DEAD CONGREGATION

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1453
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: DEAD CONGREGATION

15-11-2016, 18:52

pierwsze bicie to nie jest czasem self released ?
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2710
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: DEAD CONGREGATION

15-11-2016, 19:49

tak w dodatku CDR, ale to chodzi jeszcze drożej.
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1453
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: DEAD CONGREGATION

15-11-2016, 19:51

Jimmy Boyle pisze:tak w dodatku CDR, ale to chodzi jeszcze drożej.
Świat schodzi na psy za rzeczy z Thrash Rec czy inne nie płaciłem tyle
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4515
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: DEAD CONGREGATION

15-11-2016, 20:05

Jimmy Boyle pisze:tak w dodatku CDR, ale to chodzi jeszcze drożej.
mam to wydanie, to miało taki dziwny papier kredowo wyblakły?
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: DEAD CONGREGATION

15-11-2016, 20:15

Szkoda ze lubię tą płytę, bo bym opierdolił
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2710
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: DEAD CONGREGATION

15-11-2016, 20:44

Najprzewielebniejszy pisze:
Jimmy Boyle pisze:tak w dodatku CDR, ale to chodzi jeszcze drożej.
mam to wydanie, to miało taki dziwny papier kredowo wyblakły?
Nie wiem, ja mam tylko regularne wydanie z NWN. Gdzies mi się to dawno temu o oczy obiło, jak ktoś chciał ożenić za jakieś pejsate piniondze.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DEAD CONGREGATION

29-11-2016, 10:45

Graves of the Archangels u Hellthrashera za dwajścia pińć złotych.

http://hellthrasher.com/shop/product.ph ... oduct=4276" onclick="window.open(this.href);return false;

Jest też ostatnia EPka, w tej samej cenie, jakiś digisleeve.

edit: godzina 11, koniec nakładu :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
abstract
postuje jak opętany!
Posty: 569
Rejestracja: 16-05-2013, 19:45

Re: DEAD CONGREGATION

29-11-2016, 11:21

fajna ta epka. zajebista wrecz :D
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DEAD CONGREGATION

29-11-2016, 11:22

Zamówiłem w ciemno. Oczywiście, wziąłem sobie też debiut, mimo że mam już jeden egzemplarz - w tej cenie grzechem byłoby nie kupić ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
abstract
postuje jak opętany!
Posty: 569
Rejestracja: 16-05-2013, 19:45

Re: DEAD CONGREGATION

29-11-2016, 11:29

debiut w digi 15e na discogs. ja zastanawiam sie nad zakupem epki, ale wolalbym poczkac na nowy rok (liczac ze jeszcze ja dostane) i zlozyc wieksze zamowienie, raczej nie kupuje pojedynczych plyt :)
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DEAD CONGREGATION

29-11-2016, 11:37

Również tego unikam, ale w ten sposób już tyle płyt umknęło mi właśnie u Hellthrashera, że ostatnio postanowiłem zmienić taktykę. Zbiorcze zamówienia, kumulowane przez tygodnie/miesiące, najlepiej wychodzą mi u Sovy.
Pytanie mam w zasadzie jedno: jakie wydanie pojawiło się u Hellthrashera, tegoroczna edycja w digi czy w jewelu.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
abstract
postuje jak opętany!
Posty: 569
Rejestracja: 16-05-2013, 19:45

Re: DEAD CONGREGATION

29-11-2016, 11:39

wiele plyt umyka, ale tez czesto pojawia sie wkurwienie, ze znowu tyl hajsu zostalo przpierdolone na plyty. mysle ze ta epa zniknie, ale jeszcze pare razy sie pojawi. tu i tam
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DEAD CONGREGATION

29-11-2016, 11:44

Mam tylko nadzieję, że ta wersja GotA to nie digi, inaczej będę miał ból okolicy anorektalnej :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DEAD CONGREGATION

29-11-2016, 11:48

Wg discogs wyszła w wersji digi i jewel. W dystrybucji obecnych tam marszandów są oba wydania.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
jesusatan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2566
Rejestracja: 11-12-2013, 21:11

Re: DEAD CONGREGATION

29-11-2016, 18:56

niestety, nie ma wersji jc. tylko sleeve. nienawidze takich wydan, ale jest to na tyle dobry matex, ze jednak kupic trzeba.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DEAD CONGREGATION

29-11-2016, 19:21

Gdzie się podziały posty nicrama?
Nowa EPka wyszła tylko jako digisleeve, ale mowa była o tegorocznej reedycji GotA - wg discogs jest i digi, i jewel, ale nie mam wiedzy, czy tak jest faktycznie. Poczekam, aż przyjdzie paczka od Barta, i pewnie się wypowiem w temacie.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13117
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: DEAD CONGREGATION

29-11-2016, 19:34

Skasowałem post, bo faktycznie reedeka jedynki wyszła jako jewel case i digi. Więc życzę Ci kolego od serca, żebyś trafił jednak jewel.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
maciek z klanu
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11725
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: DEAD CONGREGATION

30-11-2016, 10:53

a debiut w wydaniu NWN po ile chodzi?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DEAD CONGREGATION

30-11-2016, 11:51

Nie pamiętam dokładnie, czy sztuki licytowane ostatnio na allegro to były wydania NWN!, ale schodziły za ~150 kapsli. Nie mam teraz jak sprawdzić allegro, żeby się upewnić.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13117
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: DEAD CONGREGATION

30-11-2016, 12:06

Tak, sam jedną swoją sztukę sprzedałem za coś koło 153 zeta. Mam jeszcze jeden egzemplarz, stan idealny. Ktoś chętny? :D
all the monsters will break your heart
ODPOWIEDZ