BLACK CURSE

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
mistrzsardu
zahartowany metalizator
Posty: 3667
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: BLACK CURSE

18-10-2024, 06:50

tomaszm pisze:
17-10-2024, 22:17
To jest płyta znacznie słabsza od poprzedniczki.
To niedobrze. Winyl już zamówiłem.
Celem życia nie jest przeżycie.
r o b e r t
weteran forumowych bitew
Posty: 1076
Rejestracja: 02-01-2020, 23:31

Re: BLACK CURSE

18-10-2024, 07:28

Ja jednak kupię cd lubie napierdol .
Awatar użytkownika
ozzy
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 16-02-2008, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: BLACK CURSE

18-10-2024, 08:03

też zamówiłem LP w ciemno, cóż nie pierwszy nie ostatni raz się przejadę najwyżej :P
SODOM i chuj
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9494
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: BLACK CURSE

18-10-2024, 08:24

Przesluchalem cały 1 raz i moim zdaniem wybitnie średni materiał. Jest intensywnie, ale nie ma tego nerwu i dzikosci jedynki. Zezwierzecenie level 0. Momenty są, pewbie gdyby nie nagralo tego Black Curse to mozna by to ciut lepiej ocenic, a tak mysłe ze ponizej oczekiwań. W sumie to jestem rozczarowany
olgims
rasowy masterfulowicz
Posty: 2342
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: BLACK CURSE

18-10-2024, 10:05

jest dokładnie jak piszesz. poprawny album ale w skali tego co zaprezentowali na debiucie niestety kolejne rozczarowanie w tym roku.
"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen

I laugh as I cast the first stones at Christ
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: BLACK CURSE

22-10-2024, 13:11

Jednak to zawód. Sa momenty ze kapcie spadają ale do debiutu nie ma to startu:(
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: BLACK CURSE

06-12-2024, 01:02

Dobra. Po kilkunastu następnych przesłuchaniach zmieniam zdanie. To bdb płyta, gorsza od debiutu, ma parę mielizn ale kawałek nr 2 który jest po prostu kurwa genialny czy zamykacz rekompensuja wszystko.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: BLACK CURSE

08-12-2024, 18:46

Moim zdaniem nowy album jest lepszy od debiutu, który z kolei był dla mnie pewnym rozczarowaniem po demo i kopenhaskim expose. Większa udział black metalu w tej miksturze wyszedł BC na dobre, a przynajmniej lepiej mi tak zbalansowany i zbilansowany balsam wchodzi.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11509
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: BLACK CURSE

08-12-2024, 18:58

oglądałem na YT Killtown, zeszłoroczną Hydroagadkę, teraz te ostatnie....jest to maszyna koncertowa z mocnym brzmieniem i zachowanym ciężarem z płyt. Gitarzysta Jonathan Campos, trzyma ten ciężar, poprzez swoją masę zapewne XD

Hellrocker
w mackach Zła
Posty: 896
Rejestracja: 17-07-2010, 11:58

Re: BLACK CURSE

05-05-2025, 00:20

Troche pospamuje znowu, tym razem plakatem zrobionym specjalnie dla bohaterow tematu i sonicznych niszczycieli z Concrete winds. Koncert, ktory niedawno dopiero sie zakonczyl, nalezal do tych z gatunku wybitnych. Zreszta grali w PL kilka razy, wiec kto widzial ten doskonale wie jak bylo.

Obrazek
r o b e r t
weteran forumowych bitew
Posty: 1076
Rejestracja: 02-01-2020, 23:31

Re: BLACK CURSE

05-05-2025, 10:33

No niestety z powodów zdrowotnych musiałem odpuścić wyjazd . Jak zdrowie powróci w pełni na następnym gigs w Pl jestem . Za chwilę odpalam pewnie ostatni album .
Hellrocker
w mackach Zła
Posty: 896
Rejestracja: 17-07-2010, 11:58

Re: BLACK CURSE

05-05-2025, 12:09

r o b e r t pisze:
05-05-2025, 10:33
No niestety z powodów zdrowotnych musiałem odpuścić wyjazd . Jak zdrowie powróci w pełni na następnym gigs w Pl jestem . Za chwilę odpalam pewnie ostatni album .
Na zywo to jest grube opetanie...

Obrazek


Obrazek


Obrazek



Obrazek
Wojna
w mackach Zła
Posty: 765
Rejestracja: 19-02-2018, 09:19
Lokalizacja: Rzeka Bóbr .

Re: BLACK CURSE

05-05-2025, 12:12

Ten koncert to w jakimś schronie był .
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: BLACK CURSE

05-05-2025, 12:15

Tak, żeby ochronić zamieszkałą w okolicy ludność cywilną.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Hellrocker
w mackach Zła
Posty: 896
Rejestracja: 17-07-2010, 11:58

Re: BLACK CURSE

05-05-2025, 12:28

Wojna pisze:
05-05-2025, 12:12
Ten koncert to w jakimś schronie był .
Ale jaki klimat, Panie!!!!
Awatar użytkownika
Nerwowy
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6844
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: BLACK CURSE

06-05-2025, 19:08

Wygląda jak Bunkier/Trabant, ale to chyba jakiś "emdek" miejscowy.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Hellrocker
w mackach Zła
Posty: 896
Rejestracja: 17-07-2010, 11:58

Re: BLACK CURSE

06-05-2025, 21:22

Nerwowy pisze:
06-05-2025, 19:08
Wygląda jak Bunkier/Trabant, ale to chyba jakiś "emdek" miejscowy.
Klub znajduje sie bezposrednio pod wiaduktem kolejowym, stad te polokragle okna za scena🤷
mistrzsardu
zahartowany metalizator
Posty: 3667
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: BLACK CURSE

02-06-2025, 23:00

mistrzsardu pisze:
18-10-2024, 06:50
tomaszm pisze:
17-10-2024, 22:17
To jest płyta znacznie słabsza od poprzedniczki.
To niedobrze. Winyl już zamówiłem.
Bardzo dobrze, że zamówiłem winyl ;)
Świetna płyta, dodatkowo ma brzmienie idealne dla takiej muzyki.
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: BLACK CURSE

03-06-2025, 12:14

Tak, to prawda.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
mistrzsardu
zahartowany metalizator
Posty: 3667
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: BLACK CURSE

03-06-2025, 13:06

Końcówka drugiego kawałka to miazga, esencja takiej muzyki.
Celem życia nie jest przeżycie.
ODPOWIEDZ