EMIGRACJA

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ

Czy myślisz o emigracji w najbliższym czasie?

Tak
22
33%
Nie
44
67%
 
Liczba głosów: 66
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: EMIGRACJA

05-10-2015, 18:07

Kobiety stanowią tylko 12% imigrantów przybywających do Europy
http://pikio.pl/kobiety-stanowia-tylko- ... do-europy/" onclick="window.open(this.href);return false;

Niesamowite ! Jak na to wpadli :D
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10349
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: EMIGRACJA

05-10-2015, 23:36

manieczki pisze:Kobiety stanowią tylko 12% imigrantów przybywających do Europy
http://pikio.pl/kobiety-stanowia-tylko- ... do-europy/" onclick="window.open(this.href);return false;

Niesamowite ! Jak na to wpadli :D
ale chodzi Ci o wniosek czy metodyke?
Guilty of being right
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: EMIGRACJA

06-10-2015, 02:03

W sumie bez roznicy :D
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: EMIGRACJA

06-10-2015, 17:56

" onclick="window.open(this.href);return false;

jak nie pasuje to nie zryjta i tyle :D
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: EMIGRACJA

06-10-2015, 19:18

"Są ich obecnie dziesiątki tysięcy.
Ukrywają się wśród cywilów.
Przygotowują broń i wiedzą,dlaczego tam są.
- Dlaczego?- Mówią na to czas końca.
Bo niby po co są te ścięcia? Ukrzyżowania w Deir?
Czy przywrócenie niewolnictwa? Myślicie, że sami wymyślili ten szajs?
To wszystko jest w księdze.
Tej ich jebanej księdze,jedynej, jaką przeczytali.
Czytają ją na okrągło.
Są tam z jednego powodu.
By umrzeć za swój kalifat i oczyścić świat z niewiernych.
To ich strategia od VII wieku."
To cytat z 1 odcinka 5 sezonu Homeland ale chyba tutaj bardziej pasuje.
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10349
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: EMIGRACJA

07-10-2015, 14:35

UE przygotowuje się do deportacji 400 tysięcy imigrantów
http://pl.sputniknews.com/polityka/2015 ... tacja.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: EMIGRACJA

07-10-2015, 14:55

heh, przypomniała mi się śmieszna historia..

Luty 2015 - zimno jak w Suwałkach.
ja w barze kebab na Pradze północ zamawiam sobie falafel, arab zaczyna szykować, zrobił wszystko i wpakował do przypiekacza aby kanapeczka była tak fajnie chrupiąca, i podchodzi dziewczyna. Z wyglądu typowa feministka, paskudna jak ja pierdole, włosy krótkie, zaniedbana i w kamizelce.... wiec pewnie nigdy nikt jej porządnie nie wyruchał, podchodzi do lady i mówi do typa:

- "zimno jest! gdzie masz sweterek który Ci dałam! No gdzie masz kurwa sweterek! "

chyba wiecie jak ich kultura karze im sie obchodzić z babami. Wzrok tego typa gdy podawał mi mojego falafla był najbardziej przepełniony bólem i wstydem jaki widziałem. Cudowne to było.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: EMIGRACJA

07-10-2015, 18:20

[youtube][/youtube]

Smiechlem w chuj xDDDDDDDDDDDD
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10349
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: EMIGRACJA

08-10-2015, 09:27

Ukrywana prawda o przyjmowaniu uchodźców
http://www.wprost.pl/ar/522555/Ukrywana ... uchodzcow/" onclick="window.open(this.href);return false;

co ciekawe, mimo lewicowego prezydenta, krakow i tak nie chce uchodzcow ;-)

Władze Krakowa nie chcą przyjąć nielegalnych imigrantow
http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/ ... ,id,t.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Guilty of being right
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10349
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: EMIGRACJA

08-10-2015, 10:17

http://www.wprost.pl/ar/522562/Uchodzcy ... ragicznie/" onclick="window.open(this.href);return false;
odwazne jak na wprost ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: EMIGRACJA

08-10-2015, 10:18

uglak pisze:Ukrywana prawda o przyjmowaniu uchodźców
http://www.wprost.pl/ar/522555/Ukrywana ... uchodzcow/" onclick="window.open(this.href);return false;
wow. czyli jest gorzej niz myslalem. i to z wprostu takie tresci? ;]
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
maciek z klanu
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11725
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: EMIGRACJA

08-10-2015, 10:33

nie mysle o emigracji bo sie boje ze mi spuchna jaja
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: EMIGRACJA

10-10-2015, 00:49

Smiechlem :D wkleje tylko to na zachete:

Zalando – ulubiony sklep internetowy imigrantów
http://krajwspanialy.pl/zalando-ulubion ... migrantow/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10349
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: EMIGRACJA

12-10-2015, 15:04

http://www.euroislam.pl/index.php/2015/ ... migrantow/" onclick="window.open(this.href);return false;
socjal uciety o polowe
Guilty of being right
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10349
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: EMIGRACJA

13-10-2015, 14:54

http://www.euroislam.pl/index.php/2015/ ... ownolegle/" onclick="window.open(this.href);return false;
Guilty of being right
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: EMIGRACJA

15-10-2015, 03:15

[youtube][/youtube]


Prof. dr hab. Bogusław Wolniewicz zawiadamia co się stało i z jakiego powodu, po czym dokładnie precyzuje bezzasadność zarzutów; wielki finał to opowieść co Panu Profesorowi grozi(ok.24'30'').Oraz zaskakująca pointa: Kto kogo nienawidzi.

(Wystąpienie w Łodzi, o którym wspomni Pan Profesor można znaleźć na YT pt. Bogusław Wolniewicz spotkanie z mieszkańcami Łodzi. )


Zgloszenie tego "incydentu": http://www.zglosnienawisc.otwarta.org/incydent/816" onclick="window.open(this.href);return false;


Ż E N A D A

Oby takich ludzi jak Pan Profesor bylo wiecej. Sto piecdziesiat (150) lat Panie Profesorze!
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
booshee
w mackach Zła
Posty: 668
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: EMIGRACJA

15-10-2015, 10:59

to się nie dzieje naprawdę :]
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10349
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: EMIGRACJA

15-10-2015, 11:20

dzis maja byc jakies newsy w spawie polityki migracyjnej UE
http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... Id,1904075" onclick="window.open(this.href);return false;
Guilty of being right
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: EMIGRACJA

15-10-2015, 16:47

http://namzalezy.pl/niemcy-imigrant-zar ... legniarki/" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10349
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: EMIGRACJA

15-10-2015, 18:34

Norwegia odeśle Syryjczyków z Rosji
http://www4.rp.pl/Uchodzcy/310159945-No ... Rosji.html" onclick="window.open(this.href);return false;

optymistyczny precedens
Guilty of being right
ODPOWIEDZ