SUFFOCATION

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9494
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 08:18

Mol pisze:Obrazek

mezus jaria, najpierw DF, a teraz to :(
Ale i tak lepsza niż poprzednia
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16546
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 11:51

Harlequin pisze:
Mol pisze:Obrazek

mezus jaria, najpierw DF, a teraz to :(
Ale i tak lepsza niż poprzednia
Jak tak można... Czy oni widzieli swoje okładki z czasów do "Blood Oath" włącznie?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9055
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 16:58

ja pierdole, chyba na zawsze pozostanie dla mnie wielką zagadką, co kieruje niektórymi zajebistymi zespołami przy wyborze okładek na swoje płyty
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3669
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 17:24

Heretyk pisze:ja pierdole, chyba na zawsze pozostanie dla mnie wielką zagadką, co kieruje niektórymi zajebistymi zespołami przy wyborze okładek na swoje płyty
otoz to
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 17:44

Mol pisze:Obrazek

mezus jaria, najpierw DF, a teraz to :(
okładka pasuje do deathcorowego gówna
ark00xp
rozkręca się
Posty: 98
Rejestracja: 04-03-2017, 15:59

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 18:08

Mam nadzieję, że ta okładka to spóźniony pierwszokwietniowy żart ;_;
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3669
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 18:24

1
Clarity Through Deprivation
2
The Warmth Within the Dark
3
Your Last Breaths
4
Return to the Abyss
5
The Violation
6
...Of the Dark Light
7
Some Things Should Be Left Alone
8
Caught Between Two Worlds
9
Epitaph of the Credulous

plyta ma wyjsc 9 czerwca.

(nieoficjalne info wiec nie potwierdzam czy tak jest istotnie) ;)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Deathhammer66
w mackach Zła
Posty: 986
Rejestracja: 25-01-2015, 21:40

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 18:35

Może okładka też nieoficjalna :D matko bosko co ot jest
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16546
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 20:00

Deathhammer66 pisze:Może okładka też nieoficjalna :D matko bosko co ot jest
Sprawia wrażenie zrobionej w 5 minut na tablecie przez jakiegoś gnoja.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 20:34

Tak się kończy, drogie dziatki, palenie marihuany i innego gunwa :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16691
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 20:51

Powiem tak: nie jest to zła okładka, dobór kolorów, jakiś tam zamysł, wykonanie, nie powiem żeby to było gówno, bo w istocie nie jest. Gorzej prezentowała się okładka do "Despise the sun" a mimo wszystko ona mi teraz nie przeszkadza. Można dyskutować, i tutaj się zgodzę z przedmówcami, że nie do końca pasuje ten obraz do albumu Suffocation, i tu jest jedyny zgrzyt.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6044
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 20:54

Harlequin pisze:Ale i tak lepsza niż poprzednia
no, bo Pinnale of Bedlam to były absolutne szczyty artystycznego wysmakowania, ale w tym temacie to już sza i ani słowa ;) nie oszukujmy się: dobrej okładki nie mieli od lat '90, ale ja np. bardzo lubiłem Blood Oath, mimo że w tym totalnie nuclearblastowym stylu, a przynajmniej dopóki nie zobaczyłem full rozmiaru, wtedy czar prysł, bo się okazało, że grafika wcale nie przedstawia filarów portalu, tylko jakichś akolitów mhrocznego phana :D
Wódka i Piwo
weteran forumowych bitew
Posty: 1414
Rejestracja: 19-10-2011, 16:55

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 21:32

''grafika wcale nie przedstawia filarów portalu, tylko jakichś akolitów mhrocznego phana'' hahahaha...kolego zrobiłeś mi ten
wieczór :D Twoje zdrowie piję !
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16691
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 21:33

Jakie filary? Ja tam od zawsze widziałem te postacie.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 21:46

Nasum pisze:Jakie filary? Ja tam od zawsze widziałem te postacie.
Przecież to byrgh, on rzeczywistość postrzega w sposób... osobliwy :)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9494
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 21:57

Sybir pisze:
Nasum pisze:Jakie filary? Ja tam od zawsze widziałem te postacie.
Przecież to byrgh, on rzeczywistość postrzega w sposób... osobliwy :)
Narkoticki jake cy co?
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6044
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 22:10

Obrazek
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3669
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: SUFFOCATION

11-04-2017, 22:23

byrgh pisze:nie oszukujmy się: dobrej okładki nie mieli od lat '90
Souls to Deny? halo halo?
Obrazek

Obrazek
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16691
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: SUFFOCATION

12-04-2017, 14:44

Mol pisze:
byrgh pisze:nie oszukujmy się: dobrej okładki nie mieli od lat '90
Souls to Deny? halo halo?

Bardzo dobra okładka, strasznie lubię ten cover. Do "Suffocation" i "Blood oath" też nie mam większych zastrzeżeń, mają swój klimat.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6044
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: SUFFOCATION

12-04-2017, 15:11

Mol pisze:
byrgh pisze:nie oszukujmy się: dobrej okładki nie mieli od lat '90
Souls to Deny? halo halo?
o, fakt, zajebista jest. umknęła mi przez to średnio mi wyglądające logo.
ODPOWIEDZ