Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- SODOMOUSE
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11505
- Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
- Lokalizacja: POSERSnań
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
Ile wy kurwie macie lat? przecież wygra "widły i piec", to oczywiste : (
trzy głosy dałbym na final cumshot.
trzy głosy dałbym na final cumshot.
NYCHTS
https://www.youtube.com/watch?v=0aItxEaNx4o
Zygmunt Konieczny - Jańcio Wodnik (1994)
https://www.youtube.com/watch?v=TFDS5dh ... rt_radio=1
https://www.youtube.com/watch?v=0aItxEaNx4o
Zygmunt Konieczny - Jańcio Wodnik (1994)
https://www.youtube.com/watch?v=TFDS5dh ... rt_radio=1
- Rumburak
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2037
- Rejestracja: 22-12-2016, 20:43
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
Witam królów złotych. Głosowanie dobiega końca za kilka godzin. W pozostałych grupach sytuacja raczej klarowna. Jeśli chodzi o grupę numer 1, to mamy pojedynek na budowie. Dwie pozycje z tą samą ilością głosów, ex aequo na 4 premiowanym awansem miejscu. Betoniara kontra Dół z Wapnem. Zachęcam do głosowania! Inaczej konieczna będzie dogrywka i dalsze "zaśmiecanie" forum!
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17841
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
Się normalnie szarpnałem i złamałem, oddając głos, tak w ogóle a przede wszystkim na betoniarę i jakiś luj mnie przebił …
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
-
pr0metheus
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
Betoniara w polonezie Caro to jest uberkult.
Zreszta betoniara szła zawsze w zestawie z harnasiem, wiec jakby zsumować to jest wygryw.
O właśnie, „wygryw” tez było. Manieczkowe.
Zreszta betoniara szła zawsze w zestawie z harnasiem, wiec jakby zsumować to jest wygryw.
O właśnie, „wygryw” tez było. Manieczkowe.
-
535
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
Mylisz pojęcia. Polonez truck dubelkabina z aluminiową paką. I to ja jestem autorem tej kombinacji. O harnasiach także ja pierwszy wspomniałem. Poloneza caro kupi, ten kto jest kompletnie głupi.pr0metheus pisze: ↑30-09-2021, 17:18Betoniara w polonezie Caro to jest uberkult.
Zreszta betoniara szła zawsze w zestawie z harnasiem, wiec jakby zsumować to jest wygryw.
O właśnie, „wygryw” tez było. Manieczkowe.
-
535
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
No to nie wiem. Może skup się i przeczytaj jeszcze raz.
-
pr0metheus
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
Wiem ze harnasie polonez i betoniara były Twoje, nikt Ci tego nie zabierze. Wygryw był manieczkowy
- Bohdan
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1475
- Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
- Lokalizacja: Lokal
- Bohdan
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1475
- Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
- Lokalizacja: Lokal
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
Only Truck, caro sux.
Eksplozja ewakuowała ludzi przez okna
- vicotnick
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2592
- Rejestracja: 25-08-2006, 22:15
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
Wygryw i przegryw, ale i tak są to kserówki z wykopu i innych guwnoforów obyczajowych.pr0metheus pisze: ↑30-09-2021, 18:08Wiem ze harnasie polonez i betoniara były Twoje, nikt Ci tego nie zabierze. Wygryw był manieczkowy
- Medard
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10468
- Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
- Lokalizacja: Prag
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
Wygryw i przegryw to powszechnie znane określenia, masterful tylko zaczerpnął.vicotnick pisze: ↑30-09-2021, 18:17Wygryw i przegryw, ale i tak są to kserówki z wykopu i innych guwnoforów obyczajowych.pr0metheus pisze: ↑30-09-2021, 18:08Wiem ze harnasie polonez i betoniara były Twoje, nikt Ci tego nie zabierze. Wygryw był manieczkowy
Die Welt ist meine Vorstellung.
-
pr0metheus
-
535
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
Nie wydaje mi się. W tym drugim krowy z zapiętym uchodźcą nie wciśniesz. Do tego pierwszego wejdą dwie krowy na stojąco, dwóch zapiętych uchodźców i jeszcze ze czterech na leżąco. To potężna i pakowna maszyna, a nie popierdółka na grzyby. 



-
pr0metheus
-
535
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
W jakiej złości? Krowa jaka jest każdy widzi.
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12567
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
Mieliśmy takiego Caro!
To znaczy mieliśmy dopóki ktoś nie zajebał.
To znaczy mieliśmy dopóki ktoś nie zajebał.
Find your flow
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17841
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: Najlepsze grepsy na Masterfulu GRUPA 1
No i to się mnie podoba. Betoniara/ DzW - 27:25. Rumburak zamykaj!
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete



