MARDUK

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Wódka i Piwo
weteran forumowych bitew
Posty: 1414
Rejestracja: 19-10-2011, 16:55

Re: MARDUK

30-06-2023, 22:09

Marduk jak Marduk. Mnie już to nie ruszą. Kawałek nudny. Ale oczywiście trzeba sprawdzić całość.
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2323
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

Re: MARDUK

05-07-2023, 09:55

bardzo porządny numer
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18042
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: MARDUK

05-07-2023, 10:13

Nie no kurwa.... ŚWIETNY UTWÓR!.
Zero litości. To tak dla przypomnienia, skąd, dlaczego i po co jest Marduk i dlaczego tego czołgu nadal należy się bać.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2228
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: MARDUK

05-07-2023, 10:59

Nic, zero emocji u mnie. Sprawdzę całość ale obsrania nie ma póki co
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9495
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: MARDUK

05-07-2023, 11:19

Ten nowy Nadruk to taki troche typowy Nadruk. Ale obiecuje wincy niż poprzedni pełniak
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12588
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: MARDUK

05-07-2023, 12:34

Kurde, calkiem fajnie to napierdala. Moze troche za gesto ale fajnie.
Find your flow
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: MARDUK

16-07-2023, 17:28

Nuda jak chuj. Tu nawet nie ma mowy o pożarciu własnego ogona. Tu jest kanibalizm zjadania własnego korpusu.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
szczylun
rasowy masterfulowicz
Posty: 2553
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: MARDUK

21-07-2023, 14:35

Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7864
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: MARDUK

21-07-2023, 15:46

^ Zajebiste!!!!
Bassza meg mind.
Awatar użytkownika
Damon
rozkręca się
Posty: 87
Rejestracja: 02-05-2018, 16:26
Lokalizacja: Poznań

Re: MARDUK

26-07-2023, 17:54

Zajebisty utwór. Teledysk lekko wtórny, ale im to świetnie wychodzi i bardzo pasuje.
r o b e r t
weteran forumowych bitew
Posty: 1076
Rejestracja: 02-01-2020, 23:31

Re: MARDUK

27-07-2023, 00:56

Marduk oby cały album był w takim tempie no i trochę cudnych zwolnień . Czekam na cały album .
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2228
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: MARDUK

27-07-2023, 15:37

Damon pisze:
26-07-2023, 17:54
Zajebisty utwór. Teledysk lekko wtórny, ale im to świetnie wychodzi i bardzo pasuje.
te ostatnie teledyski sa slabe w opor. Powoli robi sie jak z Behemoth i tymi filmikami jak od jednej sztancy. To byl dobry teledysk:


Nawet rura od kibla w tle nie przeszkadza:)
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 5851
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: MARDUK

27-07-2023, 19:00

Jebać.

To jest prawdziwy Marduk:

"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 4395
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: MARDUK

27-07-2023, 19:04

"obrazki" czyli teledyski to tylko dodatek, nie biorę tego na poważnie, gdzie ja to poza Internetem zobaczę ?? w MTV, w Stras TV, w 4Fun TV, a może w PoloTV ?? :)
liczy się muzyka, a jak już pisałem wcześniej, ja lubię tego "szybkiego" Marduka, i nie przeszkadza mi że to jest wpierdalanie własnego ogona. To jest ich ogon i mogą z nim robić co chcą :) :)
Czekam na całości z wielką ciekawością będzie sprawdzane
Awatar użytkownika
Nerwowy
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6844
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: MARDUK

28-07-2023, 12:14

Pan_Kimono pisze:
27-07-2023, 15:37
Damon pisze:
26-07-2023, 17:54
Zajebisty utwór. Teledysk lekko wtórny, ale im to świetnie wychodzi i bardzo pasuje.
te ostatnie teledyski sa slabe w opor. Powoli robi sie jak z Behemoth i tymi filmikami jak od jednej sztancy. To byl dobry teledysk:


Nawet rura od kibla w tle nie przeszkadza:)
Fakt, wygląda trochę jak klip Grupy 13 sprzed 15 lat tyle, że z obiektywem kamery ujebanym wazeliną. Jest również aktualny manifest polityczny w postaci sprzeciwu wobec jedzenia robaków i poruszenie tematu wojny okopowej poprzez ukazanie skrzyżowanych niczym piszczele, drugowojennych saperek ;). A sam kawałek to aż tak solidny Marduk, że aż bardziej się nie da chyba.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4695
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: Forester

Re: MARDUK

29-07-2023, 06:44

Legion jest teraz łysy
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4516
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: MARDUK

29-07-2023, 07:58

Widziałem Marduk z czasów z Legionem kilka razy i zawsze wychodziłem z nich z opadnięta szczęka.
To złoty okres w karierze Szwedów.
A Legion to sympatyczny i bardzo miły człowiek.
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4695
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: Forester

Re: MARDUK

29-07-2023, 11:17

Chyba najlepszy Black metalowy frontman
Awatar użytkownika
Believer
weteran forumowych bitew
Posty: 1527
Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
Lokalizacja: cipsko twojego starego

Re: MARDUK

29-07-2023, 11:45

Najprzewielebniejszy pisze:
29-07-2023, 07:58
Widziałem Marduk z czasów z Legionem kilka razy i zawsze wychodziłem z nich z opadnięta szczęka.
To złoty okres w karierze Szwedów.
A Legion to sympatyczny i bardzo miły człowiek.
Podpisuje sie. plyty z legionem>reszta dysko
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 5851
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: MARDUK

29-07-2023, 11:47

No kurwa, to oczywiste.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
ODPOWIEDZ