A, wiec to tu cie boli.
HATE FOREST
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12581
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
-
Elhaz_77
- w mackach Zła
- Posty: 832
- Rejestracja: 25-10-2010, 21:21
- Lokalizacja: Olsztyn
Re: HATE FOREST
Pytanie do tych co posiadają na CD reedycje z Osmose: czy słychać u was na płytach takie trzaski, jakby błędy w tłoczeniu? U mnie jest tak na Sorrow i Battlefields....
- nicram
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 13117
- Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
- Lokalizacja: Litzmannstadt
Re: HATE FOREST
Na Sorrow jest takie coś w 5 kawałku. Błąd w tłoczeniu. Mają poprawioną wersję i Ci mogą dosłać. Napisz do tego od kogo kupowałeś. Nie wiem jak z drugą płytą bo mam pierwsze tłoczenie.
all the monsters will break your heart
-
Elhaz_77
- w mackach Zła
- Posty: 832
- Rejestracja: 25-10-2010, 21:21
- Lokalizacja: Olsztyn
Re: HATE FOREST
- tommek
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1256
- Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
- Kontakt:
- tommek
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1256
- Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
- Kontakt:
- Bohdan
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1475
- Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
- Lokalizacja: Lokal
Re: HATE FOREST
Kapitalny jest ten album. Sporo naleciałości stareńkiego Immortal raczej nieprzypadkowych, lodowaty, hipnotyzujący stuff.
Eksplozja ewakuowała ludzi przez okna
-
PureHate
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1453
- Rejestracja: 14-05-2011, 15:03
Re: HATE FOREST
Wiadomo coś kiedy będzie u nas winyl dostępny ostatniego Hate forest ?
-
Wódka i Piwo
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1414
- Rejestracja: 19-10-2011, 16:55
- knaar
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2573
- Rejestracja: 05-04-2005, 22:53
Re: HATE FOREST
Już jest w MV
- Bonecrusher
- zahartowany metalizator
- Posty: 3600
- Rejestracja: 16-05-2013, 15:29
- Bonecrusher
- zahartowany metalizator
- Posty: 3600
- Rejestracja: 16-05-2013, 15:29
Re: HATE FOREST
Ciekawy przypadek z Romka i spółki , mimo, że już nagrywają bdb płyty to chłopaki ciągle się rozwijają i jestem pewien, że najlepsze dopiero przed nimi. Death metalowy growl i blachówka muzyka to wielce odważny koncept ale jakże w tym przypadku udany . Propsuje i czekam na ich kolejne ruchy 
Eternal spokój!
- TheDude
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7864
- Rejestracja: 23-03-2011, 00:43
- nicram
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 13117
- Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
- Lokalizacja: Litzmannstadt
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12581
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24




