ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Albo coś takiego.
https://www.rmf24.pl/regiony/rzeszow/ne ... rp_state=1
Skąd się to bierze? Tacy popierdoleńcy.
Utylizacja. Nic innnego.
https://www.rmf24.pl/regiony/rzeszow/ne ... rp_state=1
Skąd się to bierze? Tacy popierdoleńcy.
Utylizacja. Nic innnego.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4389
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
- tomekw48
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1240
- Rejestracja: 30-10-2018, 23:45
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Też mi się to w głowie nie mieści...
Jak sobie pomyślę o swoim synu i jego pełnym miłości spojrzeniu i pełnym zaufaniu do rodziców... Jakim trzeba być popierdoleńcem, aby krzywdzić takie niewinne istoty...
Jak sobie pomyślę o swoim synu i jego pełnym miłości spojrzeniu i pełnym zaufaniu do rodziców... Jakim trzeba być popierdoleńcem, aby krzywdzić takie niewinne istoty...
Jak wewnątrz tak i na zewnątrz.
- tomekw48
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1240
- Rejestracja: 30-10-2018, 23:45
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
U mnie w firmie dzisiaj wyszło na wierzch nagranie z internetu. Wywiad z dziewczyną 20 kilkultenią obecnie. Film jest już 2 lata w necie. To pasierbica jednego z pracowników mojej firmy. Opowiada o tym jak była molestowana seksualnie przez swojego ojczyma w wieku 11-12 lat. Wszyscy współpracownicy są w szoku... Gościu będzie miał przejebane w najbliższym czasie...
Dotychczas myślałem, że takie rzeczy to tylko w necie, tv i gazetach... A tutaj szok... Mam kolegę pedofila... Ja już mu sam od siebie ręki nie podam... Zwyrol...
Dotychczas myślałem, że takie rzeczy to tylko w necie, tv i gazetach... A tutaj szok... Mam kolegę pedofila... Ja już mu sam od siebie ręki nie podam... Zwyrol...
Jak wewnątrz tak i na zewnątrz.
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12564
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Pojebane, aczkolwiek to ponoć zazwyczaj sa bliscy członkowie rodziny, wujkowie itp.tomekw48 pisze: ↑05-03-2024, 19:02U mnie w firmie dzisiaj wyszło na wierzch nagranie z internetu. Wywiad z dziewczyną 20 kilkultenią obecnie. Film jest już 2 lata w necie. To pasierbica jednego z pracowników mojej firmy. Opowiada o tym jak była molestowana seksualnie przez swojego ojczyma w wieku 11-12 lat. Wszyscy współpracownicy są w szoku... Gościu będzie miał przejebane w najbliższym czasie...
Dotychczas myślałem, że takie rzeczy to tylko w necie, tv i gazetach... A tutaj szok... Mam kolegę pedofila... Ja już mu sam od siebie ręki nie podam... Zwyrol...
Find your flow
- Believer
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1527
- Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
- Lokalizacja: cipsko twojego starego
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Gruba akcja
- tomekw48
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1240
- Rejestracja: 30-10-2018, 23:45
-
sanctusdiavolos
- postuje jak opętany!
- Posty: 345
- Rejestracja: 21-05-2023, 14:02
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
https://www.fakt.pl/wydarzenia/ostroda- ... _5#slide-1
A tu widzę komuś narodowy zombiryzm za mocno wjechał chyba...
A tu widzę komuś narodowy zombiryzm za mocno wjechał chyba...
-
bartwa
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Niesamowita akcja, coś jak z Usual Suspects:
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/sw ... 4ae1&ei=25
https://www.bbc.com/news/live/world-eur ... n=BBCS_BBC
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/sw ... 4ae1&ei=25
https://www.bbc.com/news/live/world-eur ... n=BBCS_BBC
- Szalony Opos
- w mackach Zła
- Posty: 841
- Rejestracja: 01-01-2024, 19:51
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Takich pokurwow do gazu albo do lasu wywieźć. I od razu dzieci odebrać. Bez sensu ich trzymać przy życiu.
Jeśli prawo by zezwala mogę wykonywać na nich karę śmierci. W stosunku do takich osób nie wachałbym sie przez moment.
Też jestem zwolennikiem kary śmierci. Takim totalnym. Szkoda takich ludzi resocjalizowsc i wydawać publiczne pieniądze.
Oko za oko. Zawsze to powtarzam w takich sytuacjach.
Tacy ludzie nie zasługują zwyczajnie na życie.
Proste prominentne zasady życiowe że takie jednostki powinno się eleminiowac. To tak jak nie raz czytamy że jakiś ciężki pedofil wychodzi z więzienia i nagle wszyscy są zdziwieni ze dopuszcza się ponownie równie obrzydliwych czynów.
Resocjalizacja najczęściej nie działa a ktoś kto znęca się nam dziećmi i krzywdzi je w taki sposób ma głowę nie do naprawienia.
Ale tego nie wolno mówić ze ktoś jest za karą śmierci. W końcu żyjemy w 21 wieku.
A ja zawsze powtarzam ze kara śmierci miałaby zajebisty skutek prewencyjny.
Jeśli prawo by zezwala mogę wykonywać na nich karę śmierci. W stosunku do takich osób nie wachałbym sie przez moment.
Też jestem zwolennikiem kary śmierci. Takim totalnym. Szkoda takich ludzi resocjalizowsc i wydawać publiczne pieniądze.
Oko za oko. Zawsze to powtarzam w takich sytuacjach.
Tacy ludzie nie zasługują zwyczajnie na życie.
Proste prominentne zasady życiowe że takie jednostki powinno się eleminiowac. To tak jak nie raz czytamy że jakiś ciężki pedofil wychodzi z więzienia i nagle wszyscy są zdziwieni ze dopuszcza się ponownie równie obrzydliwych czynów.
Resocjalizacja najczęściej nie działa a ktoś kto znęca się nam dziećmi i krzywdzi je w taki sposób ma głowę nie do naprawienia.
Ale tego nie wolno mówić ze ktoś jest za karą śmierci. W końcu żyjemy w 21 wieku.
A ja zawsze powtarzam ze kara śmierci miałaby zajebisty skutek prewencyjny.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- Szalony Opos
- w mackach Zła
- Posty: 841
- Rejestracja: 01-01-2024, 19:51
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Ja bym na takich śmieciach testował leki. Moja córka ma półtorej tygodnia i nie wyobrażam sobie zrobić jej krzywdę.
Punki to chuje
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Jest to pomysł Albo ciężkie obozy pracy. Ale takie ze zapierdalają po 16 godzin w kamieniołomie i dostają miskę ryżu żeby nie paść.
Naprawdę żeby dziecku łamać ręce czy nóżki jak się słyszy to ciezko się w to uwierzyć. We mnie się wzbiera taka agresja i obrzydzenie ze ma implodowac.
I to jeszcze własny rodzic. Co za sieczka w tych głowach.
Jest też bardzo dużo ostatnio samobójstw rozszeszonych. W Herbach obok nas matka zabiła dwójkę dzieci.
https://wydarzenia.interia.pl/slaskie/n ... Id,7487182
Co w takich głowach się musi dziać. Nie wiem- nie chce wiedzieć ale to się dzieje.
Jak spały je udusiła. Po czym sama się zabiła.
Naprawdę żeby dziecku łamać ręce czy nóżki jak się słyszy to ciezko się w to uwierzyć. We mnie się wzbiera taka agresja i obrzydzenie ze ma implodowac.
I to jeszcze własny rodzic. Co za sieczka w tych głowach.
Jest też bardzo dużo ostatnio samobójstw rozszeszonych. W Herbach obok nas matka zabiła dwójkę dzieci.
https://wydarzenia.interia.pl/slaskie/n ... Id,7487182
Co w takich głowach się musi dziać. Nie wiem- nie chce wiedzieć ale to się dzieje.
Jak spały je udusiła. Po czym sama się zabiła.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- Asia Tuchaj-Bejowicz
- postuje jak opętany!
- Posty: 653
- Rejestracja: 19-02-2018, 08:52
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Skurvesyny
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4389
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
tylko kara śmierci dla takich śmieci, a jeśli to są zdrowe byki to przerobić ich na części zamienne
wielu ludzi czeka na przeszczepy narządów .......
wielu ludzi czeka na przeszczepy narządów .......
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17837
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Coś tam musi być w lipcowym powietrzu.

https://wydarzenia.interia.pl/lubelskie ... Id,7624110

Miejsce raczej nie do wypoczynku w wakacje.
------------------------------------------------------------------------------
No właśnie. Więcej jest takich miejsc, gdzie ludziom jak się robi gorąco odpierdala? Bo jakby w te wakacje było jednak spokojniej w Polsce. Mniej ostatnimi dniami spektakularnych kryminalnych odpałów.

https://wydarzenia.interia.pl/lubelskie ... Id,7624110

Miejsce raczej nie do wypoczynku w wakacje.
------------------------------------------------------------------------------
No właśnie. Więcej jest takich miejsc, gdzie ludziom jak się robi gorąco odpierdala? Bo jakby w te wakacje było jednak spokojniej w Polsce. Mniej ostatnimi dniami spektakularnych kryminalnych odpałów.
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Słyszeliście o tym gównie..............
https://wiadomosci.wp.pl/lekarz-i-adwok ... 494130592a
JA pierdole. Kurwa.
https://wiadomosci.wp.pl/lekarz-i-adwok ... 494130592a
JA pierdole. Kurwa.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18028
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Tak. Zaskakuje że rodzice z takich profesji są sadystami.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- Hatefire
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11996
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Czemu? Przemoc domowa jest akurat zjawiskiem bardzo egalitarnym. Oczywiście ludzie z familoków w Szopienicach nie potrafią tego typu rzeczy, tak skutecznie ukrywać, plus nie korzystają z "efektu aureoli" jaka przysługuje osobom cieszącym się społecznym szacunkiem z racji na przykład wykonywania prestiżowego zawodu.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: ZŁO w myśli, mowie i czynie....
Bez znaczenia czy to prawnik, lekarka, ksiadz czy kowallski. Kula w łeb.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.




