Jak obchodzicie święta?

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16691
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2020, 20:19

Ooo, doskonały strzał, mój najukochańszy Immolation. Tak więc by wódeczka lub whisky ( w zalezności co spożywasz ) smakowało lepiej, mój najukochańszy utwór z tej płyty:

Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11505
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2020, 20:39

tej, tylko nie za dużo tego alko...w następne dni też soo święta : )
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2020, 21:28

Swieta sa zajebiste
woodpecker from space
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16691
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2020, 23:12

SODOMOUSE pisze:
24-12-2020, 20:39
tej, tylko nie za dużo tego alko...w następne dni też soo święta : )

Zapas jest mój kolego sympatyczny ;-) Co oglądamy? Świeta są więc może "Silent night, deadly night"? Albo "Black christmass" ?
r o b e r t
weteran forumowych bitew
Posty: 1076
Rejestracja: 02-01-2020, 23:31

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2020, 23:51

Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 5326
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2020, 23:54

SODOMOUSE pisze:
24-12-2020, 20:39
tej, tylko nie za dużo tego alko...w następne dni też soo święta : )
No panie kolego. Zapas się robi. Jeśli dziś i w następne trzy dni wypiję to, co mam, to zejdę zatruty alkoholem :D
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2020, 00:25

Ej, to może i ja zasiądę do wigilijnego stołu? ;) Zapasy zrobiłem, jutro wolne, cóż stoi na przeszkodzie? :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 5326
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2020, 00:45

No właśnie, cóż stoi? :D
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2020, 01:05

Obiadek u mamusi trochę koliduje :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 5326
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2020, 01:10

Ach te zobowiązania rodzinne. Ja w tym roku, ze względu na srowida, bliski kontakt z osobą zakażoną niedawno, generalne kiepskie samopoczucie w ostatnich dniach, jestem wolny od takich problemów. Nie mam pojęcia, czy jestem chory, ale mogę przynajmniej wyluzować. Póki dycham. A starej matki nie chcę wysłać na tamten świat, więc wiadomo.
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2020, 01:17

Wiadomo.
Aczkolwiek najchętniej zostałbym w domu - ostatnio rzadko tu bywam.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10468
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2020, 12:42

Wczora barszcz biały grzybowy tzw. sandomierski (nie lubię, ale tradycyjnie musi być na stole) oraz drugi czerwony jak na Mazowszu, kapusta z grzybami, pierogi, sałatka śledziowa, dorsz.
Dzisiaj cudne wyroby, czyli domowej roboty kiełbasa prawie bez tłuszczu, głównie na szynce i podgardlu (doskonała do degustacji, ale zbyt dobra latem na grillka, bo się tłuszczyk nie topi), boczuś, schabik, sałatka warzywna z majo kieleckim.

Po śniado wjeżdża kawa, makowiec i jakieś ciasto we czekoladowej polewie jakby znajome, ale o nieznanej nazwie, przez emerytowanych barbarzyńców zwane murzynkiem.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2573
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2020, 13:09

Dni z tradycjami kulinarnymi. Otoczka religijna nie istnieje. Zupełnie jak tłusty czwartek, gdzie opycham się pączkami. W święta zajadam ryby, pierogi, barszcz. Piekę sernik i makowca.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11725
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2020, 14:53

U mnie w domu jak żył dziadek jeszcze 5 lat temu robiło się siemionke. Nazywają to też siemieniotka. Ktoś kojarzy? Chyba najbardziej obrzydliwa zupa jaka kiedykolwiek próbowałem. Jadł to tylko dziadek. Podawało się to z starym czerstwym szarpanym na kawałki chlebem. To Śląska potrawa już raczej zapomniana od wielu lat.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16546
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2020, 14:58

Nienawidzę klusków z makiem. Na szczęście są tylko odległym wspomnieniem i nikt z bliskich już się w to nie bawi.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2466
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2020, 15:14

U nas na Lubelszczyźnie zawsze na stołach na wigilię i następepnych dniach jest tzw. krem jajeczny. Macza się w nim pierogi z kapustą i je rękami. Musi być właśnie rękami.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2466
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2020, 16:01

Pacjent pisze:
25-12-2020, 14:58
Nienawidzę klusków z makiem. Na szczęście są tylko odległym wspomnieniem i nikt z bliskich już się w to nie bawi.
Jak są dobrze doprawione kluski z Markiem to nie ma nic lepszego. Tylko lekko trzeba zmieszać z pastą jajeczną specjalnie doprawioną. Ewentualnie konfiture dodać.
Raz się zje, raz się nie zje.
Wódka i Piwo
weteran forumowych bitew
Posty: 1414
Rejestracja: 19-10-2011, 16:55

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2020, 16:51

U mnie na święta wódka i piwo. Tradycja rzecz święta.
Awatar użytkownika
Prodi
postuje jak opętany!
Posty: 517
Rejestracja: 01-12-2016, 10:18

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2020, 23:25

Medard pisze:
25-12-2020, 12:42
(...) na grillka, bo się tłuszczyk (...) boczuś, schabik... (...)
I jak Medard - nie rozjebało ci anusika na sedesiku po tych wszystkich rarytasikach?

Święta, wszelakie święta dodam, są dobre bo jest to czas gdy mam więcej czasu dla rodziny > reszta to nie mająca większego znaczenia otoczka.
...to kawa i herbata zrobiły z ciebie szmatę...
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10468
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Jak obchodzicie święta?

26-12-2020, 08:47

Prodi pisze:
25-12-2020, 23:25
Medard pisze:
25-12-2020, 12:42
(...) na grillka, bo się tłuszczyk (...) boczuś, schabik... (...)
I jak Medard - nie rozjebało ci anusika na sedesiku po tych wszystkich rarytasikach?

Święta, wszelakie święta dodam, są dobre bo jest to czas gdy mam więcej czasu dla rodziny > reszta to nie mająca większego znaczenia otoczka.
Wyżerka i wypijka uber alles we każde święta. Więcej czasu dla rodziny też bdb.
Die Welt ist meine Vorstellung.
ODPOWIEDZ