Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
W hotelu ci czegoś nie podpowiedzą? Zazwyczaj mają wizytówki.
- Bloodcult
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7744
- Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
- Lokalizacja: Łódź
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
GreenCab kiedyś był spoko ale całe wieki nie jeździłem taxi.
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Wiesz, ja wtedy przyjąłem taką dawkę, że nawet przy 12 stopniach wyglądałbym tak samo XDAscetic pisze: ↑30-08-2024, 07:50
Ta mała sala podobno już z klimatyzacją.
Optymalna temperatura na koncerty pod chmurką to 19°C. Tak jak miała Whitney Houston w Sopocie. Dlatego tak długo żyła, upały by ją wykończyły.
Ja piszę, bo mnie się k.wa nie udaje zacytować. Pisze ja:
Zobaczymy słodziaku jakim cienkim głosikiem będziesz śpiewać w sobotę, o ile dowieziesz w ogóle fest do soboty. W zeszłym roku zmęczon wystąpił u Ciebie przy powiedzmy 22stC więc także tego ten.
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12584
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Tyle tu postów, że aż musiałem sprawdzić datę, czy przypadkiem nie uciekł mi festiwal
Find your flow
- Raagoon
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1385
- Rejestracja: 14-01-2005, 15:53
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Ciekawe jak to zniesie koło z Anaal nathrakh bo ten nie pokazuje się publicznie, aż nie nie spożyje kilka głębszych. Zazwyczaj wali z gwinta na scenie, wtedy dobrze żeby jak na Brutalu, pomagała publika w śpiewaniu, czy do rymu czy do taktu, z tym różnie.
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
A grają w czwartek kiedy ma być najcieplej. Będzie pił zmrożoną, nie ma wyjścia.
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Bardzo się ciesze na imprezę. Jadę porsto z sądu okręgowego w Radomiu. Nienawidzę chuji.3 godzinki na basenie hotelowym i zawijam na festiwal. Gdzieś tak 17 powinienem być.
W tym Radomiu mam tylko formalności ale muszę być cieleśnie. Dopięcie ugody sądowej. Nad ktróą pracowałem 3 ostastnie miesiące, Kurwa,
Dzień po czwartku
Nasza ekipa
Bicek się leje na najbliżej Gromdzie
a
śmisza sytuacja Artur jedne i durgui ma swoją walkę , na żadnej nie będę ,bo bo mam szkolenia z środków z KPO...............śmieszna historia,ja się nigdy bić ie umiałem-moi koledzy się leją, zawsze paramenty ficzyne stawiałem na obłogę broni- coś w czym jestem zajebiście niebezpieczny...............................i to tak się przyjęło
Nigdy nie byłęm w sanie rywaliwoać fizycznie z Kolegami,Jetsem na to za cienki.
W tym Radomiu mam tylko formalności ale muszę być cieleśnie. Dopięcie ugody sądowej. Nad ktróą pracowałem 3 ostastnie miesiące, Kurwa,
Dzień po czwartku
Nasza ekipa
Bicek się leje na najbliżej Gromdzie
a
śmisza sytuacja Artur jedne i durgui ma swoją walkę , na żadnej nie będę ,bo bo mam szkolenia z środków z KPO...............śmieszna historia,ja się nigdy bić ie umiałem-moi koledzy się leją, zawsze paramenty ficzyne stawiałem na obłogę broni- coś w czym jestem zajebiście niebezpieczny...............................i to tak się przyjęło
Nigdy nie byłęm w sanie rywaliwoać fizycznie z Kolegami,Jetsem na to za cienki.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- wonsz
- zahartowany metalizator
- Posty: 3807
- Rejestracja: 18-02-2018, 14:59
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Tomek, możesz se tą Gromde trzymać w jednym temacie? w każdym się pojawia, a poza Tobą nikogo nie interesuje.
rzułf
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12584
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Alko weszło. Byłem na fest ognisku.
Kto będzie w Czwartek?
Kto będzie w Czwartek?
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- Alkoholokaust
- postuje jak opętany!
- Posty: 655
- Rejestracja: 09-01-2007, 13:49
- Lokalizacja: delirium
- Kontakt:
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Będę z kobitką całe trzy dni, tradycyjnie jedyny urlop w roku.
hare hare supermarket
nsbm.pl
nsbm.pl
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12584
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Dlaczego jedyny?Alkoholokaust pisze: ↑01-09-2024, 14:29Będę z kobitką całe trzy dni, tradycyjnie jedyny urlop w roku.
Find your flow
- Alkoholokaust
- postuje jak opętany!
- Posty: 655
- Rejestracja: 09-01-2007, 13:49
- Lokalizacja: delirium
- Kontakt:
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Elegancko.
A tam serwują na festiwalu coś mocniejszego jak piwo?
A tam serwują na festiwalu coś mocniejszego jak piwo?
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
-
piotraz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2600
- Rejestracja: 01-04-2011, 11:14
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Ja się biję z myślami czy wpadać już w czwartek ( muzycznie nic nie kusi za mocno), piątek już raczej będę, w sobotę muszę...
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
A Nekrowesz, Mesyjosz, ASM, Ascended Dead?
-
piotraz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2600
- Rejestracja: 01-04-2011, 11:14
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
No właśnie jedyne ASM i AD mógłym zobaczyć, bo zjechałbym dopiero na uffomamut ... jeszcze 3 dni także kupa czasu i dużo może się wydarzyć:) oby pogoda się nie zmieniła.
-
r o b e r t
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1076
- Rejestracja: 02-01-2020, 23:31
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Ruszamy w czwartek rano. Do miłego!
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Z kim ruszasz?
-
r o b e r t
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1076
- Rejestracja: 02-01-2020, 23:31
Re: Summer Dying Loud 5-7.09.2024 Aleksandrów Łódzki
Z Igorem Panie , miłośnik drzew powinienes znać młofe facet przed 30-tka




