DJEVEL

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DJEVEL

09-12-2022, 21:39

Ta szmatka w prawym górnym kwadrancie zdjęcia to poszewka na poduszkę? ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: DJEVEL

09-12-2022, 21:48

Merch akurat majo fajny do tej i poprzedniej płyty.
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: DJEVEL

09-12-2022, 21:53

ozob pisze:
09-12-2022, 21:37
Bardzo dojebanie to wygląda. Cieszę się, że zamówiłem.
No i chyba dojdzie przed końcem roku :)
Stoigniew pisze:
09-12-2022, 21:38
pytanie do tych co już maja CD w domu - tez macie porysowane, czy tylko ja, kurwa, mam takie szczęście że nówka w folii a jest porysowana... ?
U mnie czysta.
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 5851
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: DJEVEL

09-12-2022, 22:05

Nie z Royal Mail. Nie wierzę w taki scenariusz.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: DJEVEL

09-12-2022, 22:30

A co tam się odpierdala? Z UK paczki w miarę szybko mi dochodzą, ostatnia chyba 7 czy 8 dni potrzebowała. W drugą stronę, z takiej Norwegii nie działa?
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2573
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: DJEVEL

10-12-2022, 15:55

Mam małego newsa z Aftermath. Powoli będą wychodziły reedycje starszych płyt w wersji jewel case. Wstępnie dwie są zaplanowane na przyszły rok, ale nie zdradził które. Reszta pewnie zależy od tego, jak szybko się te śmieszne digisleeve i inne takie wyprzedadzą.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 5851
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: DJEVEL

10-12-2022, 16:33

COFFIN pisze:
09-12-2022, 22:30
A co tam się odpierdala? Z UK paczki w miarę szybko mi dochodzą, ostatnia chyba 7 czy 8 dni potrzebowała. W drugą stronę, z takiej Norwegii nie działa?
Pocztowcy strajkują. Listy po Angli chodzą po dwa tygodnie. :)
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: DJEVEL

12-12-2022, 10:00

Od premiery nie czytałem żadnej recenzji ani nawet jednego posta na forum aby moja ocena płyty była tylko moja a nie sugerowana przez kogoś innego.

Jestem już po kilku dokładnych przesłuchaniach. Dla mnie jest to płyta roku 2022 i jedna z najlepszych ostatnich lat, dyskutować będą tylko atencjusze próbujący zwrócić na siebie uwagę kontrowersyjną oceną.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 5851
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: DJEVEL

12-12-2022, 11:26

Moja paczkie w drodze. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2037
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: DJEVEL

12-12-2022, 11:48

A u mnie leży już parę dni (jak kilka innych) i zabrać się nie mogę. Aura idealna, przydałoby się kilka dni L4 bo urlopu chuję nie dadzą...
hcpig pisze:
07-11-2024, 18:51
Wśród największych jak Morbid Angel to nie ale Vader? Azarath niszczy Vadera.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: DJEVEL

17-02-2023, 16:37

Klasyka, taki merch lubię:

Obrazek
'Come the Blessed Madness'
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: DJEVEL

17-02-2023, 16:55

Czy to z redrum666? 😃
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: DJEVEL

17-02-2023, 17:02

He he, lata świetlne temu nawet coś tam brałem :)
'Come the Blessed Madness'
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: DJEVEL

17-02-2023, 17:09

Tak samo. Mieli koszulki z nazwami, które ciężko było trafić gdzie indziej.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: DJEVEL

17-02-2023, 17:11

Chyba mi nawet Gehennę robili specjalnie, bo nigdzie nie można było dostać samego, białego logo :D
'Come the Blessed Madness'
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: DJEVEL

17-02-2023, 17:25

Ja do dzisiaj mam jeszcze taką z logo Carcass😃
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 5325
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: DJEVEL

17-02-2023, 17:27

COFFIN pisze:
17-02-2023, 17:11
Chyba mi nawet Gehennę robili specjalnie, bo nigdzie nie można było dostać samego, białego logo :D
Nie chcę przesądzać, ale prawie na pewno mam gdzieś w szafie longsleeva z takim logo Gehenny, kupionego gdzieś tam w losowym sklepie z pirackim merchem.
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: DJEVEL

17-02-2023, 17:33

To na pewno od nich, longsleeva też mi robili i nikt inny w PL wtedy tego nie miał :)
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
tabaluga
weteran forumowych bitew
Posty: 1632
Rejestracja: 07-08-2017, 16:05

Re: DJEVEL

18-02-2023, 17:31

kupiłem sobie tego nowego djewela w jewelu ale okładka jakaś taka ciemna i nie wyrażna zupełnie nie jak ta w digipacku nie polecam
MAGA // FAFO // RESTORE BRITAIN // OZE-SROZE
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: DJEVEL

22-02-2023, 17:57

:facepalm:
'Come the Blessed Madness'
ODPOWIEDZ