muzyka + obraz
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- hungry_slave
- zaczyna szaleć
- Posty: 188
- Rejestracja: 26-03-2013, 07:08
Re: muzyka + obraz
W.A.S.P. - Mean Man ...ścieżka dźwiękowa, gdy jadę do monopolowego. hail Koronawirus!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mU596XJe-DU[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mU596XJe-DU[/youtube]
-
Bless this tongue
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1195
- Rejestracja: 03-09-2013, 21:47
- Wacław
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2678
- Rejestracja: 04-08-2018, 08:37
Re: muzyka + obraz
dokładnieBless this tongue pisze:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=r5cCJNUnixg[/youtube]
piękne, no piekne normalnie
-
Stary Metal
Re: muzyka + obraz
Metal idzie na wojnę!
Azerski klip propagandowy.
Patos taki, że aż głośniki walą o sufit.
Sabaton że swoimi podśpiewujkami to przedszkole w porównaniu z tym:
Azerski klip propagandowy.
Patos taki, że aż głośniki walą o sufit.
Sabaton że swoimi podśpiewujkami to przedszkole w porównaniu z tym:
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17858
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
- uglak
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10349
- Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
- Lokalizacja: ארץ ישראל
Re: muzyka + obraz
Widzę, że Azerowie mocno idą w propagandę w tej wojnie z Armenią. Bardzo ciekawe.Stary Metal pisze: ↑05-10-2020, 20:29Metal idzie na wojnę!
Azerski klip propagandowy.
Patos taki, że aż głośniki walą o sufit.
Sabaton że swoimi podśpiewujkami to przedszkole w porównaniu z tym:
Guilty of being right
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12581
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: muzyka + obraz
Byłem w Azerbejdżanie, Armenii i Karabachu, i doświadczyliśmy tam dobrej woli ze wszystkich stron jeśli chodzi o ludzi, dlatego na początku wolałem nie mieć zdania w ogóle - ale jak widzę takie propagandówki, gdzie odpalają rakiety w połączeniu ze zwykłym, pozbawionym patosu nagraniem z kamery ulicznej w bombardowanym Stepanakert, gdzie chodziliśmy ulicami, a gdzie dzisiaj nakurwiają bombami kasetowymi w cywilów, to niestety, ale jebać Azerbejdżan maczetami. Pokazują tylko, że sami to sprowokowali i są świetnie przygotowani.
Find your flow
- Medard
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10468
- Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
- Lokalizacja: Prag
Re: muzyka + obraz
Armenia najpierw musi się nawrócić, przystąpić do Kościoła Katolickiego, potem pogadamy o wsparciu. Wiem, że współpracują, ale to za mało.
Azerbejdżan 3x liczniejszy, złoża ropy, gazu, mają świetne szkolenie w szachach, ścisła czołówka graczy, mimo, że lajtowe muslimy, to mają najemników o poglądach bliskich Isis,
liczę na odpór Ormian.
Azerbejdżan 3x liczniejszy, złoża ropy, gazu, mają świetne szkolenie w szachach, ścisła czołówka graczy, mimo, że lajtowe muslimy, to mają najemników o poglądach bliskich Isis,
liczę na odpór Ormian.
Die Welt ist meine Vorstellung.
-
szczylun
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2549
- Rejestracja: 20-02-2018, 23:15
- Lukass
- zahartowany metalizator
- Posty: 5323
- Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: muzyka + obraz
Wyjątkowo kurwa obrzydliwe. Chciałbym się łudzić, że kiedyś będą się tego wstydzić, ale widzę, że nagrywają takie gówna od lat, pewnie opłaca się pokazać trochę wojska i pana, tfu, prezydenta.Stary Metal pisze: ↑05-10-2020, 20:29Metal idzie na wojnę!
Azerski klip propagandowy.
Patos taki, że aż głośniki walą o sufit.
Sabaton że swoimi podśpiewujkami to przedszkole w porównaniu z tym:
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
How did we go wrong?
-
szczylun
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2549
- Rejestracja: 20-02-2018, 23:15
- TheDude
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7864
- Rejestracja: 23-03-2011, 00:43
Re: muzyka + obraz
Tutaj dzieją się kurwa bardzo pojebane rzeczy. Polecam każdemu to jeszcze nie widział.
Bassza meg mind.
-
szczylun
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2549
- Rejestracja: 20-02-2018, 23:15
Re: muzyka + obraz
kocham ich bezgranicznie
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: muzyka + obraz
Poezja. Tu się wszystko zgadza. Pierdoleni wizjonerzy.
Jesli muzyka potrafi zachwycać to właśnie to robi.
Jesli muzyka potrafi zachwycać to właśnie to robi.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
-
szczylun
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2549
- Rejestracja: 20-02-2018, 23:15
- TheDude
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7864
- Rejestracja: 23-03-2011, 00:43
-
szczylun
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2549
- Rejestracja: 20-02-2018, 23:15
-
szczylun
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2549
- Rejestracja: 20-02-2018, 23:15
Re: muzyka + obraz
jest łyski, jest i ...
-
szczylun
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2549
- Rejestracja: 20-02-2018, 23:15
-
szczylun
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2549
- Rejestracja: 20-02-2018, 23:15
Re: muzyka + obraz
tera już lekka pizda




