OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir
Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
- hcpig
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10926
- Rejestracja: 06-07-2008, 13:23
OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
W związku z erozją kierunku zachodniego przez mniej lub bardziej zidentyfikowane siły działające na świecie i na forume, czas określić optymalny kierunek polskiej polityki zagranicznej. Doprasza się o unikanie kwękolenia w stylu 'państwa łączą interesy', 'liczy się bieżący pragmatyzm' itp. bo to wszystko prawda ale jesteśmy w konkretnych momencie historycznym więc mówimy o tu i teraz.
Opcje są takie a nie inne, można się kłócić o innych ich podział ale subiektywnie wydaje mi się, że takie właśnie fukcjonują w powszechnym wyobrażeniu.
Kto powinien być zatem naszym GŁÓWNYM partnerem?
Opcje są takie a nie inne, można się kłócić o innych ich podział ale subiektywnie wydaje mi się, że takie właśnie fukcjonują w powszechnym wyobrażeniu.
Kto powinien być zatem naszym GŁÓWNYM partnerem?
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17814
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
z belgią. mają zejebiste frytki z majonezem. piwo też mają ok.
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
- Lukass
- zahartowany metalizator
- Posty: 5323
- Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Czarnogóra. Tak to widzę.
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
How did we go wrong?
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4388
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Finlandia
dużo dobrego black metalu tam jest, no i jakbyśmy weszli w ścisłą współpracę to może przesyłki od nich byłyby tańsze
dużo dobrego black metalu tam jest, no i jakbyśmy weszli w ścisłą współpracę to może przesyłki od nich byłyby tańsze
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17814
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
chyba się nie liczy. nie wiemy, czy chodzi o kozy, piękne kobiety, czy coś czego nam nie chcesz zdradzić.
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Dzibuti, to oczywiste. Poza tym Metallica i Slayer.
woodpecker from space
- 83koper83
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2078
- Rejestracja: 29-12-2010, 15:07
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Idealnie byłoby wzmocnić flankę wschodnią: demokratyczne, niepodległe Ukraina i Białoruś sterowane z Waszyngtonu zabezpieczają nas od Rosji. Dzięki temu bezpiecznie możnaby sprowokować ostateczy rozbiór Polski, dokonany przez Niemcy, Czechy i któryś z krajów skandynawskich.
Kerosene keeps me warm.
- Bloodcult
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7712
- Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
- Lokalizacja: Łódź
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Na czym ma polegać to partnerstwo ? Nadstawiamy dupy jak dla Anglii i Francji ? Budujemy Niezłomną Przyjaźń Między Narodami ? Czy może łączy nas jedynie wspólny wróg ?
- Medard
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10468
- Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
- Lokalizacja: Prag
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Wystarczy jak dotychczas Watykan.
Die Welt ist meine Vorstellung.
-
Pacjent
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 16546
- Rejestracja: 12-12-2006, 09:30
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Myśl ciekawa z jednym zastrzeżeniem: Waszyngton przestaje traktować tę część Europy jako terytorium do wydojenia dla Żydów.83koper83 pisze: ↑17-08-2020, 18:05Idealnie byłoby wzmocnić flankę wschodnią: demokratyczne, niepodległe Ukraina i Białoruś sterowane z Waszyngtonu zabezpieczają nas od Rosji. Dzięki temu bezpiecznie możnaby sprowokować ostateczy rozbiór Polski, dokonany przez Niemcy, Czechy i któryś z krajów skandynawskich.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
- Bloodcult
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7712
- Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
- Lokalizacja: Łódź
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
O, to jest słuszna myśl. Polska zbrojnym ramieniem Watykanu i krucjata na te zasrane Czechy
- Lukass
- zahartowany metalizator
- Posty: 5323
- Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Co się nie liczy, jak się liczy. Żądam partnerstwa strategicznego z Czarnogórą! A czy kozy (lub kobiety) piękne, to nie wiem, nie byłem tam akurat
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
How did we go wrong?
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12554
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Francja ma mocną scenę DS, więc sprawa raczej oczywista.
Find your flow
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17814
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
najlepsza "myśl", jaką ostatnio czytałem w polskim internecie. niestety brakuje mi jeszcze w tej układance masonów. może są oni aktualnie "ulokowani" , w krajach skandynawskich, mających zakusy na kolejny rozbiór polski (pytanie, który. bo wejście do struktur nato i uni europejskiej, chyba jest rozbiorem polski?). najszybciej jestem w stanie skleić to ze szwedami. jakieś tam sprawy mamy historycznie nierozliczone. tyle, że nie wiem, czy oni dalej istnieją. sprawa mocno dyskusyjna.Pacjent pisze: ↑17-08-2020, 18:32Myśl ciekawa z jednym zastrzeżeniem: Waszyngton przestaje traktować tę część Europy jako terytorium do wydojenia dla Żydów.83koper83 pisze: ↑17-08-2020, 18:05Idealnie byłoby wzmocnić flankę wschodnią: demokratyczne, niepodległe Ukraina i Białoruś sterowane z Waszyngtonu zabezpieczają nas od Rosji. Dzięki temu bezpiecznie możnaby sprowokować ostateczy rozbiór Polski, dokonany przez Niemcy, Czechy i któryś z krajów skandynawskich.
wątek z czechami też niezwykle ciekawy. jak rozumiem to zemsta za zaolzie. jasne. przecież to oczywiste.
a co z bułgarami?
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
- maciek z klanu
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11725
- Rejestracja: 23-12-2008, 22:34
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Odpowiadam na pytanie z nazwy posta. Kierunek dla Polski najkorzystniejszy to: ,,lockdown i się nie wychylać,,
Jestem Maciek, szukam klanu.Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo
-
Nasum
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 16687
- Rejestracja: 21-01-2011, 11:12
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
żadnych partnerów, tylko partnerki.
- hcpig
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10926
- Rejestracja: 06-07-2008, 13:23
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Sam sobie dobierz kryteria.
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Mam glos do sprzecdania tanio, pisac na priw, to wazne, ok.
woodpecker from space
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
woodpecker from space
- Bloodcult
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7712
- Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
- Lokalizacja: Łódź
Re: OPTYMALNY KIERUNEK POLSKIEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ
Dobrze, przegra i będzie reelekcja Trumpa 






