Never stop the madness

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bonecrusher
rasowy masterfulowicz
Posty: 3003
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29
Lokalizacja: Toruń

Re: Never stop the madness

06-10-2024, 05:43

Pal gume!
P.s najgorszemu wrogowi nie życzę puchy :/
Stay clean!
Straight Edge Society
AS <3
Forever outlaw. Never junkie again !
Awatar użytkownika
Bonecrusher
rasowy masterfulowicz
Posty: 3003
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29
Lokalizacja: Toruń

Re: Never stop the madness

06-10-2024, 11:39

A.S Złotów
Stay clean!
Straight Edge Society
AS <3
Forever outlaw. Never junkie again !
Awatar użytkownika
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8386
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Never stop the madness

06-10-2024, 11:57

Przypuszczam że racje żywnościowe mieliście nikczemne. Były sytuacje szczerze jak gadamy np o nadużywanie siły przez klawiszy.?

Wiesz ja w coś takiego jak resocjalizacja nie wierze. System karny u nas w kraju to pierdoly.

Żaden ze mnie karnista, nie znam się na tym. Ale parę gości znam gdzie ta dobra resocjalizacja przerodziła sie w coś totalnie innego od spodziewanego efektu.

Zamykali łobuza a z człowieka wyszła bestia.

Tu cudzysłowie pod resocjalizacje.

Której nie ma w ogóle. Chłopaki wychodzą i stają się badziorami najczęściej większymi jak trafili do celi.

Co w cale nie myślę o Tobie. Absolutnie. Wiesz ja całe życie uważam na spokojnie mala łyżeczka. Mam kredyty, zobowiązania. Se biorę to przez pryzmat życia.

Ważne że to wszystko hula. Szybkie pieniądze wiążą się z tym ze prędzej czy później ich zarobienie trafi z podwójna mocą.

A chyba Bonecrusher wiesz jak wygląda pozbseienie wolności. To pustka. Jest czas zebu życie przemyśleć.

Kiedy zostajesz sam ze sobą.

Nie ma nic
Awatar użytkownika
Bonecrusher
rasowy masterfulowicz
Posty: 3003
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29
Lokalizacja: Toruń

Re: Never stop the madness

06-10-2024, 14:00

Żarcie normalne było tylko jak przyjechała wizytacja z Koszalina. Jedzenie takie,że u rodziców psy jedzą lepiej. Suche pyry z chlebem parę razy w tygodniu i zero mięsa tylko czasem skrawki kurczaka w "sosie do codziennego ryżu i kaszy. Każda zupa to substancja niezidentyfikowana,a najlepsze, że podobno i takjak na kryminały to bdb jedzenie było. Przemoc fizyczna może i nie,ale psychiczna jak najbardziej. "Kipisze" kilka razy w tygodniu. Wyro wyjebane od góry do dołu, a jak gady dopierdalały Ukraińcom teksty typu "wypierdalaj na wojne" to zaraz byłem u wychowawcy, a najlepsze, że za murami wszyscy klawisze tacy mądrzy,a jak już wyjdziesz to ci pierwsi dzień dobry mówią na ulicy.
Stay clean!
Straight Edge Society
AS <3
Forever outlaw. Never junkie again !
Awatar użytkownika
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8386
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Never stop the madness

06-10-2024, 14:15

Kiedyś w byłem w ceil z gościem ściganym za morderstwo . Wczoraj przy pokerze się śmialiśmy z tego a nasze kobity miałe kamienne twarze. Takie tam wybryki młodzieńcze.:D Gdybyśmy czegoś nie odjebali to w życiu chłopaków by nie dybli.

W areszcie spędziłem 48 godzin z goście, który miał taką kartotekę,że na dobry serial kryminalny wystarczy. byłem posrany i przez nas wpadł. Totalnym przypadek i zrzędzenie losu. Ale zesrany byłem.To wszystko było jednym, wielkim przypadkiem i zrzędzeniem losu. Nie do uwierzenia.
ODPOWIEDZ