MŚ w siakówce meżczyzn 2014

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 5997
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

21-09-2014, 23:42

Aron pisze:Nie mogłem się powstrzymać:)


Obrazek Obrazek

3:1
Jak się ma przewagę 1 zawodnika to trudno nie wygrać ;)
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Odp: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

21-09-2014, 23:48

Harlequin pisze:Mecz godny finału mistrzostw świata. Chyba po raz pierwszy uwierzyli, że naprawdę mogą zawojować z najlepszymi o stawkę. Gratulacje. Wlazły potęga. A Bartek Monte Kurek pewno dostanie 3 cysterny monte i zostanie gwiazdą rocka.
Od początku uważałem, że kadra bez Kurka to bdb!!!:-))) pomysł. Bardzo się cieszę z takiego finału mistrzostw - pamiętam to rozczarowanie sprzed 8 lat. A teraz - świetna sprawa, tym bardziej, że kilku naszych mało za co się odkuć.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 01:09

Ja ten mundial 8 lat temu pamiętam inaczej - Polacy grali wtedy większość meczów z pastuchami + kilka z groźnymi rywalami, które w niezłym stylu udało się wygrać, ale byłem przekonany, że z Brazylią ugrają maks. jednego seta, a i to dużym fartem. Nawet to się nie udało. Presja więc była mniejsza, bo Canarinhos nikt wtedy nie podskakiwał, łącznie z USA, Włochami, a nawet Ruskami.

Dzisiejszy fInał oczywiście bardzo dobry, mistrzostwa też, a wynik to już w ogóle. ;)
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9486
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 08:35

No coś w tym jest, przez wiele wiele lat jedynymi liczącymi sie w świecie drużynami były Brazylia, Włochy, Rosja ew. Serbia + aspirujący Polacy, Kuba, Bułgaria. I na dobrą sprawę listę bym tutaj zamknął.

Teraz w elicie są też USA, a jest szereg zespołów pretendujących jak choćby Iran, Francja, czy robiący postępy Niemcy.
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1666
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 08:59

Harlequin pisze:No coś w tym jest, przez wiele wiele lat jedynymi liczącymi sie w świecie drużynami były Brazylia, Włochy, Rosja ew. Serbia + aspirujący Polacy, Kuba, Bułgaria. I na dobrą sprawę listę bym tutaj zamknął.

Teraz w elicie są też USA, a jest szereg zespołów pretendujących jak choćby Iran, Francja, czy robiący postępy Niemcy.
trochę Kolega przesadził przecież USY już od dawna grają na światowym poziomie, a z tymi pretendentami z Iranu czy Niemiec to poczekajmy bo z tego co pamiętam nie tak dawno Hiszpanie zdobyli Mistrzostwo Europy a potem cisza. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9486
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 09:33

Oki pisze:
Harlequin pisze:No coś w tym jest, przez wiele wiele lat jedynymi liczącymi sie w świecie drużynami były Brazylia, Włochy, Rosja ew. Serbia + aspirujący Polacy, Kuba, Bułgaria. I na dobrą sprawę listę bym tutaj zamknął.

Teraz w elicie są też USA, a jest szereg zespołów pretendujących jak choćby Iran, Francja, czy robiący postępy Niemcy.
trochę Kolega przesadził przecież USY już od dawna grają na światowym poziomie, a z tymi pretendentami z Iranu czy Niemiec to poczekajmy bo z tego co pamiętam nie tak dawno Hiszpanie zdobyli Mistrzostwo Europy a potem cisza. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
No w sumie tez prawda. Tymczasem i Winiar skończył reprezentacyjną karierę...
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 5019
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 11:18

Mam nadzieje, że zrobią z tej imprezy DVD i podeślą kopaczom by co rano oglądali jak sie wygrywa.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 734
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 17:22

Harlequin pisze:Tymczasem i Winiar skończył reprezentacyjną karierę...
Kurek z Bartmanem zacierają ręce

wczoraj najlepszy Bronek po meczu: "dziękujemy piłkarzom za ten sukces", ten to by nie był sobą gdyby nie pierdolnął jakiegoś faux pas
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Odp: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 17:30

Tylko nie Kurek :(
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 734
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 17:32

ktoś będzie musiał wejść do tej drużyny i w takiej sytuacji kadrowej wydaje się pewnym kandydatem, no chyba, że faktycznie ostro się tam z Antigą poprztykali
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 18:36

Nie wiem, czy to taka mocna kandydatura - zawodnik grający jako atakujący przyjmujący, który dobrze atakuje, ale nie ma odbioru, bloku i serwisu. Tak go przynajmniej zapamiętałem, może coś się zmieniło od kiedy gra zagranicą? W każdym razie, to nie jest zawodnik pasujący do koncepcji Antigi. Wolałbym, że już np. Buszek grał na pozycji zwolnionej przez Winiarskiego, ewentualnie ktoś, kto się objawi w nadchodzącym sezonie Plus Ligi.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 734
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 19:44

Za Winiara to wejdzie do pierwszego składu Kubiak i będzie grał z Miką na przyjęciu, w ataku prócz Konarskiego potencjał ma Bociek, więc na szybko ma kto wejść do pierwszego składu. Kurek ma wady i zalety ale to dobry zawodnik i nie skreślałbym go całkowicie, do igrzysk jest dwa lata, więc jeszcze sporo może się wydarzyć.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 19:46

Kubiak, Mika, Bociek - zgoda, ale co do Kurka pozostaję nieprzekonany. To Rasiak polskiej siatkówki :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 734
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 19:53

bez przesady facet zdobył srebro w pucharze świata, złoto na mistrzostwach europy i lidze światowej, a był na tych turniejach podstawowym zawodnikiem i niejednokrotnie motorem napędowym - do Rasiaka mu daleko, trochę ego przerośnięte ale potencjał jeszcze ma
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 19:56

O sportowcu, który ma 26 lat, prędzej powiedziałbym, że jest dojrzały, a nie że ma potencjał i jest perspektywiczny. Moim zdaniem Bartosz Kurek jest zawodnikiem przereklamowanym i niepasującym do obecnej koncepcji kadry głównie mentalnie.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 734
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 20:07

Sybir pisze:Moim zdaniem Bartosz Kurek jest zawodnikiem przereklamowanym
to akurat od zawsze powtarzam
26 lat to jeszcze młody zawodnik, a w przypadku Kurka o dojrzałości jeszcze ciężko mówić; on nie ma pasować do żadnej koncepcji, ma po prostu dobrze grać, na chwile obecną nie widzę jakichś kandydatur lepszych od niego, ale jak Antiga wyjmie jakichś szczypiorów i znów stwierdzi, że zdecydowały walory sportowe to ok, po tym sukcesie pewnie nikt już nie będzie na nim wieszał z góry psów
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9486
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 20:14

Biały pisze:
Sybir pisze:Moim zdaniem Bartosz Kurek jest zawodnikiem przereklamowanym
to akurat od zawsze powtarzam
26 lat to jeszcze młody zawodnik, a w przypadku Kurka o dojrzałości jeszcze ciężko mówić; on nie ma pasować do żadnej koncepcji, ma po prostu dobrze grać, na chwile obecną nie widzę jakichś kandydatur lepszych od niego, ale jak Antiga wyjmie jakichś szczypiorów i znów stwierdzi, że zdecydowały walory sportowe to ok, po tym sukcesie pewnie nikt już nie będzie na nim wieszał z góry psów
Nie no, Kurek jest dobrym zawodnikiem, ale mam wrażenie, ze za dużo w nim nonszalancji i za bardzo chce pokazać swoje "ja", za bardzo chce byc samozwańczym liderem zespołu, za wiele w nim jeszcze młodzieńczego entuzjazmu i naiwności, a za mało rozsądku. Mam wrażenie, że gra bardzo siłowo, przez co bardziej mi by pasował do rosyjskiej siatkówki niz do naszej.
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 20:24

Biały pisze:on nie ma pasować do żadnej koncepcji, ma po prostu dobrze grać, na chwile obecną nie widzę jakichś kandydatur lepszych od niego, ale jak Antiga wyjmie jakichś szczypiorów i znów stwierdzi, że zdecydowały walory sportowe to ok, po tym sukcesie pewnie nikt już nie będzie na nim wieszał z góry psów
Naprawdę nie widzisz różnicy między tymi kolesiami, którzy wczoraj wygrali, a BK, w sferze psychicznej? Nie pamiętasz tych wszystkich serwisów w połowę siatki albo jak sobie nie radził z zagrywką przeciwnika? Kojarzysz, jaką miał wtedy minę? O tym piszę ;) I prośba, przecież sukces w profesjonalnym sporcie zaczyna się od głowy.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9486
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 20:33

Jakby nie paczać to Stefek miał nosa i wiedział kogo potrzebuje aby mieć ZESPÓŁ
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12104
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: MŚ w siakówce meżczyzn 2014

22-09-2014, 20:40

I o to właśnie w tym wszystkim chodzi :)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ODPOWIEDZ