lokalizacja: R-G-Z
Re: Spectral Wound 24-25.04.2025 Wawa, Poznań
Zabieram braci na ten spęd , dawno mnie nie było na żadnych tańcach tak więc...
- Rejwan
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2090
- Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
- Lokalizacja: WWA
Re: Spectral Wound 24-25.04.2025 Wawa, Poznań
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
- morbid
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2251
- Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
- Lokalizacja: R-G-Z
Re: Spectral Wound 24-25.04.2025 Wawa, Poznań
Winyle w jakich cenach lump ...
- Raagoon
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1384
- Rejestracja: 14-01-2005, 15:53
Re: Spectral Wound 24-25.04.2025 Wawa, Poznań
Saturnian na placku?
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12581
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24




