Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mass-Turbo
w mackach Zła
Posty: 751
Rejestracja: 19-04-2017, 12:16
Lokalizacja: west mazovia

Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 14:33

Pierwsze ogłoszenia XVI edycji Summer Dying Loud:


Obrazek

Edit:
+ Galvanizer, Limbes i Scrüda :)
Ostatnio zmieniony 20-01-2025, 14:50 przez Mass-Turbo, łącznie zmieniany 1 raz.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 14:35

Galvanizera nie widać.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18002
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 14:46

Esoteric! Taake!
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12554
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 15:03

Niespecjalnie jak dotad znane mi nazwy, ale Taake zobacze chetnie!
Find your flow
Awatar użytkownika
Mass-Turbo
w mackach Zła
Posty: 751
Rejestracja: 19-04-2017, 12:16
Lokalizacja: west mazovia

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 15:08

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
20-01-2025, 15:03
Niespecjalnie jak dotad znane mi nazwy, ale Taake zobacze chetnie!
A jak się ma wyjazd na festiwal do twojego ascetycznego projektu? W końcu to wydatek na przyjemności i zbytek.
Panopticon
w mackach Zła
Posty: 918
Rejestracja: 25-06-2009, 21:33

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 15:29

W tym samym czasie co KillTown, więc odpada. Można zakładać, że na KT pojawi się Vacuous i Galvanizer.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12554
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 15:48

Mass-Turbo pisze:
20-01-2025, 15:08
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
20-01-2025, 15:03
Niespecjalnie jak dotad znane mi nazwy, ale Taake zobacze chetnie!
A jak się ma wyjazd na festiwal do twojego ascetycznego projektu? W końcu to wydatek na przyjemności i zbytek.
Nie czytasz dokladnie tematu, napisalem tam ze zrobie wyjatek dla festiwalu, mialem na mysli wlasnie ten;-)
Find your flow
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3288
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 16:19

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
20-01-2025, 15:03
Niespecjalnie jak dotad znane mi nazwy, ale Taake zobacze chetnie!
Widziałem dwa razy, rozpierdol w opór. Cover GG Allina jeszcze zagrał na jednym, bodajże "I Kill Everything I Fuck". Mało obiektywny mogę być, bo uwielbiam ten projekt.
Maruder
w mackach Zła
Posty: 835
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 18:00

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
20-01-2025, 15:03
Niespecjalnie jak dotad znane mi nazwy, ale Taake zobacze chetnie!
Nie mow, ze Esoteric jest dla ciebie anonimowym bandem a jesli tak - czym predzej zapoznaj sie z np. Maniacal Vale lub ostatnia.
Imo jeden z najwiekszych bandow szeroko pojetej muzyki ekstremalnej, powiedzialbym, ze w top 20 ostatnich switch dekad.
Bardzo pragne poczuc ten ich funeralny, stracenczy ciezar na zywo.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12554
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 18:19

Maruder pisze:
20-01-2025, 18:00
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
20-01-2025, 15:03
Niespecjalnie jak dotad znane mi nazwy, ale Taake zobacze chetnie!
Nie mow, ze Esoteric jest dla ciebie anonimowym bandem a jesli tak - czym predzej zapoznaj sie z np. Maniacal Vale lub ostatnia.
Imo jeden z najwiekszych bandow szeroko pojetej muzyki ekstremalnej, powiedzialbym, ze w top 20 ostatnich switch dekad.
Bardzo pragne poczuc ten ich funeralny, stracenczy ciezar na zywo.
Muszę przyznać, że niespecjalnie mi cokolwiek mówią, ale okazja do poznania dobra jak każda inna:-)
Find your flow
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10468
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 18:51

Esoteric to na razie najlepsza ogłoszona nazwa, cieszę się, że grają koncerty.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Maruder
w mackach Zła
Posty: 835
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 19:33

Fajno, ze mi o nich przypomnieli - zaraz lekturka a potem spacerek z A Phyrric Existence na sluchawach - wspaniala to jest plyta.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 4388
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 19:45

TAAKE w tym roku ogrywa 20lecie "...doedskvad", pewnie w AŁ też to zagrają...
mogliby też wpaść z tym materiałem na jakieś klubowe koncerty
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11505
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 19:45

Taake w perucę na plakacie?....eee pierdolę, nie jadę ....XD
widziałem 88,14 razy.
Awatar użytkownika
Mass-Turbo
w mackach Zła
Posty: 751
Rejestracja: 19-04-2017, 12:16
Lokalizacja: west mazovia

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 22:06

SODOMOUSE pisze:
20-01-2025, 19:45
Taake w perucę na plakacie?....eee pierdolę, nie jadę ....XD
widziałem 88,14 razy.
Już nie długo stoiska z perułkami i cewnikami bendom bardziej oblegane na koncertach niż z koszulami XD
r o b e r t
weteran forumowych bitew
Posty: 1076
Rejestracja: 02-01-2020, 23:31

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

20-01-2025, 22:29

jade
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13117
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

21-01-2025, 05:10

Mam nadzieję, że w tym roku gwiazdą będzie jakaś duża death metalowa nazwa. Widziałbym Immolation, Incantation albo Morbid Angel w tej roli. :-)
all the monsters will break your heart
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

21-01-2025, 06:33

Z tej trójki tylko Obituary nadawałoby się na headlinera na taki festiwal. A w zasadzie to z dwójki, bo Morbid Angel istnieje teraz jedynie w continuum delirycznych urojeń Treya.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18002
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

21-01-2025, 07:56

Zyczen czar?
To Moze:
  • Mitochondrion
  • Cavalera z materialem z "Morbid Visions" i np "Schizoprenia"
  • Immolation zawsze.
  • Deicide
  • SARCOFAGO
skoro juz zaczeli grac... (choć to może bardziej na Black Silesia),
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Summer Dying Loud 4-6 września 2025 Aleksandrów Łódzki

21-01-2025, 08:43

Jak Deicide to i Nile musi być! Ja z chęcią zobaczyłbym jakiś zespół, który nie gra u nas za często albo wcale, np. Illdisposed. Oczywiście Immolation czy Incantation też zrobiliby robotę. A najbardziej Horrendous gdyby po raz pierwszy zagrali w końcu w Europie. Jak jest Taake to może i Horna wpadnie? Może The Gathering ściągną z tym setem z trójki? Mamy kilka miesięcy na snucie spekulacji.

Nie ma ktoś namiaru na sensowny nocleg na miejscu?
ODPOWIEDZ