Tzw Bipy.
Mikol - jakim miłośnikiem kolei jesteś
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- Hatefire
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11994
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
Re: Mikol - jakim miłośnikiem kolei jesteś
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
- vicotnick
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2592
- Rejestracja: 25-08-2006, 22:15
- Major Zagłoba
- postuje jak opętany!
- Posty: 570
- Rejestracja: 08-11-2024, 16:30
- Lokalizacja: Zaolzie
- Kontakt:
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17814
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Mikol - jakim miłośnikiem kolei jesteś
Zaczynają się partyzanckie opowiastki. Spoko. Mnie się kojarzy kolej z sokistami co biegali za mną po torach na świebodzkim ......
Ostatnio zmieniony 05-12-2024, 12:07 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12554
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Mikol - jakim miłośnikiem kolei jesteś
Jak widze to zdjecie, to przypomina mi sie natychmiast jeden nocny, nie pamietam skad dokad, 4 chlopa spi w srodku, a drzwi otwiera jakis nabuzowany chlopak i pyta: "Przepraszam, czy nie maja panowie jakichs narkotykow?"Major Zagłoba pisze: ↑05-12-2024, 10:54Kiedyś jechałem, wcisłem noge pod kanape, kimnałęm się, obudziłem się ze stopioną podeszwą.
Find your flow
- nagrobek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4328
- Rejestracja: 15-10-2014, 11:08
Re: Mikol - jakim miłośnikiem kolei jesteś
i co było dalej? nie wstydź się, dajesz
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12554
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
-
Soundterror
- postuje jak opętany!
- Posty: 616
- Rejestracja: 29-06-2021, 15:15
Re: Mikol - jakim miłośnikiem kolei jesteś
Dla mnie zdjęcia koncertowej to odskocznia. Głównie fotografuje przemysł, w tym i kolej. Swego czasu latałem jak wariat za pociągami kolei piaskowej 
- Tatuś
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1836
- Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
- Lokalizacja: Wrocław
- Kontakt:
Re: Mikol - jakim miłośnikiem kolei jesteś
tylko bipa!


Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
- PrezydentKosmosu
- postuje jak opętany!
- Posty: 419
- Rejestracja: 16-10-2021, 12:56
- Kontakt:
Re: Mikol - jakim miłośnikiem kolei jesteś
Raz jechałem pociągiem na przystanek Woodstock, z Gdańska do Kostrzynia nad Odrą. Koledzy mieli przenośną lodóweczkę z wódą i pamiętam, że dużo było pite podczas tej podróży. Z samej zaś podróży pamiętam już niewiele. Może dlatego, że dużo było pite? Śpiewaliśmy pieśni Kukiza, patriotyczne i nie tylko. Toaleta nie zachęcała do korzystania z niej, ale też trudno było do niej trafić strumieniem z siurka po pijaku, więc pewnie dlatego oszczane było wszędzie.
- Medard
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10468
- Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
- Lokalizacja: Prag
Re: Mikol - jakim miłośnikiem kolei jesteś
Wreszcie udało się wybrać koleją do czeskiej Pragi,
somsiady mają przyzwoite koleje, a dworzec Hlavní Nádraží to bajka. Bez fotek, bo nie chce mi się wrzucać na strony i kopiować liny.
somsiady mają przyzwoite koleje, a dworzec Hlavní Nádraží to bajka. Bez fotek, bo nie chce mi się wrzucać na strony i kopiować liny.
Die Welt ist meine Vorstellung.

