Głupawa nazwa zespołu
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- knaar
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2573
- Rejestracja: 05-04-2005, 22:53
Re: Głupawa nazwa zespołu
Jest poznańska pyra.
Jest też włoska Pyra.
Całkiem fajną płytkę nagrali.
Jest też włoska Pyra.
Całkiem fajną płytkę nagrali.
-
C//A
- w mackach Zła
- Posty: 896
- Rejestracja: 14-01-2024, 14:45
Re: Głupawa nazwa zespołu
To Mega Oscypherion!Nasum pisze: ↑01-12-2024, 18:20Stoigniew pisze: ↑01-12-2024, 18:17skład też w pizdeczkeŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑01-12-2024, 17:32
Ha, nie tyle mnie rozbawił zespół, co zaciekawiło, kto go dodał.![]()
Necrobaca
Bestial Kvitzou
Murgrabia Doom Occulta
Emperor Magus Pyzdra
![]()
Pewnie twórcy mają niezłą bekę patrząc że znaleźli się na Metal Archives. Podejrzewam, że ich twórczość jest niedostępna nawet dla najbardziej zatwardziałych poszukiwaczy undergroundowych dziwadeł.
Plus za poczucie humoru. Doceniam.
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
Re: Głupawa nazwa zespołu
O kurcze, ja nawet nie zadałem sobie trudu żeby tego z uwagą posłuchaćLukass pisze: ↑30-11-2024, 18:37Heh, w pierwszej chwili myślałem, że Twoja Lubaest pisze: ↑17-10-2024, 07:35Może nie taka znowu głupawa, ale nie wiedziałem gdzie się tym z wami podzielić. Poletzam posłuchać muzyki i tekstów. Za mikrofonem Luba!
https://www.czarnybez.com.pl/A tu po prostu Luba. I jest ona zdecydowanie siłą tego zespołu.
Na razie nie wiem, co o tym myśleć. Gdy idą w tej bardziej, powiedzmy, industrialne fragmenty, bywa fajnie, bywa trochę zbyt podobnie do różnych nowomodnych kapel, których zbytnio nie trawię. Z tekstami różnie, ale tak to już jest - jak się w takiej tematyce próbuje jechać na poważnie, to łatwo się otrzeć o śmieszność, i tu chwilami bywa na granicy. Ale bywa i znakomicie, zdecydowanie najbardziej podoba mi się w folkowych momentach. Taka "Swiślina" to kawał dobrej roboty.
- Lukass
- zahartowany metalizator
- Posty: 5323
- Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: Głupawa nazwa zespołu
Lubię różne folki, więc czemu nie? Ale odpaliłem sobie koncert i już wiem, gdzie jest problem. Na żywo to się nie broni, nic a nic.
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
How did we go wrong?
-
HCDamage
- w mackach Zła
- Posty: 735
- Rejestracja: 16-06-2023, 12:58
Re: Głupawa nazwa zespołu
Widziałem na Zwierzyniec Rock festiwal (czy jakoś tak) i masz całkowitą rację. Kapelę kojarzyłem tylko z piosenki Postrzyga, ale na żywca bida do kwadratu.
- Żułek
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17597
- Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
- Lokalizacja: from hell
Re: Głupawa nazwa zespołu
Chujoza byla ? 
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.
memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17859
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Głupawa nazwa zespołu
Jakby ktoś chciał nabyć najnowszy, zimowy, 40numer "Chaosu"* to się natknie na takie archiwalium od =NO.Pasaran!=
Silna Wola Edka Pindola

*Tak, pomimo, że tam było i o Nasum, Icon/o/E, kapelach, które tutaj czasem śmigają, nikt się nie zniży, do złapania tego ceglastego brudasowego, lewego zinacza.
Silna Wola Edka Pindola

*Tak, pomimo, że tam było i o Nasum, Icon/o/E, kapelach, które tutaj czasem śmigają, nikt się nie zniży, do złapania tego ceglastego brudasowego, lewego zinacza.
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
-
bartwa
Re: Głupawa nazwa zespołu
Czernina. Ze Szczecina. Oczywiście black metal. Post.
To musi być straszne gówno. Nie ma innej opcji.
To musi być straszne gówno. Nie ma innej opcji.
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12581
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Głupawa nazwa zespołu
Czy głupawa, czy intrygująca... Brytyjski (tak, naprawdę, przynajmniej nazywają się brytyjsko) zespół Napierdalać.


Find your flow
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12581
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Głupawa nazwa zespołu
Wlasnie odkrylem, ze na M-A sa co najmniej 4 zespoly ktore spiewaja o Starcrafcie.


Find your flow
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
Re: Głupawa nazwa zespołu
Rozśmieszyło mnie.
- Major Zagłoba
- postuje jak opętany!
- Posty: 575
- Rejestracja: 08-11-2024, 16:30
- Lokalizacja: Zaolzie
- Kontakt:
Re: Głupawa nazwa zespołu
Ten moment kiedy kochasz Starcrafta i metal i chcesz połączyć swoje pasje.ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑23-04-2025, 09:59Wlasnie odkrylem, ze na M-A sa co najmniej 4 zespoly ktore spiewaja o Starcrafcie.
![]()
- dzik
- zahartowany metalizator
- Posty: 3826
- Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
- Lokalizacja: Połaniec
- TheDude
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7864
- Rejestracja: 23-03-2011, 00:43
- dzik
- zahartowany metalizator
- Posty: 3826
- Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
- Lokalizacja: Połaniec
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
- tommek
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1256
- Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
- Kontakt:
Re: Głupawa nazwa zespołu
Czytam "Ciężar przeznaczenia" a tu zespół Gaytheist, muzycznie słabe.
- hcpig
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10937
- Rejestracja: 06-07-2008, 13:23
Re: Głupawa nazwa zespołu
Dissection
Nie jest to zła nazwa ale dziwacznie dobrana. Najpierw zespół grał death metal, Jon odrzucił więc nazewnictwo w stylu Satanized na rzecz Dissection. Potem znowy band przerzucił się na tematykę satanistyczną ale pozostawiając nazwę, która wywodziła się z tematyki gore - to tak jakby DsO, Malign albo Watain nazywały się Autopsy, Exhumed i Carcass.
Nie jest to zła nazwa ale dziwacznie dobrana. Najpierw zespół grał death metal, Jon odrzucił więc nazewnictwo w stylu Satanized na rzecz Dissection. Potem znowy band przerzucił się na tematykę satanistyczną ale pozostawiając nazwę, która wywodziła się z tematyki gore - to tak jakby DsO, Malign albo Watain nazywały się Autopsy, Exhumed i Carcass.
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4392
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
Re: Głupawa nazwa zespołu
Nieumarli - "Rozwiane Czarne Mgławice Osamotnienia Na Szlaku Gwiazd Zwieńczonym Bliznami Sfer Nicości"
że tak zacytuję Włodka Szaranowicza - "Uuuuuuuułaaaaaaaa......"

że tak zacytuję Włodka Szaranowicza - "Uuuuuuuułaaaaaaaa......"
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
Re: Głupawa nazwa zespołu
Widze tu inspiracje mrocznym Nazgrimem i jego Titan Mountain
Fenomen Jego Kreatywnego Potencjału (Rozproszony Organizm w Zimnej, Ciemnej Materii)
Potężna Magia Emocjonalnego Czarnoksiężnika (z Mistycznego Swiata Mrocznych Głosów)
Serce Zimowych Smug Lodowej Purpury
Fenomen Jego Kreatywnego Potencjału (Rozproszony Organizm w Zimnej, Ciemnej Materii)
Potężna Magia Emocjonalnego Czarnoksiężnika (z Mistycznego Swiata Mrocznych Głosów)
Serce Zimowych Smug Lodowej Purpury
woodpecker from space







