ZOSTAŁEM OJCEM!

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Elhaz_77
w mackach Zła
Posty: 832
Rejestracja: 25-10-2010, 21:21
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 11:34

SODOMOUSE pisze:^ Byle nie Henry Lee Lucas....
Kolejny znany Henio to ten z ABSURD ;)
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11505
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 11:38

^ zależy czym skorupka za młodu nasiąknie:)
Awatar użytkownika
wlood
postuje jak opętany!
Posty: 371
Rejestracja: 20-06-2005, 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 13:05

Harlequin pisze:No to dziś o 1:15 na świat przyszedł mój pierworodny syn Heniuś. Późno czy też nie - jestem szczęśliwy!
Gratulacje, mój Henio kończy 5 lat za miesiąc. Obecnie mówi o sobie, że jest Antychrystem (tak działa wychowanie przez starszych braci). Natomiast miesiąc temu urodził się Stefan.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 14:48

Czyli kwartet? Jeśli tak, to może zapisz ich do szkoły jeździeckiej i czekaj na Apokalipsę ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 830
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 15:29

Harlequin pisze:No to dziś o 1:15 na świat przyszedł mój pierworodny syn Heniuś. Późno czy też nie - jestem szczęśliwy!
Super! Gratulacje!
Niech się wychowuje w otoczeniu jedynie słusznej muzyki:))
(Ja moim kupiłem właśnie pierwsze Martensy; a mają 4 i 5 lat. Wyglądają przezajebiście:))
AdrianSmith
w mackach Zła
Posty: 961
Rejestracja: 25-12-2011, 15:29

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 17:14

Boże ....
Moja pierworodna córka w tym roku 28 lat a syn uzyska pełnoletność :-)
Mnie tu bardziej do wątku" właśnie zostałem dziadkiem"
Gniewko ...
Ojcostwo to zaraz po macierzyństwie najpiękniejsze co może nas na tym łez spotkać
AdrianSmith
w mackach Zła
Posty: 961
Rejestracja: 25-12-2011, 15:29

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 17:24

" na tym łez padole "
Kurwa zjadło mi kawałek
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 4587
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 17:38

Moja najstarsza córka ma 22 lata i niedawno wprawdzie powiedziała,że w najbliższym czasie nie zostanę dziadkiem,ale wiecie, w życiu bywa różnie,tym bardziej ,że jest już 2 lata ze swoim facetem i z tego co widzę jest to solidny związek.
Ja też jak byłem młody mówiłem,że do 30-tki szaleję,koledzy,knajpy,imprezy,koncerty żadnych stałych związków czy dzieci,ale, no właśnie,człowiek spotyka wspaniałą kobietę i sami wiecie.
Gratuluje wszystkim ojcom,szczególnie tym którzy pierwszy raz zostają tatusiami.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Ogre
weteran forumowych bitew
Posty: 1092
Rejestracja: 26-02-2018, 19:47

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 18:02

Kol. Prosiakowi gratuluję, wytrwałości, spokoju i jak najczęściej poczucia dumy z Syna życzę.
Świeżo upieczonej Mamie należą się oczywiście równie szczodre gratulacje - spokoju, odpoczynku, szybkiego powrotu do pełni sił życzę.
Oby Młodzieniec był zdrowy i radość przynosił.
Awatar użytkownika
wlood
postuje jak opętany!
Posty: 371
Rejestracja: 20-06-2005, 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 19:08

Sybir pisze:Czyli kwartet? Jeśli tak, to może zapisz ich do szkoły jeździeckiej i czekaj na Apokalipsę ;)
W sumie jest to jakiś pomysł na ich przyszłość. Patrząc na osobowości mam nawet obsadzone stanowiska wojny, głodu i zarazy i śmierci.
Jeden wiecznie głodny, drugi wiecznie brudny, trzeciego ulubionym powiedzeniem do niedawna było "A w mordę chcesz", czwarty prawie matkę zabił przy porodzie.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16687
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 20:41

Harlequin pisze:No to dziś o 1:15 na świat przyszedł mój pierworodny syn Heniuś. Późno czy też nie - jestem szczęśliwy!


Moje gratulacje ! Puszczaj mu od najmłodszych lat dobrą muzykę!
pr0metheus

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 21:13

Obrazek

Generalnie nie pale, ale kiedyś tą pamiątkę z wakacji trzeba zjarać. Może dziś do drinka, Henrykowe, gratulacyjne :)
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11505
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 21:20

^ aż tak źle nie życz:) są prawa seksedukatorów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17816
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

17-02-2020, 22:43

w rozwinięciu do sms-a. tam były gratki. tera pora na konstatacje.

to już drugi level dorastania u Ciebie przyjacielu. zobaczymy, czy nam tutaj zdziadziejesz, czy może odmłodniejesz. ciekawość mnie zżera.
lys på slutten av lys

dra til helvete
Stary Metal

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

18-02-2020, 00:40

Gratuluję Panowie od ojca bandy sześciorga.
Awatar użytkownika
Prodi
postuje jak opętany!
Posty: 517
Rejestracja: 01-12-2016, 10:18

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

18-02-2020, 08:52

Stary Metal pisze:Gratuluję Panowie od ojca bandy sześciorga.
Pewnie sporo ludzi Wam musi pomagać przy tej drużynie, my sobie z jedną sztuką czasem nie dajemy rady;) W każdy razie szacun.
Koledze prosiaczkowi najszersze gratulacje, ciężki ale fajny okres przed Tobą.
...to kawa i herbata zrobiły z ciebie szmatę...
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 2905
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

18-02-2020, 09:11

Harlequin pisze:No to dziś o 1:15 na świat przyszedł mój pierworodny syn Heniuś. Późno czy też nie - jestem szczęśliwy!
Dołączam się do gratulacji. :) Ciekawy okres przed Tobą. ;)
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

18-02-2020, 09:36

ja również gratuluje, pierwszy raz wszedłem w ten wątek, bo jak wszystko będzie dobrze to na początku kwietnia sam będę witał na świecie potomka.

Obrazek
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6670
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

18-02-2020, 13:14

U mnie termin to koniec marca, a mała zachowuje się jakby chciała wyjść już teraz. Biedna małżonka, codziennie wpierdol od środka ;-)
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11725
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ZOSTAŁEM OJCEM!

19-02-2020, 14:13

Harlequin pisze:No to dziś o 1:15 na świat przyszedł mój pierworodny syn Heniuś. Późno czy też nie - jestem szczęśliwy!
Gratulacje! Teraz zobaczysz przez pierwsze 6-9 miesięcy że Death metal ma mało wspólnego z wpierdolem
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
ODPOWIEDZ