DEUS MORTEM

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
ozzy
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 16-02-2008, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: DEUS MORTEM

11-11-2024, 16:03

Zdecydowanie należy odpuścić ten kanał i tego gościa. Swoją drogą zastanawiają mnie jego zasięgi i jakas tam popularność na yt - przecież on tylko czyta z kartki info z metal archives xD
SODOM i chuj
NihilSubSole
zaczyna szaleć
Posty: 276
Rejestracja: 14-09-2011, 20:37

Re: DEUS MORTEM

11-11-2024, 16:07

Only_True_Believers pisze:
11-11-2024, 15:35
Pewnego razu Maria Konopnicka dodał na fb zdjęcie w koszulce z tego kanalu.
W komentarzach pojawiły się wpisy ludzi na dany temat. Jakaś podstarzala słuchaczka pisała, że groził jej dzieciom wiadomo czym. Napisalem, że w internecie każdy może napisać wszystko bezkarnie. Więc zaczela dodawac skany dokumentów potwierdzajcych sprawę. Gościu dostał 5 tysięcy kary i prace społeczne.

Odpuściłem sobie ten kanał.
Szukałem, ale nie znalazłem. Wisi to gdzieś jeszcze?
Soundterror
postuje jak opętany!
Posty: 620
Rejestracja: 29-06-2021, 15:15

Re: DEUS MORTEM

11-11-2024, 16:15

Only_True_Believers pisze:
11-11-2024, 15:35
Pewnego razu Maria Konopnicka dodał na fb zdjęcie w koszulce z tego kanalu.
W komentarzach pojawiły się wpisy ludzi na dany temat. Jakaś podstarzala słuchaczka pisała, że groził jej dzieciom wiadomo czym. Napisalem, że w internecie każdy może napisać wszystko bezkarnie. Więc zaczela dodawac skany dokumentów potwierdzajcych sprawę. Gościu dostał 5 tysięcy kary i prace społeczne.

Odpuściłem sobie ten kanał.
O, to nie wiedziałem, że taka akcja była
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: DEUS MORTEM

11-11-2024, 16:26

Maria szybko skasował posta i już tej koszulki nie zakłada. Jestem pewny, że typ raczej nie jest pedo i tylko chciał zastraszyć babkę ale czuć ,że jest jakiś śliski. Ja podziękuje.
NihilSubSole
zaczyna szaleć
Posty: 276
Rejestracja: 14-09-2011, 20:37

Re: DEUS MORTEM

11-11-2024, 16:45

"tylko"
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1384
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

Re: DEUS MORTEM

11-11-2024, 17:33

Przeprowadzający wywiad jest wystarczającym powodem, żeby tam nie zaglądać, proste
C//A
w mackach Zła
Posty: 896
Rejestracja: 14-01-2024, 14:45

Re: DEUS MORTEM

11-11-2024, 21:39

Soundterror pisze:
11-11-2024, 16:15
Only_True_Believers pisze:
11-11-2024, 15:35
Pewnego razu Maria Konopnicka dodał na fb zdjęcie w koszulce z tego kanalu.
W komentarzach pojawiły się wpisy ludzi na dany temat. Jakaś podstarzala słuchaczka pisała, że groził jej dzieciom wiadomo czym. Napisalem, że w internecie każdy może napisać wszystko bezkarnie. Więc zaczela dodawac skany dokumentów potwierdzajcych sprawę. Gościu dostał 5 tysięcy kary i prace społeczne.

Odpuściłem sobie ten kanał.
O, to nie wiedziałem, że taka akcja była
+1
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4695
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: Forester

Re: DEUS MORTEM

12-11-2024, 04:23

A to dziwne bo Wened mówił że to stary naziol jest więc wydawał się spoko xd . Jeżeli to prawda że to pedryl , to chujowo że robił nam recenzje . A być może to tylko lewackie pomówienia .
Awatar użytkownika
ozzy
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 16-02-2008, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: DEUS MORTEM

12-11-2024, 06:38

vicek pisze:
12-11-2024, 04:23
A to dziwne bo Wened mówił że to stary naziol jest więc wydawał się spoko xd . Jeżeli to prawda że to pedryl , to chujowo że robił nam recenzje . A być może to tylko lewackie pomówienia .
Akurat to żadna wiedza tajemna, ani lewackie pomówienia. Typ ma wyrok za to że groził jego konkubinie iż zgwałci jej córkę (wówczas 11 letnią). Do tego wypisywał do różnych niewiast a jak te odrzucały jego zaloty to wyzywał je od kurew itp. Wyjątkowy dureń.
SODOM i chuj
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4695
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: Forester

Re: DEUS MORTEM

12-11-2024, 09:11

ozzy pisze:
12-11-2024, 06:38
vicek pisze:
12-11-2024, 04:23
A to dziwne bo Wened mówił że to stary naziol jest więc wydawał się spoko xd . Jeżeli to prawda że to pedryl , to chujowo że robił nam recenzje . A być może to tylko lewackie pomówienia .
Akurat to żadna wiedza tajemna, ani lewackie pomówienia. Typ ma wyrok za to że groził jego konkubinie iż zgwałci jej córkę (wówczas 11 letnią). Do tego wypisywał do różnych niewiast a jak te odrzucały jego zaloty to wyzywał je od kurew itp. Wyjątkowy dureń.
Ja pierdole , chory zjeb.
NihilSubSole
zaczyna szaleć
Posty: 276
Rejestracja: 14-09-2011, 20:37

Re: DEUS MORTEM

12-11-2024, 10:25

Powiedział naziol. Obaj jesteście siebie warci.
olgims
rasowy masterfulowicz
Posty: 2335
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: DEUS MORTEM

12-11-2024, 11:44

Czy vicek kocha hitlera?
A może woli himmlera?
Całuje portret goringa,
Czy czyta hansa franka?
Od towarzystwa schindlera,
Preferuje dirlewangera,
Pięć piw zamawia,
Taka tu trzecia rzesza.
"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen

I laugh as I cast the first stones at Christ
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4695
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: Forester

Re: DEUS MORTEM

12-11-2024, 14:56

NihilSubSole pisze:
12-11-2024, 10:25
Powiedział naziol. Obaj jesteście siebie warci.
Powiedział lewak . Obaj jesteście siebie warci . To że mam prawicowe poglądy to nie znaczy że nazista . Dziadek walczył i zabijał Niemców , ale nie gardzę swastyka bo tego symbolu używali słowianie dawno przed Hitlerem i więcej w nas aryjskiej krwi jak w Niemcach . Na więcej nic tobie nie będę odpisywał bo szkoda nerwów .
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: DEUS MORTEM

12-11-2024, 15:20

vicek pisze:
12-11-2024, 14:56
NihilSubSole pisze:
12-11-2024, 10:25
Powiedział naziol. Obaj jesteście siebie warci.
Powiedział lewak . Obaj jesteście siebie warci . To że mam prawicowe poglądy to nie znaczy że nazista . Dziadek walczył i zabijał Niemców , ale nie gardzę swastyka bo tego symbolu używali słowianie dawno przed Hitlerem i więcej w nas aryjskiej krwi jak w Niemcach . Na więcej nic tobie nie będę odpisywał bo szkoda nerwów .
+5
Sturm
postuje jak opętany!
Posty: 634
Rejestracja: 04-01-2010, 18:10

Re: DEUS MORTEM

12-11-2024, 16:38

Doświadczenie życiowe wskazuje raczej, że realny pedo nie grozi gwałtem, tylko buduje zaufanie, po czym go dokonuje. Z tego, co powyżej, wynika, że typ formułował wybitnie mało inteligentnie groźby karalne i za to ma wyrok. Swoją drogą można domniemywać, że w takiej sytuacji przetrzepano go pod kątem materiałów pedofilskich, skoro skończyło się na 5 tysiącach i pracach społecznych, to z wynikiem negatywnym.
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4695
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: Forester

Re: DEUS MORTEM

12-11-2024, 16:54

Ale jak można nawet dla żartów powiedzieć że zgwalce ci córkę .
Sturm
postuje jak opętany!
Posty: 634
Rejestracja: 04-01-2010, 18:10

Re: DEUS MORTEM

12-11-2024, 17:13

Po takiej akcji tylko do polityki, w świecie black metalu i innych dobrych towarzystwach nie ma czego szukać.
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 833
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: DEUS MORTEM

12-11-2024, 17:48

Powiedziałbym, że do seminarium :D
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17860
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: DEUS MORTEM

12-11-2024, 17:56

Sturm pisze:
12-11-2024, 17:13
Po takiej akcji tylko do polityki, w świecie black metalu i innych dobrych towarzystwach nie ma czego szukać.
Tolerancja godna lewicowca. Humor godny prawicowca. O ile dobrze interpretuje wypowiedź. Jak jednak błędnie, to błędnie*

* Teraz doczytałem wpis powyżej. Do tolerancji dodałbym chrześcijańską zgodę na to, że człowiek błądzi i ma prawo jak nie obowiązek popełniać błędy. ❤️ duże, gratuluję.
lys på slutten av lys

dra til helvete
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11505
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: DEUS MORTEM

12-11-2024, 18:36

to oczyvviste, że dzieci vinne gżehu: "Słowa abp. Michalika o dziecku, które "lgnie, szuka i zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga"
Obrazek
Obrazek
"Potem takie zboczone dzieci "lgną" do księży i robią z nich pedofilów"
https://natemat.pl/77509,abp-jozef-mich ... eka-wciaga
https://www.pudelek.pl/artykul/59979/mi ... i_rodzice/
ODPOWIEDZ