GOATMOON
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
-
bartwa
Re: GOATMOON
Mam na sprzedaż repress Goatmoon 'Death Before Dishonour' LP wersje black i smoke. Obie po 80PLN z wliczoną wysyłką. Zainteresowanych proszę o kontakt na: spruceleather@hotmail.com.
-
macko76
- zaczyna szaleć
- Posty: 166
- Rejestracja: 05-10-2017, 00:36
- Raagoon
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1385
- Rejestracja: 14-01-2005, 15:53
Re: GOATMOON
Finnish Steel Storm też niezłe
Ogólnie parę płyt dobrze mi się wpasowało do jazdy po zimowych górach oraz do beczek pewnego browaru z sowich
Ogólnie parę płyt dobrze mi się wpasowało do jazdy po zimowych górach oraz do beczek pewnego browaru z sowich
- Qla
- starszy świeżak
- Posty: 19
- Rejestracja: 07-08-2021, 07:53
Re: GOATMOON
Oto na okładce nowej siódemki jak gdyby nigdy nic paraduje sobie z pindolem na wierzchu BlackGoat Gravedesecrator we własnej osobie.


- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12588
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: GOATMOON
Ciekawe, czy trochę sobie podwalił przed sesją, żeby wyglądał na większego w luzie.
Find your flow
- Mental
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1862
- Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
- Lokalizacja: anus mundi
-
Wódka i Piwo
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1414
- Rejestracja: 19-10-2011, 16:55
- Qla
- starszy świeżak
- Posty: 19
- Rejestracja: 07-08-2021, 07:53
Re: GOATMOON
Golizna nie jest niczym nowym w Goatmoon. Łączenie groteski z ekstremalnym, bluźnierczym przekazem było tutaj obecne od samego początku. Wieśniactwo zresztą też. Myślę że BlackGoat zrobił to tylko dla jaj, z przekory czarnego humoru i pokazania środkowego palca płatkom śniegu przerażonych ideą naturystycznej obsceniczności - bo kogo niby wśród starych fanów ma to szokować, albo w jaki sposób kłócić się z formą Goatmoon?
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12588
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: GOATMOON
Ale im pokazał! Teraz będą wiedzieli, że jest naprawdę przekorny!Qla pisze: ↑15-03-2023, 09:50Golizna nie jest niczym nowym w Goatmoon. Łączenie groteski z ekstremalnym, bluźnierczym przekazem było tutaj obecne od samego początku. Wieśniactwo zresztą też. Myślę że BlackGoat zrobił to tylko dla jaj, z przekory czarnego humoru i pokazania środkowego palca płatkom śniegu przerażonych ideą naturystycznej obsceniczności - bo kogo niby wśród starych fanów ma to szokować, albo w jaki sposób kłócić się z formą Goatmoon?
Find your flow
- Mass-Turbo
- w mackach Zła
- Posty: 751
- Rejestracja: 19-04-2017, 12:16
- Lokalizacja: west mazovia
Re: GOATMOON
https://www.facebook.com/plugins/post.p ... &width=500Qla pisze: ↑15-03-2023, 09:50Golizna nie jest niczym nowym w Goatmoon. Łączenie groteski z ekstremalnym, bluźnierczym przekazem było tutaj obecne od samego początku. Wieśniactwo zresztą też. Myślę że BlackGoat zrobił to tylko dla jaj, z przekory czarnego humoru i pokazania środkowego palca płatkom śniegu przerażonych ideą naturystycznej obsceniczności - bo kogo niby wśród starych fanów ma to szokować, albo w jaki sposób kłócić się z formą Goatmoon?
-
Wódka i Piwo
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1414
- Rejestracja: 19-10-2011, 16:55
Re: GOATMOON
Jedyne co tu widzę to że wziął i pokazał. Skoro tak lubi, to niech mu będzie.Qla pisze: ↑15-03-2023, 09:50Golizna nie jest niczym nowym w Goatmoon. Łączenie groteski z ekstremalnym, bluźnierczym przekazem było tutaj obecne od samego początku. Wieśniactwo zresztą też. Myślę że BlackGoat zrobił to tylko dla jaj, z przekory czarnego humoru i pokazania środkowego palca płatkom śniegu przerażonych ideą naturystycznej obsceniczności - bo kogo niby wśród starych fanów ma to szokować, albo w jaki sposób kłócić się z formą Goatmoon?
Ciekawe co ma w tej butelce? Mocz do analizy niósł i po drodze wpadł na ten genialny pomysł? Zresztą nie ważne.
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12588
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: GOATMOON
Najśmieszniejsze jest to że gość zrobił sobie gołą fotę a ktoś w ogóle robi jakąś analizę historyczną zespołu w tym kontekście zamiast zwyczajnie się pośmiac xD
Find your flow
-
Sturm
- postuje jak opętany!
- Posty: 634
- Rejestracja: 04-01-2010, 18:10
Re: GOATMOON
Normalnie nowy Peter Steele!
(Muzyki nigdy nie trawiłem, nie mam nic do obszarów niezurbanizowanych, ale nie w nadmiarze).
(Muzyki nigdy nie trawiłem, nie mam nic do obszarów niezurbanizowanych, ale nie w nadmiarze).
- Qla
- starszy świeżak
- Posty: 19
- Rejestracja: 07-08-2021, 07:53
Re: GOATMOON
A co, jeśli Goatmoon to od początku lewacka prowokacja, by ośmieszyć scenę?Takiej stylówy to nawet Gaahl nie miał!
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12588
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
- Qla
- starszy świeżak
- Posty: 19
- Rejestracja: 07-08-2021, 07:53
Re: GOATMOON
O wydanej dwa miesiące temu nowej płycie to w temacie cisza i żaden słowem nie wspomni,ale żeby wyniuchać, że rudy pochwalił się napletkiem na okładce nowej EPki to tylko jeden dzień wystarczył...
-
Sodomix
- postuje jak opętany!
- Posty: 560
- Rejestracja: 12-04-2007, 14:42
Re: GOATMOON
To trzeba było wrzucić info o pelnograju a nie wjeżdżać z ptakiem tego rudego (ups..)chuja na dzień dobry.
- yossarian84
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3318
- Rejestracja: 24-07-2010, 12:16
Re: GOATMOON
Bo nikt przy zdrowych zmysłach nie słucha tych chujowych melodyjek i żenujących wokali
- hcpig
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10939
- Rejestracja: 06-07-2008, 13:23
Re: GOATMOON
Czego oczekiwać po zespole, który na okładce ma sowę namalowaną zieloną kredką świecową.
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco




