Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.
Moderatorzy: Nasum , Heretyk , Sybir , Gore_Obsessed
Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale
"Dyskusje o muzyce metalowej"
Deathhammer66
w mackach Zła
Posty: 985 Rejestracja: 25-01-2015, 21:40
21-06-2020, 15:58
Amerykański epic doom metal z dwoma płytami na koncie. Debiut bardzo dobry, dla mnie przypomina Candlemass z Lowe na wokalu. Dwójka zajebista, szybka i energiczna odmiana tej muzyki, dla mnie wręcz coś w stylu "power doom". Zachęcam do przeczytania recenzji którą właśnie skrobnąłem i odpalenia sobie "The Ruins of Fading Light". Świetnie się wraca do tej płyty i śpiewa teksty.
Recenzja CRYPT SERMON - The Ruins of Fading Light
Zna ktoś, poza kol. Moonfire?
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10468 Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag
21-06-2020, 17:15
To drugi temat o tym samym zespole, coś tu się namieszało.
Die Welt ist meine Vorstellung.
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12581 Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
22-06-2020, 11:11
Ja trochę słuchałem. To bardzo fajna i mamoniowata płyta, przyjemna, pełna odniesień do Candlemass i Bathory, ale jednak też odtwórcza. Słucham z przyjemnością, ale rzadko nachodzi mnie ochota na nią.
Find your flow
Gumiak
weteran forumowych bitew
Posty: 1213 Rejestracja: 28-12-2012, 19:41
03-04-2024, 21:32
VIDEO
Album 14 czerwca
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610 Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9494 Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City
04-04-2024, 08:17
To je swietny zepsuł. Czekam na ten album bardziej niz na adwersarial
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17869 Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
04-04-2024, 11:18
Trudno się nie zgodzić, że to dobry będ jest.
lys på slutten av lys
dra til helvete
Duvelor
weteran forumowych bitew
Posty: 1538 Rejestracja: 12-10-2006, 20:16
04-04-2024, 13:43
Poprzedni album był świetny. Znakomicie się słucha trójki wydanej w podobnym czasie: Crypt Sermon, Atlantean Kodex i Wheel.
𝕮𝖔𝖗𝖔𝖓𝖊𝖗
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17869 Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
04-04-2024, 14:22
Duvelor pisze: ↑ 04-04-2024, 13:43
Poprzedni album był świetny. Znakomicie się słucha trójki wydanej w podobnym czasie: Crypt Sermon, Atlantean Kodex i Wheel.
Pełna zgoda. Dorzucić Argus, Pallbearer i miałbym t co lubię z takiego grania.
lys på slutten av lys
dra til helvete
Duvelor
weteran forumowych bitew
Posty: 1538 Rejestracja: 12-10-2006, 20:16
04-04-2024, 14:45
Zdecydowanie. W sumie pięć najlepszych zespołów w gatunku doom / heavy ostatnich lat.
𝕮𝖔𝖗𝖔𝖓𝖊𝖗
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17869 Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
04-04-2024, 14:55
Piona.
lys på slutten av lys
dra til helvete
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2323 Rejestracja: 01-12-2004, 23:00
09-04-2024, 14:14
bdb zespół i absolutna szpica takiego grania
tommek
weteran forumowych bitew
Posty: 1256 Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
Kontakt:
09-04-2024, 14:52
Duvelor pisze: ↑ 04-04-2024, 14:45
Zdecydowanie. W sumie pięć najlepszych zespołów w gatunku doom / heavy ostatnich lat.
Jeszcze bym dorzucił Dread Sovereign i Towers.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610 Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald
09-04-2024, 15:21
A co powiecie chłopcy na Stygian Crown?
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 510 Rejestracja: 29-07-2010, 19:01
09-04-2024, 16:10
Znam "The ruins..." i bardzo lubię. A, i cover Mayhem też mi się podobał.
Gumiak
weteran forumowych bitew
Posty: 1213 Rejestracja: 28-12-2012, 19:41
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9494 Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City
07-05-2024, 21:20
Gumiak pisze: ↑ 07-05-2024, 19:03
VIDEO
Zajebisty numer!
r o b e r t
weteran forumowych bitew
Posty: 1076 Rejestracja: 02-01-2020, 23:31
09-05-2024, 23:33
Jest dobrze , zapowiada się srogi wpierdol .
Gumiak
weteran forumowych bitew
Posty: 1213 Rejestracja: 28-12-2012, 19:41