BURZUM
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
-
12345
- postuje jak opętany!
- Posty: 593
- Rejestracja: 19-02-2018, 10:16
-
12345
- postuje jak opętany!
- Posty: 593
- Rejestracja: 19-02-2018, 10:16
-
mocny2_3
- zahartowany metalizator
- Posty: 3759
- Rejestracja: 17-02-2018, 21:00
Re: BURZUM
Ponoć Varg i Burzum dostali bana na facebooku.Użytkownicy tam piszący, udostępniający utwory Burzum również 
-
12345
- postuje jak opętany!
- Posty: 593
- Rejestracja: 19-02-2018, 10:16
- Bloodcult
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7744
- Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
- Lokalizacja: Łódź
Re: BURZUM
Jak widać wystarczyło powiedzieć parę słów prawdy o pewnym (((plemieniu))) i pozamiatane xD
- Oferma
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1246
- Rejestracja: 02-05-2017, 09:03
Re: BURZUM
Z ciekawości: używasz nomenklatury alt-rightu nieironicznie?
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
- Bloodcult
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7744
- Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
- Lokalizacja: Łódź
Re: BURZUM
To że tak pisał alt-right (?) nie zmienia postaci rzeczy że to wygodne podkreślenie przynależności etnicznej (((pewnych))) ludzi xD
Jakiej się teraz używa ?
Jakiej się teraz używa ?
- Oferma
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1246
- Rejestracja: 02-05-2017, 09:03
Re: BURZUM
Nie wiem, u mnie we wsi pisało się „Żydzi”, ale ja jestem niedzisiejszy xD
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
- hcpig
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10927
- Rejestracja: 06-07-2008, 13:23
Re: BURZUM
Taką nomenklaturą jest przeżartych wielu użytkowników forume, na szczęście wiatry historii prędzej czy później zmienią bieg, obecne trendy pójdą w zapomnienie i alt-prawica będzie tylko memem, potrzeba jedynie pracy organicznej.
Może nareszcie pojawi się jakaś porządna liberalna gospodarczo partia, której nie trzeba łykać z dobrodziejstwem inwentarza w postaci ofryganych na glacę łbów i innego szemranego towarzystwa.
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
- Bloodcult
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7744
- Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
- Lokalizacja: Łódź
Re: BURZUM
U mnie na wsi żydzi to kibice... ale już nie pamiętam czy ełksy czy żydzewa...
- Oferma
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1246
- Rejestracja: 02-05-2017, 09:03
Re: BURZUM
XDDDDDD
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12565
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
-
Scorn
- postuje jak opętany!
- Posty: 657
- Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
- Lokalizacja: Þríhnúkagígur
Re: BURZUM
Przyzwyczajajcie się. Moja żona ogląda kilka kanałów na Youtube. Ostatnio opowiadała mi, że facet, który prowadzi kanał na YT (tematyka społeczna, polityczna, religijna) zrobił odcinek na temat słowa "murzyn" - czy jest ono obraźliwe czy nie. Rzetelna, bezstronna analiza, głównie pod kątem językowym. Koleś ma dobre zasięgi i dużo wyświetleń (więc zarabia). Youtube ograniczył mu zasięgi i uniemożliwił zarabiane na tym filmie za "szerzenie nienawiści").
Zaczyna już dochodzić do takich absurdów, że samo rozmawianie na jakiś temat i wyrażanie opinii jest określane "szerzeniem nienawiści".
Zaczyna już dochodzić do takich absurdów, że samo rozmawianie na jakiś temat i wyrażanie opinii jest określane "szerzeniem nienawiści".
heykvísl og ofn
-
vicek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4694
- Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
- Lokalizacja: Forester
Re: BURZUM
"Do mniej zaszczytnych celów zwierzęta powstały.
Jednak zbyt im daleko do człowieczej chwały
By tę lukę w stworzeniu wypełnić
Plan olimpijskie bóstwa ukuły misterny
Zwierzaka stworzyły, co w ludzkim ciele służy
Kipi bestia od gniewu i zowie się MURZYN"
Hp Lovecraft .
Jednak zbyt im daleko do człowieczej chwały
By tę lukę w stworzeniu wypełnić
Plan olimpijskie bóstwa ukuły misterny
Zwierzaka stworzyły, co w ludzkim ciele służy
Kipi bestia od gniewu i zowie się MURZYN"
Hp Lovecraft .
-
Scorn
- postuje jak opętany!
- Posty: 657
- Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
- Lokalizacja: Þríhnúkagígur
Re: BURZUM
Właśnie rozmawiałem też z żoną na temat Lovecrafta. Kiedy się kapną, że był rasistą i zaczną usuwać jego książki z księgarń itd.
heykvísl og ofn
-
vicek
- zahartowany metalizator
- Posty: 4694
- Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
- Lokalizacja: Forester
Re: BURZUM
Mam nadzieje że nigdy .
- maciek z klanu
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11725
- Rejestracja: 23-12-2008, 22:34
Re: BURZUM
Polecam książkę lovecrafta, a dokładniej zbiór jego listów. Murzyni dość ostro zostali tam potraktowani i to nie raz
Jestem Maciek, szukam klanu.Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12565
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12565
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: BURZUM
Tak, Howard jest w tym kontekście dużo ciekawszy, ponieważ u niego do końca wiadomo było o co chodzi. W sumie słusznie że Lovecraft pada w tym temacie, bo to był trochę taki Varg tamtych czasów - geniusz w swojej dziedzinie, ale światopogląd dość pokurwiony.maciek z klanu pisze: ↑13-08-2020, 16:50Polecam książkę lovecrafta, a dokładniej zbiór jego listów. Murzyni dość ostro zostali tam potraktowani i to nie raz
BTW coraz poważniej myślę o wywiadzie z Burzum, chociaż nie wiem na ile to realistyczne.
Find your flow
- maciek z klanu
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11725
- Rejestracja: 23-12-2008, 22:34
Re: BURZUM
Dawaj dawaj, myślę że polechtasz ego Christiana jako twórcy gatunku niezwiązanego z gitarą atrybutem murzynów.
Jestem Maciek, szukam klanu.Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo



