NO JA PIERDOLĘ.frankmullen pisze:Aaaa... I jeszcze jedno. Mieszkańcom lubuskiego gratuluję wyboru Mejzy, który znowu dostał mandat. Brak mi słów na to społeczeństwo.
Wybory 2023.
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir
Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
- Sybir
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12105
- Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
- Lokalizacja: Voivodowice
Re: Wybory 2023.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
- Believer
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1527
- Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
- Lokalizacja: cipsko twojego starego
Re: Wybory 2023.
Odnośnie nowych twarzy, zapomnieliście o...



- DST
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3288
- Rejestracja: 23-12-2010, 23:02
Re: Wybory 2023.
Wstyd mi za to. Widuję w większości normalnych ludzi u siebie, więc nie wiem gdzie się chowają te spierdoliny.
-
bartwa
Re: Wybory 2023.
Ja liczę na obwodnicę miasta w ramach S5, bo za pisu nie było na to szans.immortal69 pisze: ↑17-10-2023, 13:52
Uff warmińsko-mazurskie na czerwono. Może dzięki temu rudy nie będzie się mścił![]()
- nagrobek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4328
- Rejestracja: 15-10-2014, 11:08
Re: Wybory 2023.
przestań fantazjować, chuj się zadzieje. w tym kraju nawet postkomuna trzymała się pod stołem za rączki z czarnymi.trup pisze: ↑17-10-2023, 13:03No ja myślę., że skoro się powiedziało A (KO i zwłaszcza Lewic) to kościół zostanie ukrócony. W jakim stopniu zobaczymy. Ale społeczne oczekiwania są duże, więc coś się zadzieje.frankmullen pisze: ↑17-10-2023, 12:49Na początek się dogadają. Owszem. Ale im dalej w las, tym więcej drzew. Tak na dobrą sprawę niewiele tych wszystkich ludzi łączy poza nienawiścią do PiS. Zobaczymy jak rozwiążą kwestię handlu w niedzielę. Hołownia i PO są za, ale zandbergowcy pewnie będą przeciw. Takich kwiatków będzie masa. Referendum też bym chciał, ale nie liczę na to. W większości ta cała koalicja składa się z katoli. Może w wesji soft, ale nawet oni nie będą chcieli zadzierać z Kościołem.trup pisze: ↑17-10-2023, 12:40pokrzyczą pokrzyczą i się dogadają. Choć uważam, ze największym problemem będzie właśnie sfrustrowany wcześniejszą porażką w wyborach prezydenckich Kamysh i Hołownia, któremu ego wyleje się uszami. Będą się przez ten wynik puszyli niczym pawie. A to nie jest dobry prognostyk. Polityk kurwa mówi, że sprawy światopoglądowe nie podlegają rozmowom.... jprdl. No to niech zrobią referendum ale z racjonalnym pytaniem / pytaniami. Życzyłbym sobie referendum w sprawie konkordatu i finansowania kościoła.
Co do wyniku wyborów.... UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF! Frekwencja szok.
-
bartwa
- nagrobek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4328
- Rejestracja: 15-10-2014, 11:08
Re: Wybory 2023.
czyli numer z doklejonymi okularami i wąsami wciąż działa niezawodniefrankmullen pisze: ↑17-10-2023, 13:43Aaaa... I jeszcze jedno. Mieszkańcom lubuskiego gratuluję wyboru Mejzy, który znowu dostał mandat. Brak mi słów na to społeczeństwo.

- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12560
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Wybory 2023.
Dokładnie. Czarzasty po wyborach powiedział jasno, że lewica po 18 latach wraca do sejmu... Więc jako przewodniczący wyraźnie widzi ją jako kontynuację SLD. A jak SLD walczyło z kościołem, to każdy albo pamięta, albo może sam sprawdzić.
Find your flow
- uglak
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10345
- Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
- Lokalizacja: ארץ ישראל
Re: Wybory 2023.
Co do osób, które żegnają się z sejmem i wybitnie mnie to cieszy dołączyłbym jeszcze spadochroniarza w Warszafki, który o Krakowie wie tyle, że leży gdzieś przy górach, ale twardo Czarzasty go tutaj rzucał na jedynkę.


Guilty of being right
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18011
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Wybory 2023.
Ale proszę nie wchodzić bez pytania.nagrobek pisze: ↑17-10-2023, 15:03przestań fantazjować, chuj się zadzieje. w tym kraju nawet postkomuna trzymała się pod stołem za rączki z czarnymi.trup pisze: ↑17-10-2023, 13:03No ja myślę., że skoro się powiedziało A (KO i zwłaszcza Lewic) to kościół zostanie ukrócony. W jakim stopniu zobaczymy. Ale społeczne oczekiwania są duże, więc coś się zadzieje.frankmullen pisze: ↑17-10-2023, 12:49
Na początek się dogadają. Owszem. Ale im dalej w las, tym więcej drzew. Tak na dobrą sprawę niewiele tych wszystkich ludzi łączy poza nienawiścią do PiS. Zobaczymy jak rozwiążą kwestię handlu w niedzielę. Hołownia i PO są za, ale zandbergowcy pewnie będą przeciw. Takich kwiatków będzie masa. Referendum też bym chciał, ale nie liczę na to. W większości ta cała koalicja składa się z katoli. Może w wesji soft, ale nawet oni nie będą chcieli zadzierać z Kościołem.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18011
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Wybory 2023.
Nie samym Czarzastym Lewica stoi. To nie partia wodzowska. Parę niepokornych babeczek tam jest.ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑17-10-2023, 15:27Dokładnie. Czarzasty po wyborach powiedział jasno, że lewica po 18 latach wraca do sejmu... Więc jako przewodniczący wyraźnie widzi ją jako kontynuację SLD. A jak SLD walczyło z kościołem, to każdy albo pamięta, albo może sam sprawdzić.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18011
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Wybory 2023.
Ale co ma miejsce startu do....? To nie wybory samorządowe.
Każdy kogoś gdzieś rzucał.
U siebie walczyć to łatwizna.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18011
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Wybory 2023.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18011
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Wybory 2023.
Eee... to już była zasadniczo rozrywka.... przekwiiiitłej wiśni.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- uglak
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10345
- Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
- Lokalizacja: ארץ ישראל
Re: Wybory 2023.
Poseł ma dbać również o swój region.

Jak widać rozumieją to nawet wyborcy Lewicy, bo jedynka w Krakowie została zmiażdżona przez angażującą się w regionie dwójkę - dla obydwóch poprzednia kadencja była pierwszą, więc startowali z podobnego poziomu (tylko Gdula z handicapem). Życzyłbym nam, żeby więcej wyborców (wszystkich partii) przy urnie patrzyło bardziej na pracę niż na nazwisko czy miejsce na liście.
Guilty of being right
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18011
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Wybory 2023.
I od tego są wybory SAMORZĄDOWE. Od głosowania na lokalnych pracusiów.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- Sybir
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12105
- Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
- Lokalizacja: Voivodowice
Re: Wybory 2023.
Mi to już tylko śmieszkowanie pozostało.
Pic not rel (prędzej by mi ręka uschła).

Pic not rel (prędzej by mi ręka uschła).

nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12560
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Wybory 2023.
Może teraz Korwin pójdzie na emeryturę i założy na wyspach Świńskie Kępy wysepkę Korwinsteina, gdzie będzie udowadniał, że menstruujące dziewczynki nadają się już do spożycia?
Find your flow
- uglak
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10345
- Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
- Lokalizacja: ארץ ישראל
Re: Wybory 2023.
W sumie ciekawe, że tak to wygląda z Warszawy, która dostaje z automatu.
Guilty of being right
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18011
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Wybory 2023.
No ale Warszawa to też nie jest przypadkiem polska lokalna?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)





