KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

535

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

16-11-2014, 11:44

Spokojnie. Myślę, że zdecydowana większość, przynajmniej tu obecnych, traktuje ten wyrok w kategoriach skandalu. Natomiast zupełnie inną kwestią jest poziom pospolitej "napinki" w zderzeniu z szarą rzeczywistością. Nie mów, że trzydziestoparoletni "anarchokapitalista", czy jak tam się ów sympatyczny osobnik raczy tytułować, prezentujący zdecydowane poglądy i walczący z całym światem, za pieniądze swych opiekunów, nie jest, choć trochę zabawny.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

16-11-2014, 11:52

Ale oczywiście, że jest zabawny. Tylko że to nie jest powód żeby go karać wyrokiem. To jest kurwa straszne, mówię serio.
this is a land of wolves now
535

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

16-11-2014, 11:59

No jest. Trudno oprzeć się wrażeniu, że oberwał za całokształt swej działalności, a to pachnie wiatrem ze wschodu.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9917
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

16-11-2014, 12:30

Generalnie całe to uzasadnienie wyroku to jedno wielkie nieporozumienie. Nie podoba mi się retoryka/estetyka Kelthuza, ale ten wyrok to cenzura w czystej formie. Myślę, że sprawa jest do wygrania w apelacji - argumenty sądu pierwszej instancji są naprawdę wątłe.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Kurt
rasowy masterfulowicz
Posty: 3179
Rejestracja: 24-12-2010, 15:54
Lokalizacja: Łódź

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

16-11-2014, 12:49

Właśnie właśnie. Będzie apelacja Kelthuz? I czy zainteresujesz swoją sprawą RPO?
The madness and the damage done.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

21-11-2014, 18:18

Obrazek
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2078
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

21-11-2014, 21:27

KelThuz pisze:Nie palę oraz nie wyzywam po pijaku przełożonych.
Byłem po twojej stronie, ale kurwa mać.
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

21-12-2014, 13:55

ale kel to jednak zna sie na wolnym rynku
prace spoleczne som? som
a sniegu brak i odsniezac nie trzeba, miod malina.
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

29-12-2014, 22:30

[youtube][/youtube]
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

29-12-2014, 22:36

no kelthuz chyba niczego lepszego nie porucha
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
535

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

31-12-2014, 23:06

manieczki pisze:[youtube][/youtube]
Matko bosko. Dobrali się kapitaliści od własności. Dziecko w kapciach, któremu mama wszystko podtyka pod nos i chłopiec, który gardzi prostym robolem.
Awatar użytkownika
Hatefire
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12025
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

01-01-2015, 00:53

535 pisze: Dziecko w kapciach, któremu mama wszystko podtyka pod nos


O Kelthuzie, w sumie można powiedzieć to samo, jeśli ostatnie doniesienia z sądu są prawdą.
535 pisze:i chłopiec, który gardzi prostym robolem.
Podoba mi się twoja świadomość klasowa :) Ja też nie wstydzę się swojego pochodzenia i nie szukam przodków w szlachcie. Nie wstydzę się, że mój ojciec robił wpierw na kolei, a potem przedsiębiorstwie energetyki cieplnej, a dwaj bracia odpowiednio jeżdżą na ciężarówce, a drugi na wózku widłowym na złomie. Ja poszedłem trochę inną drogą i siedzę za biurkiem, ale duchowo z racji wychowania jestem "lower class". Serio nie drwię, super, że z twoich wpisow widać, że jesteś dumny z tego co robisz, i że robisz, to dobrze.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

01-01-2015, 01:06

Hatefire pisze:
535 pisze: Dziecko w kapciach, któremu mama wszystko podtyka pod nos


O Kelthuzie, w sumie można powiedzieć to samo, jeśli ostatni doniesienia z sądu są prawdą.
535 pisze:i chłopiec, który gardzi prostym robolem.
Podoba mi się twoja świadomośc klasowa :) Ja też nie wstydzę się swojego pochodzenia i nie szukam przodków w szlachcie. Nie wstydzę się, że mój ojciec robił wpierw na kolei, a potem przedsiębiorstwie energetyki cieplnej, a dwaj bracia odpowiednio jeżdżą na ciężarówce, a drugi na wózku widłowym na złomie. Ja poszedłem trochę inną drogą i siedzę za biurkiem, ale duchowo z racji wychowania jestem "lower class". Serio nie drwię, super, że z twoich wpisow widać, że jesteś dumny z tego co robisz, i że robisz, to dobrze.
Kolego. Nie wpierdalaj się na minę. Mój Ojciec zawsze był urzędnikiem, nigdy robotnikiem, dzisiaj kończy siedemdziesiąt lat, jeszcze pracuje. Matka też z przemysłem nie ma nic wspólnego. W ogóle ja i etos robotnika to śmiech na sali. Kilka rzeczy własnymi rękami zrobiłem, wot, cała tajemnica. To, że wkurwia mnie szkalowanie na zasadzie, ty robol, ja wielki inteligent (ze słomą w butach), to zupełnie inna sprawa. Naoglądałem się tych lekarzy i profesorów....Wielkie państwo z bloku, takiego jak ja. Złote firanki w brudnych oknach. Wszystko na pokaz, zero refleksji i gówno rozmazane na desce. Taka to polska INTELIGENCJA. Faktycznie jest się czym chwalić. Dobranoc.
Awatar użytkownika
Hatefire
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12025
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

01-01-2015, 01:17

Nie przeginaj, nie znam życiorysu twoich rodziców, bo i skąd, a z twoich wpisów można było wywnioskować, że parasz się pracą w budowlance i jesteś z tego dumny. Ok pomyliłem się co do twojej osoby, ale generalnie nie odwołuję przesłania mojego wpisu, bo nie wstydzę się mojego pochodzenia i wartości z tym związanych i myślę, że co do oceny tych uważających się za lepszych nie różnimy się.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6680
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

01-01-2015, 18:09

Pogodzę Was:
Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

02-01-2015, 11:46

było?

" onclick="window.open(this.href);return false;

popłakałem się :D
Grrrówno!
Awatar użytkownika
Pawcio
rozkręca się
Posty: 44
Rejestracja: 10-08-2013, 15:09

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

05-01-2015, 16:33

" onclick="window.open(this.href);return false;
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

05-01-2015, 17:12

Plasfodeur pisze:było?

" onclick="window.open(this.href);return false;

popłakałem się :D
Przebijam
[youtube][/youtube]
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Awatar użytkownika
yossarian84
rasowy masterfulowicz
Posty: 3318
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

06-01-2015, 14:49

o, piekne kieleckie ulice na teledysku :-)
Tarpaulin
w mackach Zła
Posty: 694
Rejestracja: 15-04-2009, 16:00

Re: KEL THUZ - Jedyny I Jego Stalmoc [2011]

06-01-2015, 14:59

yossarian84 pisze:piekne kieleckie ulice )
Nie ma czegoś takiego
ODPOWIEDZ