25km od Katowic wystarczyło aby ok 10 lat temu ceny takie były. Aż z ciekawości sprawdzę ile teraz mniej więcej kosztują tam mieszkania.ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑01-10-2021, 22:47Nie wiem gdzie to, ale u mnie brat dwa lata temu sprzedał mieszkanie w bloku, jakoś 44 m2 wydaje mi się, w mieście 7000 mieszkańców za 185k.
Kupno Mieszkania/Domu
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- empir
- zahartowany metalizator
- Posty: 6002
- Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
- Lokalizacja: silesia
Re: Kupno Mieszkania/Domu
- empir
- zahartowany metalizator
- Posty: 6002
- Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
- Lokalizacja: silesia
- Medard
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10468
- Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
- Lokalizacja: Prag
Re: Kupno Mieszkania/Domu
OK, mniej więcej, kto go tam wie.ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑01-10-2021, 23:00Pradawny matecznik Kraka jest chyba przy Kopcu Kraka, tak mi się wydaje. A poza tym to dzięki.
Die Welt ist meine Vorstellung.
-
535
Re: Kupno Mieszkania/Domu
No a jak inaczej nazwać wzrost cen w stosunkowo krótkim czasie o około 100 procent? Myślisz, że robocizna i materiały, szczególnie te zabudowane kilkadziesiąt lat temu tak nagle skoczyły? Chyba nie?
- vicotnick
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2596
- Rejestracja: 25-08-2006, 22:15
Re: Kupno Mieszkania/Domu
Działki podrożały
- SODOMOUSE
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11505
- Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
- Lokalizacja: POSERSnań
Re: Kupno Mieszkania/Domu
to prawda, za 2 gramy płaciłę w 1999 50 pln, terast 150 talarów, złodzieje kurwie.
NYCHTS
https://www.youtube.com/watch?v=0aItxEaNx4o
Zygmunt Konieczny - Jańcio Wodnik (1994)
https://www.youtube.com/watch?v=TFDS5dh ... rt_radio=1
https://www.youtube.com/watch?v=0aItxEaNx4o
Zygmunt Konieczny - Jańcio Wodnik (1994)
https://www.youtube.com/watch?v=TFDS5dh ... rt_radio=1
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: Kupno Mieszkania/Domu
Deweloperzy jak huragan teraz a i tak lekko nie maja. Nie chce absolutnie przyrównywać sytuacji do Krakowa- inna bajka. Tu u nas na wsi w Lublińcu 4000 zł za metra kwadratowy w stanie surowym żądą deweloper. Zielone płuca Śląska. Stawiają jak pojebani. Kredytowo się pozadłużali w chuj. Znam wszystkich. Troche nakupowałem wraz z wspólnikiem. Jakieś 9 hektarów ziemi budowlanej. Nie mogli mnie przebić z ceną..... nie mogli, bo na usługi w środowisku rolniczym mam monopoli.Więc jak pije po ogniskach, zbieram grzyby, pije bimber- to komu to mieli sprzedać? Teraz się srają. Jak opłaty adiacenckie i renty planistyczne przestaną mieć miejsce będę się dalej zastanawiał. Nie mam ciśnienia.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12581
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Kupno Mieszkania/Domu
No i wniosek rozpatrzony pozytywnie... Nigdy nie myślałem, że to zajdzie tak daleko.
Find your flow
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17864
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12581
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Kupno Mieszkania/Domu
Find your flow
- Bloodcult
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7744
- Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
- Lokalizacja: Łódź
Re: Kupno Mieszkania/Domu
To ja jeszcze raz przypomnę o rozsądku i żaden stryszek nikomu potrzebny nie będzie:
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17864
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Kupno Mieszkania/Domu
Proszę
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
-
mistrzsardu
- zahartowany metalizator
- Posty: 3666
- Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: Kupno Mieszkania/Domu
Alleluja i do przodu! Będziesz pływał, nie utoniesz.ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑04-11-2021, 12:52No i wniosek rozpatrzony pozytywnie... Nigdy nie myślałem, że to zajdzie tak daleko.
Celem życia nie jest przeżycie.
-
535
Re: Kupno Mieszkania/Domu
Pewnie. Nadgodziny, fucha na budowie, wieczorami i w łykendy uber, może giełda wypali. Nie ma się czym przejmować. To tylko pieniądze.
-
mistrzsardu
- zahartowany metalizator
- Posty: 3666
- Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: Kupno Mieszkania/Domu
Większość ludzi sobie radzi to i nasz kolega sobie poradzi.
Celem życia nie jest przeżycie.
- vicotnick
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2596
- Rejestracja: 25-08-2006, 22:15
Re: Kupno Mieszkania/Domu
Będą jaja, jak pojawią się dzieci, wtedy koszty życia rosną wykładniczo 
- vicotnick
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2596
- Rejestracja: 25-08-2006, 22:15
Re: Kupno Mieszkania/Domu
Na waciki taka kasa w sam raz
mam 2 sztuki, koszta są potężne, rosną z wiekiem ,




